Комплект "Видатні українці" - Ольга Опанасенко, Игорь Панасов, Олег Промахов, Александра Шутко, Мария Рубан: купить книгу в kniga.biz.ua
kniga.biz.ua

Комплект "Видатні українці"

Код: 2100011906
Купить Комплект "Видатні українці" Ольга Опанасенко, Игорь Панасов, Олег Промахов, Александра Шутко, Мария Рубан
1197 грн
Есть на складе
В желаемые
Доставка
БЕСПЛАТНАЯ по Киеву и Украине при стоимости заказа от 1000 грн.
При заказе на меньшую сумму доставка курьером - 45 грн. Подробнее

Оплата
Наличными при получении, Безналичными, Visa/MasterCard
Автор Ольга Опанасенко, Игорь Панасов, Олег Промахов, Александра Шутко, Мария Рубан
Издательство Агенция АЙПИО
Cтраниц 800
Год 2020
ISBN 978-617-7453-59-7, 978-617-7453-64-1
Обложка мягкая
Язык Украинский
Формат 72x102/16 (170x240 мм.)

О книге Комплект "Видатні українці"

В комплект входят книги:
Валерій Лобановський
Ігор Сікорський
Леонід Каденюк
Роксолана (українською)
Кузьма Скрябін
Любомир Гузар (українською)

(Цена комплекта ниже суммы цены каждой из книг отдельно)

Кузьма Скрябін
Книжка-біографія «Кузьма Скрябін» розповість дитині історію музиканта від Бога. 
Андрій Кузьменко жив музикою і створював пісні, які співають досі. Його вплив на індустрію музики і культури України важко порівняти з будь-чиїм ще. Відомий український музикант Андрій Кузьменко “Кузьма” запам’ятається своїм шанувальникам неймовірним гумором, божевільними ідеями та відкритим серцем.
 
Валерій Лобановський
Валерій Лобановський вписав Україну в історію світового футболу. Він створив одну з найсильніших європейських команд свого часу і виховав цілу плеяду футбольних зірок. Хлопчик, дитинство якого припало на війну і тяжкі повоєнні роки, здолав усі перешкоди й дійшов до вершин завдяки наполегливості, невтомності й гострому розуму. Його приклад вражає, захоплює й надихає дітей і дорослих.
Його приклад — це найкраща можливість виховати маленьку зірку футболу з пелюшок — і до усвідомленого віку. Стиль книги вражає не тільки малюків, але й дорослих, які захоплюються спортом, а саме — футболом. Крім цього книга буде корисна підліткам, які знаходяться на роздоріжжі, як найкращий мотиватор для майбутнього успішного життя.
За свою кар’єру Валерій пережив не одне падіння, але він завжди знаходив у собі сили вставати та рухатися до успіху. До сьогодні великий метр футболу залишається прикладом для людей, котрі невдачі розцінювали лише як трамплін на шляху до перемоги.
Вас чекає незвичайна і чарівна історія життя, часами — сумна, часами — надихаюча, та цілком — неперевершена життєва подорож зірки футболу Валерія Лобановського. Перипетії його життя, його життєвий і професіональний шлях, його розвиток і його характер — все це ви знайдете в нашій книжці. Автор розкриває неймовірно сильний характер майбутньої зірки футболу, розповідає про те, як він мужньо долав перешкоди на своєму життєвому шляху і як він став саме тим, ким він є в наших серцях.
Тільки уявіть: читаючи ці історії, ваш син, або донька, надихається успіхом великого футболіста і тренера, і, можливо, захоче повторити захоплюючу кар’єру. Можливо, і дорослі, читаючи цю книгу своєму малюкові тихими вечорами, «почують» в глибині свого серця особливий заклик, який надихне їх на нові звершення і перемоги, такі, які доступні тільки великим світу цього. Книга буде цікава дітям від 6 років — і до безкінечності. З художніми ілюстраціями, які відповідають кожній прочитаній сторінці, ви можете передати її зміст навіть дошкільнику. А досить великі літери і зрозумілий шрифт відмінно підходять для самостійного читання. Якщо ви замислювались про подарунок вашій дитині — ця книга підійде якнайкраще! А ви можете бути впевнені, що ваша дитина читає історії, які допоможуть її розвитку.
 
