Людство. Оптимістична історія (тверда обкладинка) - Рутгер Брегман: купить книгу в kniga.biz.ua
kniga.biz.ua

Людство. Оптимістична історія (тверда обкладинка) (Предзаказ)

Humankind: A Hopeful History

Код: 2100020206
Купить Людство. Оптимістична історія (тверда обкладинка) Рутгер Брегман
В желаемые
Доставка
БЕСПЛАТНАЯ по Киеву и Украине при стоимости заказа от 1000 грн.
100 грн доставка курьером по Киеву
120 грн доставка курьером по Украине при заказе на меньшую сумму
Подробнее

Оплата
Наличными или на терминал при получении, Безналичными, Visa/MasterCard
Автор Рутгер Брегман
Издательство Лабораторія
Год 2022
ISBN 978-617-8053-61-1
Обложка твердая
Язык Украинский
Формат 70x100/16 (165х235 мм.)

О книге Людство. Оптимістична історія (тверда обкладинка)

Нас вчать, що люди за своєю природою егоїсти й керуються насамперед власними інтересами. Але що, якщо це неправда? Бестселер Рутґера Бреґмена пропонує новий погляд на останні 200 000 років людської історії, намагаючись довести, що ми налаштовані на доброзичливість і співпрацю, а не на конкуренцію.
 
Ця книжка розвінчує низку експериментів про те, що люди в критичних умовах будуть поводитися підло, егоїстично та думати тільки про себе. Натомість автор подає маловідомі реальні історії, які свідчать про протилежне. Наприклад, про братів-близнюків, які опинившись на різних сторонах боротьби під час апартеїду в ПАР, врешті об’єдналися разом з Нельсоном Манделою заради миру, або групу з шести дітей, які опинилися на безлюдному острові внаслідок корабельної катастрофи, але вижили завдяки співпраці.
 
Повірити у доброту людей не так вже й легко, адже навколо нас чимало історій про злочини, обман і зради. Та навіть якщо заяви Рутґера Бреґмена сьогодні звучать надто революційно, то трохи оптимістичного погляду на людство нам точно не завадить.
 
Про автора:
Рутґер Бреґмен — один із найвидатніших молодих мислителів Європи. 27-річний історик і письменник, опублікував чотири книги з історії, філософії та економіки. Його «Історія прогресу» була удостоєна бельгійської премії Liberales за найкращу публіцистичну книгу 2013 року. Голландське видання «Утопії для реалістів» стало національним бестселером і викликало рух за базовий дохід, який незабаром потрапив у міжнародні заголовки. Брегман двічі був номінований на престижну Європейську премію преси за свою журналістську роботу в The Correspondent. Публікується у The Washington Post та BBC.
 
Чим хороша ця книжка:
♦ Ця книжка доводить: людство процвітає в умовах кризи, а наші вроджена доброта і співпраця були найбільшими факторами такого довгострокового успіху людей як виду.
♦ Рутґер Бреґмен реконструює історію людства, починаючи із виникнення людини розумної та демонструє, що інстинкт допомагати один одному має стійку еволюційну основу.
♦ Автор розвінчує наукові дослідження, які стверджують, що людська природа є лихою та небезпечною. Найвідоміші з них — це експеримент Стенфордської в'язниці та експеримент Мілграма. 
♦ Книжка стала бестселером у світі та увійшла до 50-ти кращих нонфікшн книжок за версією The Washington Post.
 
Відгук
Книжка змусила мене поглянути на людство з нової точки зору і закликала переосмислити багато давніх переконань.
Ювал Ной Харарі, автор світових бестселерів "Sapiens" та "21 урок для 21 століття"

Добавить свой отзыв о книге

Оставить свой отзыв:

Рекомендуем

Книги автора/издательства

Нові стоїки. 52 уроки для наповнено ...
Массимо Пильюччи, Грегори Лопес

Сегодня купили