І сталася тьма. Рузвельт, Гітлер і західна дипломатія (м’яка обкладинка) - Дэвид Маккин: купить книгу в kniga.biz.ua
kniga.biz.ua

І сталася тьма. Рузвельт, Гітлер і західна дипломатія (м’яка обкладинка) (Предзаказ)

Watching Darkness Fall: FDR, His Ambassadors, and the Rise of Adolf Hitler

Код: 2100020201
Купить І сталася тьма. Рузвельт, Гітлер і західна дипломатія (м’яка обкладинка) Дэвид Маккин
279 грн
294 грн
В желаемые
Доставка
БЕСПЛАТНАЯ по Киеву и Украине при стоимости заказа от 1200 грн.
140 грн доставка курьером по Киеву
140 грн доставка курьером по Украине при заказе на меньшую сумму
Подробнее

Оплата
Наличными или на терминал при получении, Безналичными, Visa/MasterCard
Автор Дэвид Маккин
Издательство Лабораторія
Cтраниц 400
Год 2023
ISBN 978-617-8053-80-2
Обложка мягкая
Язык Украинский
Формат 60х90/16 (145х215 мм.)

О книге І сталася тьма. Рузвельт, Гітлер і західна дипломатія (м’яка обкладинка)

Захоплива і новаторська оповідь про те, як усі посли Рузвельта в Європі, окрім одного, неправильно оцінили Гітлера та його наміри.
 
Ця книжка про піднесення Третього Рейху в Німеччині та шлях до війни з точки зору чотирьох американських дипломатів у Європі, які були свідками цих подій: Джозефа Кеннеді, Вільяма Додда, Брекінріджа Лонга та Вільяма Буллітта. До початку Другої світової війни вони служили у ключових столицях Європи ― Лондоні, Берліні, Римі, Парижі і Москві. Багато в чому саме вони були першою лінією оборони Америки, а тому часто спілкувалися з президентом безпосередньо, як очі й вуха Рузвельта у світі. На жаль, більшість із них недооцінювали могутність і рішучість Адольфа Гітлера та німецького Третього рейху.
 
Це нова цікава історія про період до початку Другої світової війни в Європі через призму життя п’яти добре освічених і переважно багатих чоловіків, які борються за увагу людини в Овальному кабінеті.
 
Чим хороша ця книжка:
♦ Девід МакКін, сам колишній посол, викладає історію через призму дипломатії в цікавий, дуже детальний, інформативний спосіб.
♦ Аналізує події перед Другою світовою та показує дипломатичні змагання, які велися у період становлення Третього Рейху.
♦ Описує боротьбу Рузвельта з американським ізоляціонізмом на фоні зростання фашизму в Європі та його шлях до рішення про вступ Америки у війну.
 
Про автора:
Девід МакКін – колишній посол США в Люксембурзі та колишній директор з планування політики Державного департаменту США. Зараз він є старшим науковим співробітником Німецького фонду Маршалла Сполучених Штатів у Вашингтоні, округ Колумбія.
 
Відгуки
Жвава, захоплива історія переломного часу.
Рublishers Weekly
 
Ця захопливо викладена хроніка часів Рузвельта та його послів пропонує нове уявлення про найбільшу трагедію сучасної історії: піднесення Гітлера та нацистів... Ця книжка має бути на полиці кожного, хто захоплюється історією Другої світової війни.
Девід Іґнатіус, оглядач The Washington Post
 
Напружена, інтригуюча та з біса цікава розповідь. Девід МакКін виступає вправним оповідачем у цій витонченій біографії Рузвельта і його послів.
Кай Берд, історик, лауреат Пулітцерівської премії

pdf Уривок з книги


Добавить свой отзыв о книге

Оставить свой отзыв:

Сегодня купили