Ігор Сікорський
Ігор Сікорський – піонер авіабудівництва. Він почав працювати на голому ентузіазмі, однак спромігся увійти до когорти засновників індустрії авіації. Вперше у небо він здійнявся в Києві, і поставив перші світові рекорди. Його нагороджено 80 нагородами в галузі авіабудівництва. Ігор Іванович Сікорський мав дивовижну життєву місію—поліпшувати життя людей за допомогою техніки.
Коли Ігор почав мріяти про польоти і літаки, людство ще не здогадувалося, що скоро польоти стануть звичайним явищем, і саме Ігор внесе величезний вклад у розвиток авіації, зробить важливі відкриття, завдяки яким його літаки і вертольоти допоможуть багатьом людям та прославлять Ігоря Сікорського на весь світ.
Те про, що мріяв Леонардо да Вінчі втілив у життя Ігор Сікорський. А почалося все з маленької мрії в дитинстві. Чи міг уявити маленький Ігор, що його сновидіння після прочитання улюбленої книжки допоможе змінити життя багатьох людей. Через довгих, нелегких тридцять років Ігор Сікорський здійснить прорив в авіації та створить багатомоторний літак, вертоліт, стане всесвітньо відомим авіаконструктором та інженером.
Дитинство Ігоря Сікорського видалося щасливим та радісним. Виховання та підтримка батьків допомогли повірити в себе та в свої мрії. Вже у ранньому віці Ігорю вдалося побудувати свій перший винахід — це був іграшковий вертоліт. Він зміг злетіти, зависнути в повітрі на декілька секунд і спуститися на місце зльоту. Так і почалася історія винахідника Ігоря Сікорського, бо саме тоді він повірив у своє покликання.
В юності під час навчання Ігор оточував себе усім, що було пов’язано з літаками. Так він слідкував за новинами у світі авіації, навчався необхідним знанням та продовжував ставити експерименти з літальними апаратами. Часто Ігорю бракувало грошей та часу. Часто йому доводилося вибирати між тим чи продовжувати роботу в авіаконструюванні чи залишити все і займатися іншою більш вигідною справою. Та він завжди залишався вірним небу. Характер справжнього борця допомагав не зупинятися на досягнутому, а шукати нові варіанти для дій.
Чи можна уявити сучасне життя без гелікоптера? От і Ігор Сікорський не міг, навіть коли оточуючих сумнівно відносилися до його винаходу. Йому знадобилася уся його наполегливість, щоб винахід усього життя зміг піднятися в небо. І зрештою це сталося, сьогодні схема, яку Ігор Сікорський придумав і вдосконалив використовується у всіх сучасних гелікоптерах. Якщо прізвище Форд являється синонімом автомобіля, то з цього часу Сікорський у всьому світі є синонімом гелікоптера. Гелікоптер Ігоря Сікорського почав насамперед рятувати людей. Сікорський був безмежно радий бо протягом усього життя він вірив, що місія кожного — це рятувати інших. Його слова залишаються актуальними й донині: «Людина повинна рухатися вперед і при цьому не забувати про власну моральну еволюцію».
Історія Ігоря Сікорського зможе показати тобі, що навіть маленька, здавалось б нездійсненна мрія реальна. У Ігоря Сікорського було безліч причин все кинути, і була одна причина — маленька мрія, яка надихала не зупинятися і вірити, що все можливе. Нехай і ваші мрії здійснюються!
 
