Любов та бюджет

  Купить Любов та бюджет Любомир Остапов
  Автор Любомир Остапов
  ISBN 978-966-97633-5-8
  Cтраниц 210
  Год 2017
  Издательство Yakaboo Publishing
  Обложка Твердая
  Цена: 179 грн.

  Аннотация издательства

  Якщо ви мешкаєте в Україні й вирішили написати книжку, яка порушує найзамовчуваніші, найнезручніші теми, то це не буде книжка про секс. Це буде книжка про гроші. Звісно, не про абстрактні гроші заокеанських мільярдерів або вітчизняних олігархів, а про свої, рідні.

  «Любов та бюджет» не є книжкою про те, як заробити гроші, це книжка про те, як керувати заробленим. Більшість підходів і практичних порад адресовано людям, які недавно, або порівняно недавно, живуть разом і відтак керують не тільки особистим, а й сімейним бюджетом. Любомир Остапів проходить із ними увесь шлях до фінансової свободи – від перших незручних розмов до вибору інструментів для обліку та планування, прийняття рішень щодо банку, кредитів та інвестицій.

  Відгуки про книжку:
  «"Любов і бюджет" – чудова книга про фінанси, яку мають прочитати мільйони українських сімей. Легка для читання і сповнена прикладів, вона необхідна чи не кожному представнику покоління, яке виросло на уламках Радянського Союзу і опинилося у світі, яким править ринкова економіка. Заможність України буде досягнуто через заможність і економічну незалежність кожної української сім’ї. Розібратися з власними фінансами – необхідний мінімум для кожного українця».
  Ярослав Ажнюк, підприємець, співзасновник компанії Petcube

  «Приємно що в нашій країні з’являються книги по фінансовому плануванню, особливо сімейному. Вона буде цікава як подружнім парам, так і тим хто тільки планує жити разом».
  Вячеслав Масленніков, перший в Україні отримав професійну інвестиційну кваліфікацію CIIA®, засновник компанії з управління приватним капіталом UWMC, партнер iPlanTM

  «Книга є деталізованим відвертим описом власного досвіду Любомира. Надихає на переосмислення своїх дій та рішень у сфері сімейних фінансів. Це саме та суміш рецептів які працюють в наших українських реаліях».
  Юлія Заярська, фінансовий директор Trembit LLC, співзасновниця дитячого садка "Перша дитяча академія", дружина, мати двох дітей

  Про автора
  Любомир Остапів — український фінансист, один з кращих випускників університету «Києво-Могилянська Академія» і є віце-президентів Асоціації випускників цього вузу. У 2011 отримав диплом «Executive MBA» від Києво-Могилянської бізнес-школи.

  pdf Першi 9 сторiнок книги


  Оглавление

  Передмова
  Кому буде корисною книжка і як її читати
  Відгуки про книжку
  1 жили вони довго і щасливо...
  Сімейний бюджет: з чого почати і куди хочеться прийти разом 
  Чоловіки та жінки. Невже про секс ми говоримо частіше, ніж про гроші?
  Два прості способи вести бюджет
  Як взяти витрати під контроль
  Один складний і один креативний спосіб вести бюджет
  Критичні помилки й пастки сімейного бюджету
  Діти та гроші
  Практичні кроки до щомісячних заощаджень
  Принципи та інструменти інвестування для українців
  2 роки й 3 місяці до чесно заробленого мільйона гривень 
  Біблія, багатство, благодійність
  Про автора
  Подяки
  Корисні лінки
  Маленьке прохання


  Оставить свой отзыв:

  Доставка
  БЕСПЛАТНО доставляем по Киеву и Украине при стоимости заказа от 600 грн.
  При заказе на меньшую сумму доставка курьером - 45 грн.
  Подробнее о доставке и тарифах, в разделе Помощь
  Рассылка о книжных новинках
  Интернет-магазин kniga.biz.ua начал работу на новом сайте. Всем зарегистрированным клиентам нужно пройти процедуру Востановления пароля.