Сергей Биденко - читающий лидер Kniga.biz.ua
kniga.biz.ua

Сергей Биденко

Photo expert


Сергей Биденко – эксперт по коммуникациям, продюсер образовательных проектов.

Основатель агентства Bayka.Agency, которое занимается проектами антикризисного реагирования и стратегиями управления репутацией компаний и персон.

Соавтор 6 книг-бестселлеров для детей и родителей на темы финансов и предпринимательства, популярной школьной программы по финансовой грамотности.

В образовательной сфере создает и развивает масштабные локальные и международные проекты по обучению основам финансовой грамотности и предпринимательства, среди которых – «Детки-Монетки», Тиждень фінансів в Україні, Global Money Week в Украине, Фінгвін. Легкі фінансові лайфхаки на кожен день

Рекомендуемые книги от Сергея Биденко

Як перетворити $100 на $1 000 000: Заробляй! Збеігай! Інвестуй!

Джеймс Маккена, Джанин Глайста, Мэтт Фонтейн
2019, Основа, 144 с.

Ще одна книга для юних підприємців, що дозволяє вивчити світ бізнесу та фінансів. Багато питань у книзі розглядаються по-американськи прагматично, що дозволяє вберегти підлітка від «рожевих окулярів», які особливо шкідливі у сучасних фінансових питаннях.

В желаемые

Таємне життя грошей

Кира Вермонд
2018, Vivat, 160 с.
В желаемые

Любов та бюджет

Любомир Остапов
2017, Yakaboo Publishing, 210 с.

Сучасна, вивірена, змістовна, практична книга про особисті та сімейні фінанси. Я мав можливість спостерігати за підготовкою книги до випуску, тому гарантую – це чудовий інформаційний продукт для роздумів та дій!

Цена: 340 грн.
В желаемые

Книга юного підприємця. 9 детальних планів своєї справи для підлітків

Сергей Биденко, Ирина Золотаревич
2017, Основа, 144 с.

Книга-дія та відповідь на запитання вашої дитини «Як я можу заробити кишенькові гроші». Дайте в руки цю книгу вашому підлітку, щоб він більше дізнався про підприємництво, побудову партнерських взаємин, правила фінансової безпеки, а також спробував один із детальних планів щодо створення власної справи.

В желаемые


Гра на пониження. За кулісами світової фінансової кризи

Майкл Льюис
2017, Клуб Семейного Досуга, 304 с.
В желаемые

Як розповісти дітям про гроші

Сергей Биденко, Ирина Золотаревич
2015, Основа, 128 с.
В желаемые

Пес на ім’я Мані або абетка грошей

Бодо Шефер
2014, Видавництво Старого Лева, 224 с.

Майже культова книга. Часто купують "для дітей", але фактично вона стає частиною "дорослої" бібліотеки. Практична цінність описаних у книзі пасивних форм заробітку для нашої країни поки що залишається невисокою. Але, згодом, сподіваюся, ми матимемо більше фінансових можливостей для інвестування.

Цена: 250 грн.
В желаемые

Сегодня купили