Між тим, чого люди бажають, і тим, що вони насправді роблять, — прірва. Саме невідповідність між хочу і роблю — причина того, чому ми зазвичай отримуємо геть протилежне нашим прагненням. Однак змінити життя на ліпше не вдається — надто великий опір старих звичок доводиться долати. Але насправді створити позитивні зміни не так складно, як вважається. Проблема не в окремо взятій людині, а в методології. Розвиток корисних звичок і створення позитивних змін може бути простим, якщо ви оберете правильний підхід: систему, засновану на тому, як справді працює психологія людини.
Книга «Tiny Habits. Крихітні звички, які змінюють життя» каже «прощавай» усім тривогам, що супроводжують зміни, і — що важливіше — показує, як легко і з усмішкою можна подолати прірву (хай яку велику) між тим, хто ви є зараз, і тим, ким бажаєте стати.
Браян Джефрі Фоґґ, доктор психології, засновник Стенфордської лабораторії формування поведінки й легенда Силіконової долини, зламав код, що відповідає за утворення звичок. Його метод Tiny Habits ґрунтується на понад 20 роках досліджень і спостережень над майже 60 000 людей і дає ключі, які допоможуть вам:
* почати займатися спортом і схуднути;
* знайти час на медитацію і ліпше спати;
* підвищити продуктивність роботи і якість відпочинку;
* відкрити двері до нового й щасливого життя.
Для цього вам не потрібна сила волі — достатньо почати з маленьких кроків, які змінять усе.
Забудьте про виснажливі марафони, які не приносять результату. Забудьте про психологічні установки, що тривають тижнями. Забудьте про почуття вини. Про те, як вам погано. Змінити ваше життя значно легше, ніж ви думаєте. Просто оберіть звичку, зробіть її крихітною, зрозумійте, як легко запровадити її у своє життя, й дайте їй вирости.
Про автора
Доктор філософії Браян Джефрі Фоґґ заснував лабораторію формування поведінки в Стенфордському університеті, допоміг багатьом людям змінити своє життя й досягти успіху, а відтак став легендою Силіконової долини. Спираючись на багаторічні дослідження, він навчає таких, як і сам, новаторів галузі принципам формування поведінки та методам її зміни, створивши програму, а на її основі — цілу академію Tiny Habits.
Уривок з книги