kniga.biz.ua

Посібник із креативного мислення. Друге видання

The Creative Thinking Handbook: Your Step-by-Step Guide to Problem Solving in Business

Код: 2100032107
Купить Посібник із креативного мислення. Друге видання Мелина Кости, Крис Гриффитс, Кара Медликотт
490 грн
Есть на складе

В желаемые
Доставка
БЕСПЛАТНАЯ при стоимости заказа от 990 грн
Новая Почта на отделение/почтомат и доставка курьером;
Укрпочта на отделение - по тарифам компании-перевозчика Подробнее

Оплата
Наличными или на терминал при получении, Безналичными, Visa/MasterCard
Автор Мелина Кости, Крис Гриффитс, Кара Медликотт
Издательство Фабула
Cтраниц 304
Год 2026
ISBN 978-617-522-396-3
Обложка твердая
Язык Украинский
Формат 70х100/16 (170х240 мм.)

О книге Посібник із креативного мислення. Друге видання

У «Посібнику з креативного мислення» Кріс Ґріффітс, Меліна Кості й Кара Медлікотт винайшли відтворювану систему, що дозволяє людям «відкривати» їхній розум і перемагати в боротьбі з професійними викликами, використовуючи силу креативного мислення.

Вони демонструють нам, як творчість може бути водночас фантазійною й логічною і як ця традиційно «м’яка сила» може сприяти систематичному досягненню потужних результатів. Це прекрасне рішення для всіх, хто хоче розвивати власну креативність, здібність розв’язувати проблеми творчо, зрештою, формувати власні можливості досягати успіху у світі, що постійно та непередбачувано змінюється.

Ця книжка дуже практична в тому сенсі, що вона допомагає читачеві в розумовій підготовці до ефективного й творчого розв’язання проблем від початку до кінця.

Добавить свой отзыв о книге
Оставить свой отзыв:

Сегодня купили