Фабула — купить книги издательства Фабула в Киеве | kniga.biz.ua
kniga.biz.ua

Фабула

Фабула

Фабула молоде українське видавництво, засноване в січні 2016 року у місті Харків. Назва видавництва це літературний термін, який означає зображення подій в хронологічному порядку. Цю назву засновники вибрали не просто так. Вони пропонують своєму читачеві не “вершинні досягнення постмодернізму”, а історії, які зображують багатогранний світ людей і своєрідний «часовий зріз», і відрізняються широким охопленням дійсності. До вибору літератури є певний критерій. Вона має бути яскравою, гострою та захопливою. Книжки видавництва розподілені на два основні напрями: художня література та нон-фікшн.

Видавництво“Фабула” знайомить читачів з кращими книгами лауреатів Нобелівської, Букерівської, Гонкурівської, Пулітцерівської премій, Національної книжкової премії США. Також виходять роботи таких українських письменників як Юрій Андрухович, Володимир Єшкілєв, Леонід Кононович та ін. Переваг за жанрами у видавництва немає: це і кримінальні, політичні, інтелектуальні бестселери, і байопіки, і драми, і історії про кохання. Більшість з книг «Фабули» або зовсім невідомі українському читачеві, або, що ще важливіше, заново перекладені  сучасною українською мовою.

Щодо нон-фікшн літератури, то книги розподілені на декілька серій: про бізнес, видатних людей. IT, науку, саморозвиток та дозвілля. Тут вийшли книги Іцхака Адізеса, Лі Якокки, Стенлі Маркуса, Джон Перкінса Лоррейн Граббс, а також Максима Батирєва, Дениса Каплунова та Олексія Філановського. Деякі книги виходять одразу на двома мовами, і українською, і російською.

Головна мета видавництва “Фабула” — зробити світ кращим за допомогою найкращих книг для найкращих читачів.

Книги издательства Фабула:

490 грн
Выбор читателей
360 грн
Выбор читателей
340 грн
340 грн
360 грн
490 грн
390 грн
450 грн
690 грн
340 грн
690 грн
320 грн

Сегодня купили