Дипломатія

  Купить Дипломатія Генри Киссинджер
  Автор Генри Киссинджер
  ISBN 978-966-948-007-1
  Cтраниц 930
  Год 2018
  Издательство КМ-Букс
  Обложка Твердая
  Язык Украинский
  Формат 70х100/16 (170х240 мм.)
  Цена: 735 грн.

  Аннотация издательства

  У продажу також є ця книга російською мовою пiд назвою "Дипломатия".

  У цьому фундаментальному виданні, присвяченому історії дипломатії XVII - ХХ століть, автор докладно зупиняється на всіх ключових дипломатичних аспектах. Перший розглянутий ним історичний період - епоха кардинала Ришельє: особливості зовнішньої політики самого кардинала, його дипломатичних партнерів та опонентів. Автор називає Ришельє справжнім генієм дипломатії і на підтвердження своєї думки наводить низку аргументів.

  Наступний період стосується зовнішньополітичної боротьби між Наполеоном ІІІ та Бісмарком: пояснюються причини поразки представника величного роду Бонапартів, максимально докладно описується Realpolitik - "реальна політика", що стала запорукою перемоги його опонента, так званого залізного канцлера.

  Далі йдеться про дипломатію напередодні Першої світової війни, міжвоєнну дипломатію, ідеї щодо створення Ліги націй та системи колективної безпеки. Зокрема, автор аналізує надзвичайно складні взаємовідносини між Гітлером, Сталіном та Чемберленом, пояснює, чому світ вдруге припустився фатальної помилки і розпочав найкатастрофічнішу війну в історії людства.

  В завершення читач дізнається багато цікавого про дипломатію в період повоєнного облаштування світу: про створення ООН, холодну війну, розпад Радянського Союзу тощо.

  "Філософи, політологи та інші дослідники аналізують природу та функціонування міжнародних систем, а державні діячі в ролі виконавчої влади імплементують розроблені теорії та концепції на практиці у реальному житті. Проте між теоретиками політології та практиками реальної дипломатії існує величезна прірва".
  pdf РОЗДІЛ ШІСТНАДЦЯТИЙ. Три підходи до досягнення миру: Рузвельт, Сталін і Черчилль у Другій світовій війні


  Оставить свой отзыв:

  Доставка
  БЕСПЛАТНО доставляем по Киеву и Украине при стоимости заказа от 600 грн.
  При заказе на меньшую сумму доставка курьером - 45 грн.
  Подробнее о доставке и тарифах, в разделе Помощь
  Рассылка о книжных новинках
  Друзья, интернет-магазин kniga.biz.ua начал работу на новом сайте. Добавилось много нового. Всем зарегистрированным клиентам нужно пройти процедуру Востановления пароля.