K.Fund — купить книги издательства K.Fund в Киеве | kniga.biz.ua
kniga.biz.ua

K.Fund

Kfund

Книжкове видавництво «K.Fund Books» – один із напрямів діяльності фонду бізнесмена Василя Хмельницького. Проект із гаслом «Key to the future» створений для підтримки освітніх і економічних програм. Його завдання – допомагати перспективній молоді реалізувати себе і давати їй потрібні ключі до кращого майбутнього.

K.Fund підтримує чимало цікавих проектів, таких як Київський міжнародний економічний форум, освітня IT-фабрика UNIT Factory, Новопечерська школа, Lean Institute Ukraine, iLearn тощо. Кожен із них – це ще один крок у впровадженні сучасної моделі освіти в країні.

Від моменту заснування наміри видавництва «K.Fund Books» були серйозними – друкувати нові, жодного разу не видані в Україні чи Росії, бізнес-книги, з високим рейтингом і корисним контентом. Вони представлені у трьох сегментах: економіка, підприємництво і навчання. Перекладено світові бестселери «Економні інновації: як створити більше з меншими ресурсами» Нані Раджу і Джайдіпа Прабху, «Переможець. Як досягти колосального успіху і вплинути на світ» Стівена Котлера, «Розумники. Як виховати успішну особистість» Аманди Ріплі тощо.

Книги видавництва покликані допомогти розвиткові особистості, підвищити ефективність роботи і управління та підказати дієві способи впровадження інновацій.

Офіційний сайт видавництва: http://kfund.ua/k-fund-books/ 

Книги «K.Fund Books» можна придбати на нашому сайті з доставкою по Києву та Україні.

Книги издательства K.Fund:

280 грн
280 грн
280 грн
200 грн
200 грн
170 грн
200 грн
200 грн

Сегодня купили