Баланс Бизнес Букс — купить книги издательства Баланс Бизнес Букс в Киеве | kniga.biz.ua
kniga.biz.ua

 

Ми працюємо! Слава ЗСУ! Проте через проблеми з електропостачанням та зв'язком замовлення і дзвінки оброблюються з затримками! Але ми обов'язково зв'яжемося з вами після стабілізації ситуації. Дякуємо за розуміння та ваші замовлення ❤️!


Баланс Бизнес Букс

Баланс бизнес букс

Баланс Бізнес Букс» – єдине українське видавництво, яке випускає лише ділову літературу. Засноване у січні 2004 року в Дніпропетровську. Сьогодні центральний офіс компанії знаходиться у Києві. У цих містах видавництво відкрило два магазини «Бізнес книга».

За 13 років видавці «Баланс Бізнес Букс» презентували 150 найменувань. Асортимент видавництва – література з менеджменту, маркетингу, економіки, підбору персоналу, продаж та роботи з клієнтами.

Основна частина читачів «Баланс Бізнес Букс» – власники підприємств, керівники і менеджери різних направлень, маркетологи і студенти.

Видавці зазначають, що літературу для перекладу добирають на міжнародних книжкових ярмарках і фестивалях. Тож у них представлені бестселери, які раніше виходили у відомих американських та європейських видавництвах. Останні кілька років активно з’являються новинки від українських авторів, що говорить про необхідність і популярність бізнес-літератури на ринку.

Книги «Баланс Бізнес Букс» – помічники у веденні бізнесу, які приносять не лише користь, а й задоволення читачам.

Офіційний сайт видавництва: http://www.bbb.com.ua/

Замовити книги видавництва можна в нашому інтернет-магазині, з доставкою по Києву та Україні.

Книги издательства Баланс Бизнес Букс:

Выбор читателей
298 грн
350 грн
415 грн
450 грн
408 грн
480 грн
250 грн
325 грн
225 грн
175 грн
98 грн
195 грн
225 грн
250 грн
95 грн

Сегодня купили