Фішинг. Хто і як маніпулює вашим вибором

  Купить Фішинг. Хто і як маніпулює вашим вибором Джордж Акерлоф, Роберт Шиллер
  Автор Джордж Акерлоф, Роберт Шиллер
  ISBN 978-617-738-880-6
  Cтраниц 278
  Год 2017
  Издательство Наш формат
  Обложка Твердая
  Цена: 175 грн.

  Аннотация издательства

  У продажу також є ця книга російською мовою пiд назвою "Охота на простака. Экономика манипуляций и обмана".

  Книжка «Фішинг. Хто і як маніпулює вашим вибором» написана лауреатами Нобелівської премії з економіки, входить до кількох списків найкращих книжок року за версією LinkedIn і Business Insider, The Independent та Foreign Affair.

  ПРО КНИЖКУ
  «Фішинг» — це книжка про економічну теорію, однак не ту, якої нас навчав Адам Сміт. Джордж Акерлоф і Роберт Шиллер пропонують своє, оригінальне бачення вільних ринків, які не лише «вирівнюють» потреби споживача, а й намагаються обманути його, щойно з’являється така змога. Цей обман автори називають фішингом. Поняття фішингу в книжці витлумачено широко: це передусім нав’язування споживачам певних товарів і послуг, яких вони насправді не потребують. Через такий обман ми часто купуємо дорогі, але непрактичні авто, витрачаємо шалені гроші на неефективні ліки, а також стаємо жертвами шкідливих звичок. Чи становить це небезпеку для нашого майбутнього? Можливо. Однак фішинг має й позитивну складову — він допомагає економіці долати кризи.

  ДЛЯ КОГО КНИЖКА
  Для споживачів, підприємців, держслужбовців, які працюють над регулюванням економіки, для всіх, кого цікавить економіка і хто прагне знати, як вільні ринки розставляють свої пастки і як у них не потрапити. Для широкого кола читачів. 

  ЧОМУ ЦЯ КНИЖКА
  У цій книжці викладено сміливі думки нобелівських лауреатів з економіки, які піддають сумніву теорії Адама Сміта і розкривають всю правду про вільні ринки. На численних прикладах автори доводять, що фішинг стосується кожного, а також пояснюють, як можна боротися з маніпуляціями на ринках.

  ПРО АВТОРА
  Джордж Акерлоф — професор Джорджтаунського університету, письменник. Нобелівську премію з економіки отримав 2001 року. 

  Роберт Шиллер — науковець (професор економіки Єльського університету), письменник і лауреат Нобелівської премії з економіки (2013).

  ВІДГУКИ ПРО КНИЖКУ
  Акерлоф і Шиллер доступно й цікаво розповідають, що гонитва за прибутками хоч і здатна призвести до появи продуктів, які збагачують наше життя, проте може також спричинити маніпуляції й обман. Низка останніх інновацій зумовила появу продуктів, із допомогою яких обманути громадськість стало ще простіше. Наслідків цього не уникнути.
  Джозеф Стігліц, лауреат Нобелівської премії з економіки 

  Ця книжка — скептичний погляд на вільні ринки. Однак це також і корисний посібник для споживачів, що вчить, здійснюючи важливі покупки, не піддаватися на обман.
  Кріс Метьюз, Fortune 

  ЦИТАТИ
  Про свободу маніпулювання
  Коли ринки повністю вільні, є не лише свобода вибору, а й свобода шахрайства. А, за Адамом Смітом, рівновага і далі буде оптимальною. Однак вона буде оптимальною не в розумінні того, чого ми справді потребуємо, а в розумінні смаків капуцина на нашому плечі. А це і для нас, і для мавп створить чимало проблем.

  Про кредитки
  Даючи змогу клієнтам безкоштовно використовувати кредитки, вони поводяться як крамниці, які пропонують безкоштовних цуценят. Користувачам цих кредиток, можливо, справді треба купити
  харчі, але ж вони приносять додому і те, що не дуже потрібне.

  Про іпотечні цінні папери
  Важливим аспектом фішингу для простаків є можливість ставити незручні запитання. Був такий міф у новій економіці, що складні іпотечні цінні папери влаштовані таким чином, що ризик зникає. Високі оцінки, запропоновані рейтинговими агенціями, захищали цей міф від реальності. І поки міф лишався неушкодженим, фішинг для простаків був вельми прибутковим.

  Про алкоголь
  Вважається, що алкоголь — необхідний складник вечірок або святкувань. Рекламісти використовують цю тему, зображуючи веселунів, чудових людей з випивкою в руках. На цьому тлі порушувати тему шкоди від алкоголю — це як демонструвати відрижку на людях.

  Про труднощі
  Дехто каже, що наші труднощі — це результат споживацтва в сучасному світі. Кажуть, що ми стали надто меркантильними й духовно віддалися матеріальному дияволу. Але, на нашу думку, основна проблема полягає в рівновазі. Вільноринкова рівновага постачає зваби для будь-якої людської слабкості. Наш ВВП на душу населення може знову зрости у 5,5 разів, а потім ще раз, і ще, але наші труднощі все одно залишаться з нами.

  pdf Першi 10 сторiнок книги


  Оглавление

  Передмова
  Вступ. Очікуйте на маніпуляції: урівноважений фішинг

  Частина перша. Несплачені рахунки і фінансова катастрофа
  Розділ 1. Спокус багато на шляху в нас
  Розділ 2. Глибинний аналіз репутації та фінансова криза

  Частина друга. Різні контексти фішингу
  Розділ з. Рекламодавці зосереджуються на наших слабких місцях
  Розділ 4. Шахрайство з автомобілями, будинками і кредитними картками
  Розділ 5. Фішинг у політиці
  Розділ 6. їжа, фармацевтична промисловість і фішинг
  Розділ 7. Нововведення: добре, погане і потворне
  Розділ 8. Тютюн і алкоголь
  Розділ 9. Банкрутство для зиску
  Розділ 10. Фішинг Майкла Мілкена використовує непотрібні облігації як наживу
  Розділ 11. Опір і його герої

  Частина третя. Висновки та епілог
  Висновки. Нова історія Америки та її наслідки
  Епілог. Що нового у фішингу для простаків?
  Примітки
  Бібліографія


  Оставить свой отзыв:

  Доставка
  БЕСПЛАТНО доставляем по Киеву и Украине при стоимости заказа от 600 грн.
  При заказе на меньшую сумму доставка курьером - 45 грн.
  Подробнее о доставке и тарифах, в разделе Помощь
  Рассылка о книжных новинках
  Интернет-магазин kniga.biz.ua начал работу на новом сайте. Всем зарегистрированным клиентам нужно пройти процедуру Востановления пароля.