Саміт-книга — купити книги видавництва Саміт-книга у Києві | kniga.biz.ua
kniga.biz.ua

Саміт-книга

Саммит книга

Самміт-книга» заснована братами Іваном та Ігорем Степуріними на початку 1990-х. Сьогодні це одна з найбільших видавничих і книготорговельних компаній України. За понад двадцять років було видано 500 книг загальним накладом мільйон примірників.

Окрім книговидання та продажу продукції, «Самміт-книга» проводить різноманітні культурні заходи, літературні фестивалі (як от «Гранослов») та поетичні вечори. За плечима видавництва – досвід співпраці з VISA, 1+1 та Студією «Квартал 95», УСПП, Федерацією боксу України та ЄБРР. Видавці також беруть участь у міжнародних книжкових програмах і вже отримали більше 40 нагород за свої видання.

Самміт-книга» видає художню літературу, дитячі книги, публіцистику, нон-фікшн, документальну та бізнес-літературу. Видавництво співпрацює як із досвідченими авторами, так із початківцями. Книги виходять українською та російською мовами. Тут друкувалися такі автори, як Гарік Корогодський, Роман Сенічкін, Юлія Савостіна, Владислав Вавілов, Олена Рог, Гаррі Каспаров, Девід Р. Карузо та Пітер Саловей тощо.

Офіційний сайт видавництва: http://sbook.com.ua

В інтернет-магазині kniga.biz.ua у вас є можливість придбати видання «Самміт-книги» з доставкою по Києву та Україні.

Книги видавництва Саміт-книга:

90 грн
170 грн
299 грн
495 грн
299 грн

Сьогодні купили