Ігор Сікорський - Олег Промахов: купить книгу в kniga.biz.ua

  Ігор Сікорський

  Купить Ігор Сікорський Олег Промахов
  185 грн
  Есть на складе
  Доставка
  БЕСПЛАТНАЯ по Киеву и Украине при стоимости заказа от 1000 грн.
  При заказе на меньшую сумму доставка курьером - 45 грн. Подробнее

  Оплата
  Наличными при получении, Безналичными, Visa/MasterCard
  Автор Олег Промахов
  ISBN 978-617-7453-59-7
  Cтраниц 128
  Год 2019
  Издательство Агенция АЙПИО
  Обложка Мягкая
  Язык Украинский
  Формат 72x102/16 (170x240 мм.)

  Аннотация издательства

  Ігор Сікорський – піонер авіабудівництва. Він почав працювати на голому ентузіазмі, однак спромігся увійти до когорти засновників індустрії авіації. Вперше у небо він здійнявся в Києві, і поставив перші світові рекорди. Його нагороджено 80 нагородами в галузі авіабудівництва. Ігор Іванович Сікорський мав дивовижну життєву місію—поліпшувати життя людей за допомогою техніки.

  Коли Ігор почав мріяти про польоти і літаки, людство ще не здогадувалося, що скоро польоти стануть звичайним явищем, і саме Ігор внесе величезний вклад у розвиток авіації, зробить важливі відкриття, завдяки яким його літаки і вертольоти допоможуть багатьом людям та прославлять Ігоря Сікорського на весь світ.

  Те про, що мріяв Леонардо да Вінчі втілив у життя Ігор Сікорський. А почалося все з маленької мрії в дитинстві. Чи міг уявити маленький Ігор, що його сновидіння після прочитання улюбленої книжки допоможе змінити життя багатьох людей. Через довгих, нелегких тридцять років Ігор Сікорський здійснить прорив в авіації та створить багатомоторний літак, вертоліт, стане всесвітньо відомим авіаконструктором та інженером.

  Дитинство Ігоря Сікорського видалося щасливим та радісним. Виховання та підтримка батьків допомогли повірити в себе та в свої мрії. Вже у ранньому віці Ігорю вдалося побудувати свій перший винахід — це був іграшковий вертоліт. Він зміг злетіти, зависнути в повітрі на декілька секунд і спуститися на місце зльоту. Так і почалася історія винахідника Ігоря Сікорського, бо саме тоді він повірив у своє покликання.

  В юності під час навчання Ігор оточував себе усім, що було пов’язано з літаками. Так він слідкував за новинами у світі авіації, навчався необхідним знанням та продовжував ставити експерименти з літальними апаратами. Часто Ігорю бракувало грошей та часу. Часто йому доводилося вибирати між тим чи продовжувати роботу в авіаконструюванні чи залишити все і займатися іншою більш вигідною справою. Та він завжди залишався вірним небу. Характер справжнього борця допомагав не зупинятися на досягнутому, а шукати нові варіанти для дій.

  Чи можна уявити сучасне життя без гелікоптера? От і Ігор Сікорський не міг, навіть коли оточуючих сумнівно відносилися до його винаходу. Йому знадобилася уся його наполегливість, щоб винахід усього життя зміг піднятися в небо. І зрештою це сталося, сьогодні схема, яку Ігор Сікорський придумав і вдосконалив використовується у всіх сучасних гелікоптерах. Якщо прізвище Форд являється синонімом автомобіля, то з цього часу Сікорський у всьому світі є синонімом гелікоптера. Гелікоптер Ігоря Сікорського почав насамперед рятувати людей. Сікорський був безмежно радий бо протягом усього життя він вірив, що місія кожного — це рятувати інших. Його слова залишаються актуальними й донині: «Людина повинна рухатися вперед і при цьому не забувати про власну моральну еволюцію».

  Історія Ігоря Сікорського зможе показати тобі, що навіть маленька, здавалось б нездійсненна мрія реальна. У Ігоря Сікорського було безліч причин все кинути, і була одна причина — маленька мрія, яка надихала не зупинятися і вірити, що все можливе. Нехай і ваші мрії здійснюються!

  pdf Перші 15 сторінок книги  Оглавление

  РОЗДІЛ 1, в якому сон стає реальністю Фантастичний сон
  Заповітна мрія 
  Запитання 
   
  РОЗДІЛ 2, в якому виховують генія
  Славний рід Сікорських
  Щасливе дитинство
  Запитання 
   
  РОЗДІЛ 3, в якому прагнення людства втілюється в дитячій іграшці
  Мрія всього людства
  Орнітоптер і гелікоптер
  Перші кроки до мрії
  Запитання
   
  РОЗДІЛ 4, в якому іграшки оживають
  Навчання 
  Німецькі канікули
  Сімейна нарада
  Париж
  Перший млинець нанівець
  Запитання 
   
  РОЗДІЛ 5, в якому Сікорський підкорює небо
  Розвиток науки повітроплавання
  БіСи 
  Складний вибір 
  Гігант
  Запитання 
   
  РОЗДІЛ 6, в якому «Ілля Муромець» б’є всі рекорди 
  Повітряна мандрівка 
  Ласкаво просимо на облавок
  Телеграми і заправки 
  Пожежа 
  У рідному Києві 
  І знов у Петербург
  Запитання 
   
  РОЗДІЛ 7, в якому геній стає легендою
  Нові випробування долі
  За океан
  Перший американський успіх
  Крилата кінозірка
  Винахід життя
  Гелікоптер-рятівник
  Містер Гелікоптер 
  Запитання 
   
  БІБЛІОГРАФІЯ 


  Оставить свой отзыв:

  Рассылка о книжных новинках