Вальс гормонів. Маса тіла, сон, секс, краса і здоровя - усе, мов на долоні

  Купить Вальс гормонів. Маса тіла, сон, секс, краса і здоровя - усе, мов на долоні Наталья Зубарева
  Автор Наталья Зубарева
  ISBN 978-617-7347-97-1
  Cтраниц 352
  Год 2018
  Издательство Book Chef
  Обложка Твердая
  Язык Украинский
  Формат 84х108/32 (130х200 мм.)
  Цена: 160 грн.

  Аннотация издательства

  У продажу також є ця книга російською мовою пiд назвою "Вальс гормонов. Вес, сон, секс, красота и здоровье как по нотам".

  Наталія Зубарєва - лікарка, яка спеціалізується на гормональному здоров'ї й харчуванні задля досягнення балансу ендокринної системи. У блозі @doctor_zubareva, який читає більше ніж мільйон читачів, - найгостріші теми жіночого здоров'я, неоціненні поради і рекомендації, тисячі історій пацієнток, які видужали. 

  "Вальс гормонів" - це унікальна жіноча енциклопедія здоров'я. Ви дізнаєтесь, як: - змешити вагу, - позбутися безсоння, -нормалізувати жіночий цикл, - стати красунею з ідеальною шкірою, нігтями і волоссям, - відчути крила за спиною і нескінченний приплив енергії і сил.

   Десятки відповідей на найважливіші і серйозні запитання про жіноче здоров'я, про проблеми, пов'язані з гормональним дисбалансом, і їх вирішення.

  ТРИ ПРИЧИНИ ДЛЯ ПОКУПКИ
  -Ви дізнаєтеся, як знизити вагу, позбутися безсоння і нормалізувати жіночий цикл
  -Стати красунею з ідеальними шкірою, нігтями і волоссям
  -Відчути крила за спиною і нескінченний приплив енергії і сил

  РЕЦЕНЗІЇ
  Ця довгоочікувана книга від доктора-ендокринолога Наталі Зубарєвої дає відповіді на найбільш важливі питання, пов'язані з гормональним дисбалансом, незалежно від віку, а також розповідає про шляхи їх вирішення. Це унікальна енциклопедія здоров'я, настільна книга, must-read для кожної жінки. Книга дає відповіді на питання, які найбільш часто цікавлять жінок, оскільки стосуються їхнього здоров'я, самопочуття, молодості та краси. Автор наводить велику кількість корисної інформації, що стосується всіх основних гормонів. Недивлячись на професійну термінологію, книгу легко можна зрозуміти без спеціальної фахової освіти. Книгу рекомендовано до читання абсолютно кожній жінці. Єдине, що Вам необхідно - цікавість та невимовне бажання дізнатися більше про власний організм та привідкрити завісу в цей таємничий та загадковий світ - світ гормонів. Книга читається на дуже легко і це неймовірно, з огляду того, наскільки серйозні теми в ній розкриті!

  ПРО АВТОРА
  Наталія Зубарєва - лікар, ендокринолог, терапевт, кардіолог, дієтолог, дитячий дієтолог, спортивний нутріолог. В 2009 році закінчила Кубанський Державний Медичний Університет за спеціальністю "Лікувальна справа". З 2009 по 2015 роки закінчила клінічну ординатуру за спеціальностями "Терапія", "Кардіологія", "Дієтологія", "Нутриціологія" та "Ендокринологія". В 2013 році здобула спеціалізацію дитячого дієтолга та спортивного нутриціолога в США (Master of Science in Nutrition, USA). Після закінчення ВНЗ Наталія продовжує підвищувати свою кваліфікацію у лідуючих російських та зарубіжних клініках у сфері дієтології, спортивного харчування та інших суміжних галузях.


  Оставить свой отзыв:

  Доставка
  БЕСПЛАТНО доставляем по Киеву и Украине при стоимости заказа от 600 грн.
  При заказе на меньшую сумму доставка курьером - 45 грн.
  Подробнее о доставке и тарифах, в разделе Помощь
  Рассылка о книжных новинках