Леонід Каденюк
Леонід Каденюк — звичайний хлопчик з буковинського села, який завдяки наполегливості та сміливості виріс в першого космонавта в історії України. Йому довелось пройти довгий шлях в 45 років, щоб втілити свою мрію про політ на орбіту Землі. Дитячі враження, навчання у льотному училищі, робота випробувачем, підготовка до космічних перегрузок— все це стало прологом до головної події його життя.
Простори всвесвіту завжди приваблювали Леоніда Каденюка. Як багато інших його однолітків, він мріяв полетіти у космос як його кумир Юрій Гагарін. Тоді Юрій Гагарін здійснив мрію майже усіх дітлахів, він був героєм. Героєм він став і для Леоніда Каденюка також. Ще будучи дитиною Леонід дав собі слово досягти мрії і здійснити політ у космос незважаючи ні на що. Сім’я Леоніда була не із заможних, проте завдяки батькам Леонід Каденюк отримав гарну освіту та виховання. В ранньому віці Леонід Каденюк відрізнявся наполегливістю у всьому, бо розумів, що перешкоди, не привід зупинятися на досягнутому. Вже у юному віці він розумів, що навчання це захоплююча пригода. Мрія про космос допомогла гарно вчитися, бо Леонід розумів, що коли він здійснить політ, у космосі можуть допомогти будь-які знання.
Мрія юного космонавта була одночасно і великим випробуванням життя. Леонід Каденюк йшов до своєї мрії крок за кроком, йому потрібно було набратися терпіння, багато вчитися новим знанням, тренуватися, здавати безліч тестів. 45 років він готувався до головної мрії життя. Не кожен би міг витримати такі умови, але Леонід був надзвичайно наполегливим та працьовитим. І випробування часом виправдало усі його надії. Леонід Каденюк вважав: «Якщо мрію стати космонавтом здіи?снив хлопчик із буковинського села, гадаю, і?і? здатен реалізувати кожен». Ми погоджуємося з його словами і вважаємо, що мрії кожного досяжні.
Читаючи розповідь про Леоніда Каденюка, ви побачите також яка цікава та корисна професія космонавта, адже вона вимагає знати багато наукових дисциплін, займатися спортом та підтримувати здоровий спосіб життя, а також бути морально здоровою людиною. Леонід Каденюк був сам такою людиною, щирим, сміливим і впевненим. Після польоту в космос він навіть написав книгу, зокрема, щоб привернути увагу до проблем навколишнього середовища, адже з космосу він побачив масштаб проблем, які чинить людина постійно. Він побачив яка беззахисна земля з орбіти, яка прекрасна, і як нам, людям пощастило тут жити. Він закликає берегти наш прекрасний дім.
В книзі ви знайдете захопливу розповідь про політ у космос і перебування там Леоніда Каденюка. Дізнаєтесь на що схожий звук в кабіні, коли ти знаходишся в космосі? Яка була місія у Леоніда? Як переходити з однієї кімнати в іншу? Які досліди проводили космонавти? Його розповідь про космос схожа на фантастичний роман, який надихає познайомитися з ним ближче та дізнатися все про життя на орбіті.
Книга із серії «Видатні українці. Люди, які творили історію» про маленького хлопчика, якому все ж таки вдалося здійснити велику мрію всього життя. Книга про те, як бути сильним, наполегливим, вірним собі і своїм цілям. Історія про легендарного першого українського космонавта Леоніда Каденюка може надихнути кожного закохатися у безкрайній космос.
 
