Саммит-книга — купить книги издательства Саммит-книга в Киеве | kniga.biz.ua
kniga.biz.ua

Саммит-книга

Саммит книга

Самміт-книга» заснована братами Іваном та Ігорем Степуріними на початку 1990-х. Сьогодні це одна з найбільших видавничих і книготорговельних компаній України. За понад двадцять років було видано 500 книг загальним накладом мільйон примірників.

Окрім книговидання та продажу продукції, «Самміт-книга» проводить різноманітні культурні заходи, літературні фестивалі (як от «Гранослов») та поетичні вечори. За плечима видавництва – досвід співпраці з VISA, 1+1 та Студією «Квартал 95», УСПП, Федерацією боксу України та ЄБРР. Видавці також беруть участь у міжнародних книжкових програмах і вже отримали більше 40 нагород за свої видання.

Самміт-книга» видає художню літературу, дитячі книги, публіцистику, нон-фікшн, документальну та бізнес-літературу. Видавництво співпрацює як із досвідченими авторами, так із початківцями. Книги виходять українською та російською мовами. Тут друкувалися такі автори, як Гарік Корогодський, Роман Сенічкін, Юлія Савостіна, Владислав Вавілов, Олена Рог, Гаррі Каспаров, Девід Р. Карузо та Пітер Саловей тощо.

Офіційний сайт видавництва: http://sbook.com.ua

В інтернет-магазині kniga.biz.ua у вас є можливість придбати видання «Самміт-книги» з доставкою по Києву та Україні.

Книги издательства Саммит-книга:

170 грн
299 грн
299 грн
299 грн
370 грн
299 грн
249 грн
550 грн
836 грн
880 грн
180 грн
180 грн
250 грн

Сегодня купили