Памела Бутчарт — авторка серії книжок-бестселерів про пригоди непосидючої допитливої дівчинки Іззі та її шкільних друзів, які ані дня не можуть прожити без того, щоб не втрапити у якусь халепу (або самим її організувати!). Памела живе у шотландському містечку Данді з чоловіком, маленьким сином і двома класними котами — Бером та Карлосом. Вона викладає філософію у старших класах і часто розмірковує над питаннями типу «Звідки мені знати, що я не робот?».
Томас Флінтем — ілюстратор цих книжок. Йому завжди подобалося малювати й розповідати історії, тож він вирішив зробити це своєю професією! Томас любить фільми, комікси, японські відеоігри, Різдво та шоколад. А ще в нього вдома дууууже багато книжок (він інколи думає, що це занадто, а потім купує ще кілька).
Пригоди Іззі та її друзів, що врятували школу від прибульців, тривають! Іззі щиро радіє, коли їй доручають приглянути за новенькою. Її звати Матільда, і вона аж із Франції приїхала! Друзям кортить якнайшвидше показати однокласниці Комірку, познайомити з тамтешньою міллю та відвадити від шкільних обідів (всі знають, що то справжня БРИДОТА). Але виявляється, що Матільді обід ДО СМАКУ, і вона навіть просить ДОБАВКИ! Тепер усе ясно. Матільда — ШПИГУНКА, яка прибула до школи, щоб вивідати їхні ТАЄМНИЦІ. Треба зупинити її, поки НЕ ПІЗНО!
Чому варто придбати:
Якою б нудною не здавалася школа, «Обід для шпигуна» впевнено доводить: це лише на перший погляд! Насправді там страшенно весело — особливо якщо маєш вірних друзів.
Це історія про безмежну дитячу фантазію, міцну дружбу і те, що можна бути різними. Вона не лише розважить і добряче розсмішить маленького читача, але й на прикладі покаже, що чогось не розуміти, лякатися чи несподівано реагувати — це цілком нормально. Навіть якщо ти боїшся горошин або можеш зомліти, почувши про шпигунів!
Цікаві факти:
«Обід для шпигуна» отримав престижну премію Бі-Бі-Сі Blue Peter Book Award за найкращу дитячу історію 2015 року.
Це продовження історії про шкільних друзів, із якими ми познайомилися у книжці «У мою вчительку вселився прибулець!». Тож якщо попередня частина вам сподобалася — ви знаєте, що робити!