Включайся! Жінки, робота й воля вести за собою - Шерил Сэндберг: купить книгу в kniga.biz.ua (арт. 5295)
kniga.biz.ua

Включайся! Жінки, робота й воля вести за собою

Lean In: Women, Work, and the Will to Lead

Купить Включайся! Жінки, робота й воля вести за собою Шерил Сэндберг
Книга снята с продажи
В желаемые
Доставка
БЕСПЛАТНАЯ при стоимости заказа от 990 грн
50 грн Укрпочта на отделение
70 грн Новая Почта на отделение/почтомат
95 грн доставка курьером
Подробнее

Оплата
Наличными или на терминал при получении, Безналичными, Visa/MasterCard
Автор Шерил Сэндберг
Издательство Критика
Cтраниц 280
Год 2015
ISBN 978-5-00057-544-4
Обложка мягкая
Язык Украинский
Формат 60x100/16 (145х240 мм.)
Эксперты
рекомендуют
ReadArea Business Literature Club Ольга Шапран

О книге Включайся! Жінки, робота й воля вести за собою

Шерил Сендберґ, операційна директорка Facebook, а раніше керівниця апарату Міністерства фінансів США, відтак віце-президентка з глобальних продажів компанії Google, ще до написання свого «феміністичного маніфесту» була однією з найвпливовіших жінок нашого часу й реґулярно потрапляла до рейтинґів журналів «Time», «Forbes», «Fortune» та інших, а її книжка відразу стала в Америці національним бестселером.

«Включайся!» – це відверта оповідь про помилки та обрaзи, доброту та підтримку, покарання за успіх, «синдром самозванки», труднощі материнства та радості шлюбу.

Читачки і читачі можуть переконатися, що ґендерні упередження ускладнюють існування в офісах Кремнієвої долини так само, як і деінде, а жінки в цілому світі припускаються тих самих помилок. Попри це, авторка адаптує текст «Lean In» для кожної країни, в якій його перекладають, зокрема й для України. Задля цього Сендберґ спільно зі своєю командою вивчає місцеві властивості й статистику, становище жінок і проблеми в їхньому професійному житті.

Від автора
"Хай чим є ця книжка, я пишу її для всіх жінок, які прагнуть збільшувати шанси дістатися вершини у своїй професійній царині та рішуче досягати будь-якої мети. Маю на увазі жінок на всіх етапах життя й кар’єри - від тих, хто лишень починають, до тих, хто після перерви ладні знову зануритись у вир. І я пишу цю книжку для всіх чоловіків, які хочуть зрозуміти, з чим стикається жінка - колега, дружина, мати чи донька - на своєму шляху, і зробити свій внесок у розбудову світу рівности". Шерил Сендберґ

Цитати з видання:
«У цій книжці чимало арґументів на користь руху вперед, амбітного досягання мети. І хоча я впевнена, що прийти до справжньої рівности можна тільки через збільшення кількости жінок на впливових посадах, я не вірю в єдине та вичерпне означення успіху чи щастя. Не всі жінки хочуть будувати кар’єру. Не всі жінки хочуть народжувати дітей. Не всі жінки хочуть і того, і того. Я в жодному разі не ратую за спільну для всіх мету. Багатьох людей не цікавить влада – не через брак амбіцій, а тому, що вони воліють прожити своє життя на власний розсуд. Найкращі зміни в цьому світі відбувалися саме тоді, коли було враховано потреби кожної особистости. Кожна з нас має самотужки креслити свій маршрут і визначати, яка мета відповідає її життєвому вибору, цінностям і мріям».

«Від чоловіків очікують професійних амбіцій, а для жінок вони є не доконечними – ба гірше, подеколи навіть небажаними. «Вона така амбітна», – у нашій культурі це не править за комплімент. Цілеспрямовані, напористі жінки порушують неписані правила прийнятної суспільної поведінки. Амбітні, впливові й успішні чоловіки тішаться невтомними оплесками, натомість жінки з такими самими властивостями часто змушені платити за це високу соціяльну ціну. Жіночі досягнення коштують дорого».

pdf Уривок із книги

Добавить свой отзыв о книге

Оглавление Включайся! Жінки, робота й воля вести за собою

Зміст
Наталія Яресько. Передмова до українського видання
Вступ. Прийняти революцію
1. Нерівність лідерських амбіцій:
що ти зробила б, якби не боялася?
2. Займайте місце за столом
3. Успішність і привабливість
4. Це гірська стежка, а не драбина
5. Ти - моя наставниця?
6. Шукай правди, кажи правду
7. Доки не звільнилися — працюйте
8. Зробіть партнера справжнім партнером
9. Міт про те, що ми можемо
10. Почнімо про це говорити
11. Працюймо разом задля рівности
Будьмо на зв’язку
Подяки
Примітки
Покажчик

Оставить свой отзыв:

Рекомендуем

Гідність — це правдивість ...
Игорь Козловский
Ощадливе виробництво від А до Я: до ...
Владимир Маличевский,Е. Годнев,В. Кащенко,В.М. Лелека
Менеджмент у часи війни. Лідерство, ...
Константин Кошеленко

Сегодня купили