SMART-революція в українському місті. Книга-путівник, яка відродить ваше місто - Станислав Гайдер, Владимир Кондзелка: купить книгу в kniga.biz.ua
kniga.biz.ua

 

Ми працюємо! Проте у зв'язку з масштабною повітряною тривогою всі відправлення, які мали бути здійснені в понеділок, 5 грудня, будуть відправлені попередньо у вівторок, 6 грудня. Слава ЗСУ!

SMART-революція в українському місті. Книга-путівник, яка відродить ваше місто (Предзаказ)

Код: 2100020776
Купить SMART-революція в українському місті. Книга-путівник, яка відродить ваше місто Станислав Гайдер, Владимир Кондзелка
В желаемые
Доставка
БЕСПЛАТНАЯ по Киеву и Украине при стоимости заказа от 1000 грн.
100 грн доставка курьером по Киеву
120 грн доставка курьером по Украине при заказе на меньшую сумму
Подробнее

Оплата
Наличными или на терминал при получении, Безналичными, Visa/MasterCard
Автор Станислав Гайдер, Владимир Кондзелка
Издательство Лабораторія
Cтраниц 216
Год 2022
ISBN 978-617-8203-16-0
Обложка твердая
Язык Украинский
Формат 70х100/16 (170х240 мм.)

О книге SMART-революція в українському місті. Книга-путівник, яка відродить ваше місто

Коли ми чуємо smart city, то відразу уявляємо мегаполіс із вічним потоком машин і людей. Але Дрогобич на Львівщині легко руйнує цей міф. Ще зовсім недавно він був типовим українським містечком — економіка занепадала, влада безрезультатно шукала шляхи розвитку, а люди зневірювалися все більше. Але після Революції Гідності все змінилося.
 
Пріоритетом новобраної команди Дрогобича став соціальний капітал — довіра між владою і громадою. Це змусило переосмислити старі управлінські практики і попри усі ризики почати створювати щось абсолютно нове. Так у 2016 році народився проєкт Smart City. Відкриття даних і створення електронних сервісів стали рушієм не лише цифрової трансформації, а передовсім налагодили співпрацю між мешканцями, владою і бізнесом.
 
Сьогодні Дрогобич — флагман із відкритості та прозорості серед українських міст. Яким був його шлях до smart-революції розповідає ця книжка.
 
Чим хороша ця книжка:
Розповідає про те, як команда Дрогобича реалізувала свої плани, долаючи бюрократичні обмеження, особисті інтереси різних дієвців, брак ресурсів і зневіру жителів.
Надає практичні кроки для громад щодо впровадження змін.
Написана на основі українського досвіду та реалій, ця книжка може стати справжнім путівником на шляху до змін у вашому місті.
Демонструє, що усі зміни розпочинаються із щирого бажання, віри та любові до свого міста, громади чи країни.
 
Про авторів:
Станіслав Гайдер — керівник цифрової трансформації Національного агентства з питань запобігання корупції, член Ради Спільноти «Київської школи державного управління ім.Сергія Нижнього».
 
Володимир Кондзьолка — директор Інституту міста Дрогобича, координатор «Дрогобич – Smart City», експерт Центру розвитку інновацій.

Добавить свой отзыв о книге

Оставить свой отзыв:

Рекомендуем

Книги автора/издательства

Нові стоїки. 52 уроки для наповнено ...
Массимо Пильюччи, Грегори Лопес

Сегодня купили