Ефективний керівник - Питер Друкер: купить книгу в kniga.biz.ua
kniga.biz.ua

  Ефективний керівник

  Купить Ефективний керівник Питер Друкер
  Издательство не переиздает книгу
  Доставка
  БЕСПЛАТНАЯ по Киеву и Украине при стоимости заказа от 1000 грн.
  При заказе на меньшую сумму доставка курьером - 45 грн. Подробнее

  Оплата
  Наличными при получении, Безналичными, Visa/MasterCard
  Автор Питер Друкер
  ISBN 978-617-7535-83-5
  Cтраниц 242
  Год 2018
  Издательство КМ-Букс
  Обложка Твердая
  Язык Украинский

  О книге Ефективний керівник

  У продажу також є ця книга російською мовою пiд назвою "Эффективный руководитель".

  У найвідомішій книзі Пітера Друкера піднімається тема ефективності працівників розумової праці, які отримують у сучасній організації статус керівника, якщо в силу свого посадового становища чи знань вони відповідають за роботу, що безпосередньо впливає на здатність цієї організації функціонувати й добиватися результатів. 

  Щоб стати ефективним керівником, недостатньо бути розумним і багато працювати. Щоб бути ефективним, не потрібно спеціальних навичок, талантів або схильностей. Щоб працювати ефективно, керівнику досить виконувати певні прості правила, описані й прокоментовані в цій книзі. 

  Сьогодні ефективні керівники швидко перетворюються на найважливіший ресурс суспільства, а ефективність на керівній посаді стає нагальною потребою будь-якої людини, націленої на успіх і самореалізацію. Цього прагнуть і ті, хто тільки починає працювати, і ті, хто вже пройшов певний шлях карєрними сходами.

  Теми, які описані в книзі:
  • Тайм-менеджмент;
  • Визначення пріоритетів;
  • Самоорганізація;
  • Підвищення продуктивності;
  • Прийняття ефективних рішень.

  Цитати:
  «Аж ніяк не є беззаперечним фактом, що організувати інших людей насправді можливо.?Але людина завжди може організувати саму себе. Насправді, керівникам, які не організовують себе для досягнення ефективності, не варто сподіватися, що їм вдасться організувати своїх партнерів та підлеглих. Один із основних інструментів керівництва?—?власний приклад».

  «Керівники та менеджери?—?це люди, які діють. Знання не приносить користі керівникам, поки його не впроваджують у дію».

  «Хоч би де менеджер працював?—?у приватній компанії, в лікарні, в державному органі чи у профспілці, в університеті чи в армії?—?від нього передусім очікують, що він досягатиме саме тих результатів, які потрібно. А це якраз і означає, що від нього очікують ефективності.
  Однак високоефективних людей помітно бракує на керівних посадах. Високий інтелект серед управлінців досить поширений. Хороша уява?—?теж далеко не рідкість. Рівень їхньої обізнаності зазвичай високий. Але, схоже, ефективність людини мало корелює з її інтелектом, уявою чи знаннями. Розумні люди часто разюче неефективні: вони не усвідомлюють, що геніальна ідея не є досягненням сама по собі. Вони так і не засвоїли, що ідеї переростають в ефективність тільки внаслідок тяжкої систематичної праці. І навпаки?—?в кожній організації є кілька високоефективних, але не особливо обдарованих талантами трудяг. Поки інші гарячково метушаться?—?адже люди з гострим розумом так часто плутають гарячковість і метушливість із «творчим характером»,?—?ці трудяги просто помалу переставляють ноги і доходять до результату першими, немов черепаха у тій старій байці».

  «Керівна функція людини розумової праці не залежить від того, чи є в неї підлеглі. В одній компанії маркетолог може мати штат із двохсот підлеглих, тоді як у головного конкурента цієї компанії відділ маркетингу може складатися з одного-єдиного працівника, у якого з підлеглих?—?тільки секретар. Це не має особливо впливати на очікування від роботи обох цих працівників. Це адміністративні деталі. Звісно, двісті людей можуть виконати значно більше роботи, ніж одна людина. Але з цього не випливає, що вони більше вироблять і зроблять більший внесок у справу компанії».

  «Ефективні керівники знають, що час?—?це обмежувальний чинник. Потенційні результати будь-якого процесу завжди обмежені найбільш дефіцитним ресурсом. У процесі, який ми називаємо «досягненням», таким ресурсом є час».  Добавить свой отзыв о книге

  Оглавление Ефективний керівник

  Десять уроків, які я засвоїв завдяки Пітеру Друкеру
  Передмова автора
  Вступ. Що робить керівника ефективним
  Розділ 1. Ефективності можна навчитися
  Розділ 2. Пізнай свій час
  Розділ 3. Який внесок я можу зробити?
  Розділ 4. Як зробити сильні сторони продуктивними
  Розділ 5. Спочатку найголовніше
  Розділ 6. Складові процесу прийняття рішень
  Розділ 7. Ефективні рішення
  Висновок. Ефективності треба навчитися
  Не кажіть, що чудово провели зустріч зі мною
  Покажчик
  Про автора


  Оставить свой отзыв:

  Рекомендуем

  45 татуировок менеджера ...
  Максим Батырев (Комбат)
  45 татуировок продавана. Правила дл ...
  Максим Батырев (Комбат)

  Книги автора/издательства

  Энциклопедия менеджмента ...
  Питер Друкер
  Эффективный руководитель ...
  Питер Друкер
  Як працює Google ...
  Эрик Шмидт, Джонатан Розенберг