Літопис — купить книги издательства Літопис в Киеве | kniga.biz.ua
kniga.biz.ua

Літопис

Літопис

Львівське видавництво «Літопис» засноване Михайлом Комарницьким 1996 року. Успіх до видавництва прийшов з першою ж книгою, виданою 1997 року, – дитячим романом норвежця Юстейна Ґордера «Світ Софії». В «Літописі» світ побачили чотири томи «Енциклопедії Львова» з оповіддю про історію, соціально-економічне та культурне життя міста Лева.

Місія видавництва – поширювати інтелектуальні книги, гуманітарні цінності та європейську культуру серед українських читачів. «Літопис» пропонує читачам літературу гуманітарного та природничого напрямів у перекладі на українську мову.

Видавці щороку беруть участь у книжкових фестивалях і неодноразово нагороджені відзнаками Форуму видавців. У «Літописі» друкують українську та європейську літературу, зокрема твори польських, австрійських, німецьких, скандинавських, італійських, хорватських, сербських письменників. На сайті видавництва представлені серії книг з історії, філософії, культурології, народознавства, літературознавства і мистецтвознавства.

Літопис» видає книги з педагогіки та виховання дітей. Тут вийшли роботи Джона Тейлора Ґатто, відомого американського фахівця з освіти, вчителя із 30-річним стажем і найкращого учителя штату Нью-Йорк. Серед перекладів нон-фікшн літератури варто відзначити світовий бестселер «Новий цифровий світ» Еріка Шмідта і Джареда Каноена. Ще одне не менш цінне видання – «Фізика майбутнього» Мічіо Кайку, яке здобуло гран-прі конкурсу «Найкраща книга Форуму-2013».

Офіційний сайт видавництва: http://www.litopys.lviv.ua/

В інтернет-магазині kniga.biz.ua ви можете придбати книги «Літопису» з доставкою по Києву і Україні.

Книги издательства Літопис:

139 грн
163 грн
109 грн
204 грн
141 грн
166 грн
184 грн

Сегодня купили