Перформування спільного міста. На перетині мистецтва, політики й громадського життя - Паскаль Гилен: купить книгу в kniga.biz.ua
kniga.biz.ua

Перформування спільного міста. На перетині мистецтва, політики й громадського життя

Код: 2100020342
Купить Перформування спільного міста. На перетині мистецтва, політики й громадського життя Паскаль Гилен
300 грн
Есть на складе
В желаемые
Доставка
БЕСПЛАТНАЯ по Киеву и Украине при стоимости заказа от 1000 грн.
100 грн доставка курьером по Киеву
120 грн доставка курьером по Украине при заказе на меньшую сумму
Подробнее

Оплата
Наличными или на терминал при получении, Безналичными, Visa/MasterCard
Автор Паскаль Гилен
Издательство IST publishing
Cтраниц 120
Год 2019
ISBN 978-966-97657-9-6
Обложка мягкая
Язык Украинский

О книге Перформування спільного міста. На перетині мистецтва, політики й громадського життя

«Перформування спільного міста. На перетині мистецтва, політики й громадського життя» Паскаля Ґілена є збіркою статей під номером пять у серії книжок Small Run Books.

Місто, спільнота та музей — головні теми, з якими працює провідний соціолог культури нашої сучасності Паскаль Ґілен у трьох текстах цієї збірки.

Автор визначає головні принципи існування у спільному міському просторі та ставить запитання: чи можливе спільне місто сьогодні і якщо так, то які шляхи його створення?

До інших ключових питань книжки також належать: сучасне становище культурних інституцій у світі, майбутня роль музеїв, художніх академій та виклики, на які доводиться відповідати інституціям у спільному місті.

«Місто завжди перебуває в русі, й будь-яка типологія, що намагається його зафіксувати, не бере до уваги складнощів реального життя», — пише Ґілен, наголошуючи на співучасті та співіснуванні в безладі міського життя.

Коментар редакції видання: «У часи, коли ми постійно втрачаємо спільний простір, його архітектуру і монументальне мистецтво, наша редакція видає "Перформування спільного міста" Паскаля Ґілена, що має слугувати впевненості у захисті протилежних процесів. Ми переконані, що громадський простір має бути повернено суспільству – для взаємодії різних спільнот, для вільних художніх висловлювань та зібрань. Нам необхідно підтримати і культурні інституції, що знаходяться у наших містах, бо ті відіграють у горизонтальному-плоскому сьогоденні ключову роль, все ще лишаючись осередками для вертикалей-глибин. Відтак "Перформування спільного міста", що працює з темами міста, спільноти та культури, розглядається нами передусім як крок на шляху перетворень у нашому суспільстві».

Добавить свой отзыв о книге

Оставить свой отзыв:

Рекомендуем

Книги автора/издательства

Fountain of Exhaustion. Acqua Alta ...
Коллектив авторов
Розмови про архітектуру ...
Богдан Волынский, Олег Дроздов
NA4JOPM8 ...
Игорь Чекачков
Інтерв’ю та розмови. 1951-1998 ...
Анри-Картье Брессон
I love you ...
Катя Лесив

Сегодня купили