Роксолана
Роксолана — найвідоміша султана Османської імперії. Це історія українки — полонянки кримського хана, яка стала дружиною наймогутнішого султана Сулеймана Пишного та матір’ю його наступника — Селіма ІІ. Її життя сповнене таємниць та загадок. Читаючи книжку, діти зможуть потрапити у чарівний світ Сходу, в якому мешкала Роксолана, дізнатися, як вона змогла пройти тернистий шлях від доньки українського священика до величної султани.
Дитинство Роксолани протікало у маленькому українському місті. Проте воно швидко закінчилося через набіг кримських татар, які взяли її у полон та продали туркам. Так траплялося з багатьма дівчатами. Та незважаючи на нелегкі обставини, Роксолана не впала духом і пристосувалася до навколишніх умов. Завдяки характеру та силі волі, Роксолана швидко вивчила традиції та навіть досконало вивчила місцеву мову.
Саме Роксолані вдалося зробити неможливе — стати законною дружиною могутнього султана Сулеймана Пишного. Доля забрала у Роксолани дитинство, проте подарувала насичене життя у палаці з султаном в статусі дружини. Незважаючи на суворі традиції, перешкоди, заздрість оточуючих кохання Роксолани і султана Сулеймана ставало з кожним роком тільки міцніше.
Чутки про Роксолану ширилися усією Європою, всі хотіли познайомитися з жінкою, яка підкорила серце суворого правителя. Згодом Роксолана почала навіть приймати послів та займалася державними справами на рівні з чоловіком. Багато художників різних країн, таких як, Австрія, Англія, Франція, Італія зображували Роксолану в своїх картинах. Ось так, маленька дівчинка зі звичайного українського міста змогла вплинути на хід європейської історії.
Неважливо звідки ти, важливо хто ти насправді всередині і як реагуєш на обставини. Приклад Роксолани ідеально це доводить та вчить ніколи не здаватися, навіть якщо в тебе тільки один шанс вирватися вперед.
У статусі дружини, Роксолана скоро стала найбагатшою жінкою Османської імперії. Маючи неабиякий вплив, Роксолана почала допомагати тим, кому пощастило менше. Вона будувала школи, храми, лікарні, багато її соціальних проектів продовжують допомагати і зараз. Відомо навіть, що вона піклувалась про колишню батьківщину і змогла зменшити кількість набігів на українські землі.
Історія Роксолани розповість про сильну особистість, що залишається для багатьох символом української жінки, яка може подолати будь-які труднощі. Її розум, інтуїція, сила волі, сильний характер допомогли їй стати найвпливовішою та найбагатшою жінкою Османської імперії. Розповідь про Роксолану неймовірна, її загадкова, цікава та унікальна особистість не залишить нікого байдужим.
 
Любомир Гузар
Книжка-біографія «Любомир Гузар» розповість дитині історію релігійного діяча, патріарха-предстоятеля Української Греко-Католицької Церкви. 
Любомир Гузар був уважним до світу, до людей, співпереживав їх проблемам. Живучи у жорстокі  часи, він ніколи не зраджував собі і досягав вищих результатів, тренуючи свою моральність.
Він пережив німецьку окупацію й став свідком безчинств енкаведистів, одначе жорстокість катів не вбила в його серці безмежної любові до людей. На роки юності йому випала важка доля емігранта, але впродовж усього свого життя він мріяв повернутися в Україну — і таки здійснив свою мрію. Він вивів українських греко-католиків із багаторічного підпілля й став патріархом Української Греко-Католицької Церкви. Він був єпископом, письменником, викладачем, та передусім — Людиною

Добавить свой отзыв о книге

Оставить свой отзыв:

Рекомендуем

Мочи Манту ...
Ульяна Супрун
Медицина доказова і не дуже ...
Андрей Семьянков
Як хотіти й отримати все (але це не ...
Татьяна Лукинюк,Людмила Колб

Книги автора/издательства

Комплект "Видатні особистості. ...
Ирина Костюченко, Валентина Вздульская, Мария Сердюк, Ольга Опанасенко, Игорь Панасов
Марія Примаченко ...
Мария Рубан
Комплект "Удивительные личност ...
Мария Сердюк, Юлия Потерянко, Ольга Опанасенко, Ирина Костюченко, Наталья Павлищева
Любомир Гузар (українською) ...
Ольга Опанасенко
Кузьма Скрябін ...
Игорь Панасов, Мария Рубан
Роксолана (українською) ...
Александра Шутко

Сегодня купили