Комплект книг “Як розшматувати росію” - Вадим Денисенко, Януш Бугайский, Александр Бабич, Виктор Савченко, Тарас Гончарук: купить книгу в kniga.biz.ua
kniga.biz.ua

Комплект книг “Як розшматувати росію”

Код: 2100022873
Купить Комплект книг “Як розшматувати росію” Вадим Денисенко, Януш Бугайский, Александр Бабич, Виктор Савченко, Тарас Гончарук
892 грн
907 грн
Книга будет передана в службу доставки в течении 4 дней

В желаемые
Доставка
БЕСПЛАТНАЯ по Киеву и Украине при стоимости заказа от 990 грн.
60 грн Укрпочта на отделение
90 грн Новая Почта на отделение/почтомат
95 грн доставка курьером по Киеву
135 грн доставка курьером по Украине
Подробнее

Оплата
Наличными или на терминал при получении, Безналичными, Visa/MasterCard
Автор Вадим Денисенко, Януш Бугайский, Александр Бабич, Виктор Савченко, Тарас Гончарук
Издательство Наш Формат
Cтраниц 1104
Год 2023
ISBN 978-617-8120-54-2, 978-617-551-191-6
Обложка мягкая
Язык Украинский
Формат 60х90/16 (145х215 мм.)

О книге Комплект книг “Як розшматувати росію”

В комплект входят книги:
Неспроможна держава. Інструкція з розшматування Росії
Чому Україна переможе Роzzію
Як зруйнувати русскій мір

(Цена комплекта ниже суммы цены каждой из книг отдельно)

"Неспроможна держава. Інструкція з розшматування Росії"
Спроби перетворити Російську Федерацію на національну державу, громадянську державу чи стабільну імперську державу зазнали провалу. Її нинішня структура ґрунтується на крихкій історичній основі, не має єдиної національної ідентичності та демонструє постійну боротьбу між націоналістами, імперіаліастами, централістами, лібералами та федералістами. Повномасштабне військове вторгнення Росії в Україну в лютому 2022 та запровадження міжнародних економічних санкцій пришвидшать розшматування держави.
 
Провал Росії забезпечується неспроможністю забезпечити економічне зростання, гострою соціально-економічною нерівністю та демографічним спадом, розширенням розбіжностей між Москвою та різними суб'єктами її федерації, поглибленням сумнівів щодо владних інституцій тощо. Інтенсифікація репресій заради втримання цілісності держави підвищить перспективи насильницьких зіткнень.
 
Хоча Владімір Путін прийшов до влади, щоб запобігти розпаду Росії, його можуть запам'ятати як того, хто призвів до її краху. Оскільки криза довіри до Москви поглиблюється, виникатимуть нові держави. Вони не будуть однорідними за внутрішньою структурою. Між деякими, ймовірно, спостерігатимуться конфлікти, тимчасом інші можуть розвинутися в нові федерації чи конфедерації. США повинні розробити ефективну стратегію для управління розшматуванням Росії через підтримку регіоналізму та федералізму, визнання суверенітету та відокремлення, розвиток зв'язків із новими державними утвореннями, зміцнення безпеки країн, що межують із Росією, та промоцію трансатлантизму чи транстихоокеанізму серед новостворених держав.
 
"Чому Україна переможе Роzzію"
Різні за структурою тексти книги «Чому Україна переможе Роzzію» поєднує спільна ідея. Вони являють собою системний виклад фактів споконвічного протистояння двох межових позицій: волі з боку наших предків і сучасних українців та рабства, носієм якого є Росія не одне століття поспіль.
 
Авторами статей є знакові для сучасної України люди: доктор юридичних наук, професор Наталя Крестовська; письменник, кандидат історичних наук Віктор Савченко; доктор історичних наук, професор Тарас Гончарук; магістр Ксенія Сорокіна; історик та письменник Олександр Бабіч.
 
Особлива вдячність має бути висловлена консультантам проєкту: кандидату політичних наук Ользі Михайловій та філософу Сергію Дацюку. Упевнений, що після прочитання цієї книги всім буде зрозуміло, що війна з Росією, яка йде з 2014 року, це не конфлікт «братських» народів, а черговий етап протистояння українського народу спадкоємцям Орди.
 
"Як зруйнувати русскій мір"
Автор досліджує виникнення, розвиток та функціонування цього самого «русского міра» від часів Івана Грозного до сучасності. Це чи не найперше настільки широке дослідження механізмів самовідтворення «русского міра». Як змінити ідеологію «русского міра»? Як розвалити символічні структури? Чи потрібна росіянам свобода?
 
Ця книга для тих, хто хоче зрозуміти, чому росіяни саме такі, які вони є. І головне — ця книга про те, як можна зруйнувати «русскій мір».

Добавить свой отзыв о книге

Оставить свой отзыв:

Рекомендуем

Книгарня в маяку ...
Шерон Гослинг
Закон третьої крові ...
Андрей Новик
Подорож до країни Зе-Ка ...
Юлиус Марголин
Вигнанець і навчена відьма ...
Андрей Кокотюха
Геополітика проти безпеки: союзниць ...
Александр Потехин,Юрий Клименко

Книги автора/издательства

Як зруйнувати русскій мір ...
Вадим Денисенко
Чому Україна переможе Роzzію ...
Александр Бабич, Виктор Савченко, Тарас Гончарук, Ксения Сорокина, Наталья Крестовская
Комплект книг про OKR ...
Константин Коптелов, Джон Дорр
Порядок у хаосі. Метод Objective an ...
Константин Коптелов
Комплект книг про ФБР: уроки лідерс ...
Фрэнк Фиглузи, Джеймс Коми

Сегодня купили