Атлас зниклих тварин - Николь Кухарская: купить книгу в kniga.biz.ua
kniga.biz.ua

Атлас зниклих тварин

Код: 2100016089
Купить Атлас зниклих тварин Николь Кухарская
450 грн
Книга будет передана в службу доставки в течении 4 дней
В желаемые
Доставка
БЕСПЛАТНАЯ по Киеву и Украине при стоимости заказа от 1000 грн.
При заказе на меньшую сумму доставка курьером - 45 грн. Подробнее

Оплата
Наличными при получении, Безналичными, Visa/MasterCard
Автор Николь Кухарская
Издательство Монолит-Bizz
Cтраниц 64
Год 2021
ISBN 978-617-7966-24-0
Обложка твердая
Язык Украинский
Формат 60x84/6 (275х290 мм.)

О книге Атлас зниклих тварин

Тварини, що зникли порівняно недавно, і ті, яких зазвичай визначають як доісторичних. Істоти небачених розмірів і зовсім крихітні. Коли й чому вони вимерли? Які причини їхньої загибелі? І що треба зробити, щоб не допустити знищення тварин у майбутньому?
 
Усі відповіді — в цій незвичайній книжці, на сторінках якої змальовано дивовижний світ вимерлих тварин. Ви дізнаєтеся, коли на Землі з’явилися перші земноводні, який клімат переважав у юрському періоді, хто першим вжив слово «динозавр», що буквально означає «страшна ящірка», що їли мамонти, чому вимерли дронт і морська корова, як полювали страхітливі шаблезубі тигри й безліч інших цікавих фактів.
 
Вирушайте в неймовірну подорож у просторі й часі з унікальним атласом у руках!
 
Про авторку
Ніколь Кухарська — ілюстраторка й авторка книжок, коміксів і настільних ігор для дітей та підлітків. Закінчила факультет графічного дизайну в Академії образотворчих мистецтв у Катовицях. У її творчому доробку понад двадцять п’ять книжок.
Ніколь співпрацює з багатьма видавництвами в Польщі, Франції, Китаї, Росії, Кореї, Німеччині та Іспанії.
 
ЦИТАТИ З КНИГИ
Тварини юрського періоду
В юрі — другому періоді мезозойської ери — клімат Землі був теплим і вологим. Середня температури повітря становила 20–30 °С. Рослинний світ буяв різноманітною пишною зеленню. Тут панували саговники, араукарія, гінкго, нові різновиди папоротей, хвощі й плауни. Тваринний світ натомість належав динозаврам, серед яких найбільшими були добродушні довгошиї велетні — завроподи. Також наприкінці юрського періоду найдавніші відомі нам птахи — археоптерикси — розправили крила, аби приєднатися до летючих птеродактилів — крилатих плазунів.
 
Динозаври і птерозаври
Динозаври з’явилися в тріасовий період і були домінуючою групою наземних хребетних від початку юрського періоду до кінця крейдового, після якого більшість їхніх видів загадково вимерла. Така ж доля спіткала птерозаврів, летючих рептилій, які підкорили небо у пізньому тріасі. Це були перші хребетні, які могли літати (тобто підніматися у повітря за допомогою сили м’язів).
 
Перші плазуни
Плазуни (інша назва — рептилії) з’явилися у карбон, або кам’яновугільний період. І хоча мільйони років тому з води почали виходити земноводні, проте сучасна наука вважає, що саме плазуни були першими хребетними тваринами, які мешкали на суші. І небезпідставно, бо саме плазуни стали тваринами, які зовсім не залежали від водного середовища, на відміну від земноводних, які відкладали яйця лише у воді.
 
Ранчо Ла-Брея (Лос-Анджелес, США)
Одне з найнезвичайніших місць палеонтологічних досліджень епохи пізнього плейстоцену. Тут у так званих «асфальтових озерах» загинуло багато доісторичних тварин, як-от американський лев чи смілодон. У музеї, що розташований тут, можна побачити скам’янілості тварин, яких власне видобули з пастки «асфальтових озер», а також ознайомитися із секретами роботи палеонтологів.
 
Синапсиди
Сьогодні плазунів, схожих на ссавців, ми називаємо синапсидами. Вони з’явилися на Землі в кінці кам’яновугільного періоду, а домінували у пермській добі і на початку тріасу. Раніше їх вважали плазунами, однак сьогодні ми знаємо, що вони були тісно споріднені із ссавцями. Крім того, синапсиди мали три типи зубів: різці, ікла та моляри. Також вважається, що спочатку це були холоднокровні істоти і лише в процесі еволюції в синапсидів розвинулася відносно постійна температура тіла, яка значною мірою не залежала від температури навколишнього середовища.
 
Перші земноводні
Перші земноводні з'явилися на Землі аж 395 мільйонів років тому в геологічну епоху, що отримала назву «середній девон». Цікаво, що найдавніші сліди першої земноводної тварини було знайдено у Захолмському кар’єрі на території Свентокшиського воєводства Польщі. Знайдені рештки свідчать про те, що ця істота відрізнялася від теперішніх тварин, бо мала характерні ознаки як земноводних, так і риб.

Добавить свой отзыв о книге

Оставить свой отзыв:

Рекомендуем

Складні підлеглі. Практика керівник ...
Максим Батырев (Комбат)
Потерянные слова ...
Пип Уильямс

Книги автора/издательства

Факти і перекази про драконів ...
Николь Кухарская
Розкажу тобі, мамо, що роблять коти ...
Йоанна Вайс, Николь Кухарская
Gakken. Розумні ігри. Ранній розвит ...
Коллектив авторов
Gakken. Розумні ігри. Побудова нави ...
Коллектив авторов
Gakken. Розумні ігри. Англійська мо ...
Коллектив авторов
Gakken. Розумні ігри. Лічба. 2–4 ро ...
Коллектив авторов

Сегодня купили