Розумники. Як виховати успішну особистість - Аманда Рипли: купить книгу в kniga.biz.ua (арт. 6885)
kniga.biz.ua

Розумники. Як виховати успішну особистість

Купить Розумники. Як виховати успішну особистість Аманда Рипли
Книга снята с продажи
В желаемые
Доставка
БЕСПЛАТНАЯ при стоимости заказа от 990 грн
50 грн Укрпочта на отделение
70 грн Новая Почта на отделение/почтомат
95 грн доставка курьером
Подробнее

Оплата
Наличными или на терминал при получении, Безналичными, Visa/MasterCard
Автор Аманда Рипли
Издательство K.Fund
Cтраниц 320
Год 2017
Обложка твердая
Язык Украинский
Формат 60х84/16 (145х200 мм.)

О книге Розумники. Як виховати успішну особистість

Як навчити дитину критично мислити? Як інші країни виховують «розумників» і яку роль у цьому відіграють батьки та вчителі? Як обрати найкраще місце навчання для власної дитини? Що таке глобальне тестування PISA, до якого Україна долучається в 2018 році, та для чого воно потрібне? Відповіді на ці питання – в книжці Аманди Ріплі «Розумники: як виховати успішну особистість» (The Smartest Kids in the World: and how they got that way).

Книжка вийшла українською як спільний проект K.Fund та громадської спілки «Освіторія». Вона буде цікавою батькам, які хочуть, щоб їхні діти не лише сліпо повторювали інформацію з підручників, а й училися робити власні висновки та бути успішними. Вчителям ця книга допоможе зрозуміти, як зробити шкільне навчання дійсно ефективним.

Чому варто прочитати "Розумників"?
• Бестселер New York Times
• Одна з найбільш важливих книжок року, за версією The Economist, The Washington Post та Amazon
• Видана в 16 країнах

Книжка «Розумники. Як виховати успішну особистість» показує іноземні освітні культури з несподіваного боку та змушує читачів під іншим кутом подивитися на вітчизняну школу. Вона описує історії трьох американських підлітків, що поїхали навчатися до Фінляндії, Південної Кореї та Польщі й на власні очі побачили, як воно – навчатися в найсильніших школах світу. Крім того, Аманда Ріплі детально вивчила досвід країн, що лише за кілька років зробили неймовірний злет у якості освіти.

Від автора
«Я написала цю книжку, тому що мені було цікаво зрозуміти, як деяким країнам вдалося дати буквально всім своїм дітям освіту направду високого рівня… В той же час, я хотіла дослідити, що означає бути дитиною в таких країнах, розказати історію з погляду самих учнів, і не будь-яких, а тих, що мають унікальний досвід життя та шкільного навчання і в Америці, і в країнах з високоефективними освітніми системами. Вони можуть бачити те, чого ніхто з нас не може»

Відгуки на книгу
«[Ріплі] вдалося зазирнути глибоко під глянцеву поверхню іноземних культур і показати нашу власну культуру в новому, дещо дивному ракурсі… Питання тільки в тому, чи зможе вражаюча перспектива, показана цією майстерно написаною книжкою, пробудити волю до змін», — рецензія на книжку, New York Time.

«Книжка захоплює… Персонажі Ріплі заворожують, її стиль— зрозумілий, а спостереження — свіжі… Якщо Вам цікаво, як поліпшити державні школи, прочитайте книгу Ріплі вже сьогодні», — видання The Huffington Post.

«Ця книжка дає надію на створення справедливої та вимогливої освітньої системи, якщо ми засвоїмо уроки найуспішніших країн, та приділимо більше уваги підготовці вчителів, а не їх покаранню», — Ренді Вайнгартен (Randi Weingarten), президент Американської федерації вчителів.

Про автора
Аманда Ріплі - американська журналістка, автор науково-популярних бестселерів. Працює журналістом в журналі Time The Atlantic, також пише для ряду авторитетних американських ЗМІ. Коло її інтересів - поведінка людей і публічна політика. В 2013 році вийшла її книга "Розумники: як виховати успішну особистість» (The Smartest Kids in the World: and how they got that way), яка стала світовим бестселером. Де в світі дитина може здобути найкращу освіту? Чому дорога приватна школа не гарантує високого рівня освіти всім своїм учням? Чому одна дитина вчиться чудово, а інша - далеко не блискуче? Про авторка розмірковує у своїй книзі. Сюжет книги базується на реальних історіях трьох школярів з США, кожен з яких відправився здобувати освіту в одну із трьох країн - Фінляндію, Польщу і Південну Корею. Аманда Ріплі захопливо розповідає про дітей, доповнюючи історію статистикою і коментарями.

pdf Перший розділ книги

Добавить свой отзыв о книге

Оглавление Розумники. Як виховати успішну особистість

Навчити успіху
Основні дійові особи
Пролог: Загадка
Частина І. Осінь
Розділ 1. Карта скарбів
Розділ 2. Відїзд
Розділ 3. Сокодавка
Розділ 4. Математична задача
Частина ІІ. Зима
Розділ 5. Американка в Утопії
Розділ 6. Цілеспрямованість
Розділ 7. Метаморфози
Частина ІІІ. Весна
Розділ 8. Відмінності
Розділ 9. Учитель за $4 млн
Розділ 10. Повернення додому
Від автора
Додаток І
Додаток ІІ
Вибрана бібліографія
Примітки
Про спільний проект
Інші книжки K.Fund


Оставить свой отзыв:

Рекомендуем

Гідність — це правдивість ...
Игорь Козловский
Ощадливе виробництво від А до Я: до ...
Владимир Маличевский,Е. Годнев,В. Кащенко,В.М. Лелека
Менеджмент у часи війни. Лідерство, ...
Константин Кошеленко

Сегодня купили