Момент еврики. Ага-реакції, творчий інсайт і мозок

  Купить Момент еврики. Ага-реакції, творчий інсайт і мозок Джон Куниос, Марк Биман
  Автор Джон Куниос, Марк Биман
  ISBN 978-966-976-392-1
  Cтраниц 368
  Год 2017
  Издательство Книголав
  Обложка Твердая
  Язык Украинский
  Формат 60х90/16 (145х215 мм.)
  Цена: 230 грн.

  Аннотация издательства

  Звідки беруться неймовірні ідеї? Що відбувається в людському мозку під час пошуку варіантів розв’язання проблеми? Як формуються інсайти і як можна збільшити шанси на їх виникнення? 

  У книжці «Момент еврики» Джон Куніос і Марк Біман пояснюють, як саме виникають ідеї і що їх стимулює. Ви дізнаєтесь, як різні життєві обставини та умови впливають на те, чи приходить до вас осяяння, а також — чи корисне воно і як краще його задіяти. Книжка виходить за рамки стандартних наукових принципів, щоб запропонувати по-справжньому креативні методи для реалізації вашого творчого потенціалу. 

  Автори наводять переконливі історії з життя, щоб проілюструвати, як моменти ага-реакцій можуть бути ключовими факторами вашого життя. Завітайте на вечерю з Христофором Колумбом, зіграйте у бейсбол з режисером мультфільмів Діснея (Піксар), постійте за кулісами на концерті Елвіса, та багато іншого.

  Відгук про книжку 
  "Потужна подорож прямісінько всередину людського розуму, яка допомагає осягнути ці дивовижні й невловимі моменти інсайтів і зрозуміти, як ми можемо збільшити частоту їхньої появи". 
  – Адам Ґрант, професор Вортонської школи бізнесу, автор бестселерів за версією The New York Times 

  Про авторів 
  Джон Куніос — доктор філософії, професор психології та засновник докторської програми "Прикладні когнітивні та мозкові науки" у Дрексельському університеті. Він опублікував дослідження з когнітивної нейронауки щодо інтелекту, творчості, вирішення проблем, пам'яті та хвороби Альцгеймера. Його дослідження було профінансовано Національним інститутом охорони здоров'я та Національним науковим фондом. 

  Марк Біман — професор психології в Північно-Західному університеті (Іллінойс, США), де вивчає мозкові процеси творчого пізнання, настрій, що впливає на увагу і пізнання, а також діяльність лівої та правої півкуль мозку в цих процесах.

  pdf Фрагмент из книги


  Оглавление

  Пролог
  Нове розуміння, нове бачення
  Ілюстрований інсайт
  Коробка
  Зненацька
  За межами коробки, всередині мозку
  Найкраще з двох світів
  Вимикання й прискорення
  Інкубатор
  Хороший настрій
  Ваш мозок знає більше за вас
  Інсайтна людина й Аналітик
  Батіг і пряник
  Далекий, інший, несправжній, творчий
  Стан
  Подяки
  Примітки
  Про авторів


  Оставить свой отзыв:

  Доставка
  БЕСПЛАТНО доставляем по Киеву и Украине при стоимости заказа от 600 грн.
  При заказе на меньшую сумму доставка курьером - 45 грн.
  Подробнее о доставке и тарифах, в разделе Помощь
  Рассылка о книжных новинках
  Интернет-магазин kniga.biz.ua начал работу на новом сайте. Всем зарегистрированным клиентам нужно пройти процедуру Востановления пароля.