Безмежна сила математики. Як завдяки матаналізу винайшли смартфони, телебачення і GPS - Стивен Строгац: купить книгу в kniga.biz.ua
kniga.biz.ua

Безмежна сила математики. Як завдяки матаналізу винайшли смартфони, телебачення і GPS

Infinite Powers: The Story of Calculus - The Language of the Universe

Код: 2100015941
Купить Безмежна сила математики. Як завдяки матаналізу винайшли смартфони, телебачення і GPS Стивен Строгац
250 грн
Есть на складе
В желаемые
Доставка
БЕСПЛАТНАЯ по Киеву и Украине при стоимости заказа от 1000 грн.
При заказе на меньшую сумму доставка курьером - 45 грн. Подробнее

Оплата
Наличными при получении, Безналичными, Visa/MasterCard
Автор Стивен Строгац
Издательство Наш формат
Cтраниц 360
Год 2021
ISBN 978-617-7866-21-2
Обложка твердая
Язык Украинский
Формат 60х90/16 (145х215 мм.)

О книге Безмежна сила математики. Як завдяки матаналізу винайшли смартфони, телебачення і GPS

Эта книга входит в Комплект "Безмежна сила математики"

(Цена комплекта ниже суммы цены каждой из книг отдельно)

Ця книга також є у продажу російською мовою під назвою "Бесконечная сила. Как математический анализ раскрывает тайны Вселенной".

Матаналіз. Цим словом лякають першокурсників і, здається, його здатні осягнути тільки природжені технарі. Але Стівен Строґац ставить перед собою сміливу мету — донести прекрасні ідеї та історії матаналізу до всіх зацікавлених. Тож формули й рівняння він пояснює не через складні обчислення, а через метафори, анекдоти чи навіть «наркоманські доведення».
 
ДЛЯ КОГО КНИЖКА
Для широкого кола читачів, всіх, хто все життя вважав себе «гуманітарієм» і хоче переконатись, що вища математика - це не тільки складно, але й цікаво.
 
ЧОМУ ВАРТО КУПИТИ ЦЮ КНИГУ?
Із цієї книжки ви дізнаєтеся як з’явилося число пі, що таке «піфагорійська гарячка» і до чого тут нескінченність. Автор пояснить, чому без матаналізу біологам не вдалося б розшифрувати ДНК, а ми ніколи не побачили б мультфільму про Шрека і досі користувалися б друкованими картами замість GPS. Так, так, матаналіз тихенько керує всім за лаштунками нашого буденного життя і, виявляється, він не такий страшний, яким його уявляють.
 
ПРО АВТОРА
Стівен Строґац — професор прикладної математики Корнелльського університету. Автор книжки «Eкcкуpciя мaтeмaтикoю. Як чepeз гoтeлi, pиб, кaмiнцi i пacaжиpiв зpoзумiти цю нaуку» та науково-популярних колонок про математику для New York Times.
 
ВІДГУКИ ПРО КНИГУ 
Увага: ця книжка небезпечна! Вона змусить вас полюбити математику. Навіть більше, існує ненульовий ризик, що вона перетворить вас на математика.
Насім Талеб, автор бестcелера «Чорний лебідь»
 
Чудова добірка дотепних і дивовижних історій, які показують, як математичний аналіз допоміг змінити світ.
Washington Post
 
ЦИТАТИ
Чому гріх ділити на нуль
Школярів усього світу вчать: ділити на нуль заборонено. У корені цієї проблеми лежить нескінченність. Уявіть, що ви ділите число 6 на число, яке маленьке і близьке до нуля, але не нуль. Наприклад, на 0,1. Число 6, поділене на 0,1, — це 60, досить пристойне число. Поділіть 6 на менше число, наприклад, на 0,01, і відповідь виросте: тепер це 600. Якщо ми насмілимося поділити 6 на число, яке буде значно ближче до нуля, наприклад, 0,0000001, то й відповідь сильно виросте. Тепер це не 60 і не 600, а 60000000. Що на менше число ми ділимо, то більшу відповідь отримуємо. Урешті-решт, коли дільник наблизиться до нуля, відповідь наблизиться до нескінченності. У кого нервів не вистачає, може сказати, що відповідь невизначена; а насправді вона нескінченна.
 
Як Архімед вплинув на комп’ютерну анімацію
Персонажі з мультфільмів «Шрек», «У пошуках Немо» та «Історія іграшок» виглядають дуже живо й реально. А відбувається так, зокрема, тому, що під час їхнього створення використали здогадку Архімеда: будь-яку гладку поверхню можна переконливо зімітувати за допомогою трикутників. Потрібно використати якомога більше трикутників і зробити їх якомога меншими, щоб отримати максимально точніше наближення. Архімед колись використав мозаїку з нескінченно великої кількості трикутників, щоб зобразити параболу з плавним вигином. Для кожного кадру сцени з боєм,, де Шрек переміг місцевих «лицарів», сучасним аніматорам з DreamWorks знадобилося понад 45 мільйонів багатогранників. 

pdf Сторінки з книги


Добавить свой отзыв о книге

Оглавление Безмежна сила математики. Як завдяки матаналізу винайшли смартфони, телебачення і GPS

Нескінченність
Людина, що приборкала нескінченність
Відкриваємо закони руху
Світанок диференціального числення
Перехрестя
Словник змін
Таємний фонтан
Фікції
Логічний Всесвіт
Як з’являються хвилі
Майбутнє матаналізу
На завершення
Подяки
Бібліографія
Примітки

Оставить свой отзыв:

Рекомендуем

Мочи Манту ...
Ульяна Супрун
Медицина доказова і не дуже ...
Андрей Семьянков
Як хотіти й отримати все (але це не ...
Татьяна Лукинюк,Людмила Колб

Книги автора/издательства

Абрикосова книгарня ...
Ореста Осийчук
Квест: знайди «Енеїду» ...
Нина Ягоджинская
На північ від кордону ...
Татьяна Рубан

Сегодня купили