В комплект входят книги:
Плем’я. Про повернення з війни і приналежність до спільноти
Свобода
Коли я помирав. Роздуми скептика про ймовірність потойбічного життя
(Цена комплекта ниже суммы цены каждой из книг отдельно)
"Плем’я. Про повернення з війни і приналежність до спільноти"
Війна ранить не лише тіла військових, значних травм зазнають також їхні емоції. Навіть ті військові, які повертаються неушкодженими фізично, змушені проходити тривалий процес реабілітації.
Автор книжки звертає увагу читача на той факт, що для ветеранів, які повернулися до мирного життя, вкрай важливою є не просто турбота і підтримка, а відчуття належності до спільноти. І хай би яким складним не був шлях реабілітації бійців, суспільство повинно зробити все, щоб допомогти їм у цьому.
"Свобода"
Протягом усієї історії людьми рухали пошуки двох заповітних ідеалів: спільноти та свободи. Їм нелегко співіснувати разом. Ми цінуємо індивідуальність і самостійність, але при цьому повністю залежимо від спільноти щодо задоволення наших основних потреб. У цій ретельно продуманій книжці, що змушує замислитись, Себастьян Юнґер досліджує напругу, яка лежить в основі того, що означає бути людиною.
Більшу частину року Юнґер і троє його друзів — військовий фотограф та двоє ветеранів афганської війни — мандрували залізничними лініями Східного узбережжя. Це був експеримент з особистої автономії, але також і взаємозалежності. Переховуючись від поліціянтів, ночуючи під мостами, готуючи їжу на вогнищі та п’ючи воду зі струмків і річок, четверо чоловіків сформували унікальну залежність один від одного.
У книжці «Свобода» Юнґер переплітає свою розповідь про цю подорож разом із приматологією та стратегією боксу, історією робітничих страйків і рейдерами апачів, роллю жінок у рухах опору та жорстокою реальністю життя на кордоні Пенсильванії. Написана вишуканою, гострою, як бритва, прозою, книжка є потужним дослідженням первинного бажання, яке визначає нас.
"Коли я помирав. Роздуми скептика про ймовірність потойбічного життя"
Смерть. Одних вона лякає моторошністю невідомого, інших приваблює загадковістю незвіданого. Саме цю морально складну тему вирішив дослідити Себастьян Юнґер, уже відомий українським читачам за книжками «Плем’я» і «Свобода». У новій праці він ділиться особистим досвідом перебування на межі життя і смерті, описуючи свої переживання та внутрішні відкриття.
Автор шукає причини, чому в ту критичну мить перед ним з’явився давно померлий батько, вчений, що завжди знаходив раціональні пояснення будь-якій події. Наслідуючи батька, Юнґер намагається науково обґрунтувати те, що трапилося з ним у реанімації. Перед вами не складний науковий трактат, а жива оповідь, де цікаві наукові факти переплітаються з філософськими роздумами, описами неймовірних пригод автора в різних куточках світу — і все це крізь шалену напругу вирішального моменту в житті людини.