А-ба-ба-га-ла-ма-га — купить книги издательства А-ба-ба-га-ла-ма-га в Киеве | kniga.biz.ua
kniga.biz.ua

А-ба-ба-га-ла-ма-га

А-ба-ба-га-ла-ма-га

Видавництво Івана Малковича «А-ба-ба-га-ла-ма-га» — перше приватне видавництво дитячої літератури в незалежній Україні, одне з найвідоміших видавництв Східної Європи. Засноване українським поетом Іваном Малковичем в 1992 році.

Кредо видавництва: «Серед десятків тисяч дитячих видань наша (українська) книжка має бути така гарна, щоб дитятко потяглося саме до неї. І тоді відпаде багато прикрих, штучно надуманих, «мовних проблем». Дуже важливо, щоб у дитинстві все українське «римувалося» у наших дітей з поняттям «якість»... (І. Малкович)

Назва походить з оповідання Івана Франка «Грицева шкільна наука». Перша видана книга — дитяча абетка. Також видавництво подарувало українським читачам переклад всесвітньо відомої серії книжок про Гаррі Поттера. В 2008 році «А-ба-ба-га-ла-ма-га» видає шекспірівського «Гамлета» у перекладі Юрія Андруховича, і з того часу розширює асортимент на дорослу авдиторію.

З «А-ба-ба-га-ла-ма-га» працювали Юрій Андрухович, Ліна Костенко, Марина та Сергій Дяченки, Всеволод Нестайко, Андрій Кокотюха, Юрій Винничук та багато інших.

Книги издательства А-ба-ба-га-ла-ма-га:

168 грн
168 грн
228 грн
168 грн
204 грн
168 грн
300 грн
300 грн
480 грн
264 грн
1365 грн

Сегодня купили