Вакансія: людина. Як не залишитися без роботи в добу штучного інтелекту - Томас Дейвенпорт, Джулия Кирби: купить книгу в kniga.biz.ua
kniga.biz.ua

Вакансія: людина. Як не залишитися без роботи в добу штучного інтелекту

Only Humans Need Apply: Winners and Losers in the Age of Smart Machines

Код: 2100004739
Купить Вакансія: людина. Як не залишитися без роботи в добу штучного інтелекту Томас Дейвенпорт, Джулия Кирби
166 грн
195 грн
Есть на складе
В желаемые
Доставка
БЕСПЛАТНАЯ по Киеву и Украине при стоимости заказа от 1000 грн.
При заказе на меньшую сумму доставка курьером - 45 грн. Подробнее

Оплата
Наличными при получении, Безналичными, Visa/MasterCard
Автор Томас Дейвенпорт, Джулия Кирби
Издательство Наш формат
Cтраниц 336
Год 2018
ISBN 978-617-7552-98-6
Обложка твердая
Язык Украинский
Формат 60х90/16 (145х215 мм.)

О книге Вакансія: людина. Як не залишитися без роботи в добу штучного інтелекту

Страх, що технології залишать людей без роботи дуже давній. Та жоден із етапів прогресу поки не спричинив цього. Машини перебрали на себе частину завдань, однак постійно зявлялися нові ніші, а людям залишалися найбільш складні й інтелектуальні задачі. Однак що станеться коли, штучний інтелект глибше проникне в наше життя? Адже тепер технології захоплюють одну з ключових сфер людської діяльності - прийняття рішень. 
 
Автори цієї книги переконують: не варто бути песимістом. Зрештою, тільки люди можуть надихати інших людей, здатні проявляти чуйність, наповнювати справи пристрастю, настроєм та веселощами.
 
ДЛЯ КОГО ЦЕ ВИДАННЯ
Для найширшого кола читачів, усіх, хто цікавиться майбутнім, розвитком сучасних технологій та їхнім впливом на наше життя.
 
ЧОМУ ЦЯ КНИЖКА
У цій книзі ви знайдете комплексний погляд на те, як спрямувати розвиток технологій на користь людству, яких зусиль для цього потрібно докласти і чому це таки варто зробити.
 
ПРО АВТОРІВ
Томас Дейвенпорт — почесний професор з інформаційних технологій та менеджменту Бебсонського коледжу, співзасновник Міжнародного інституту аналізу, радник компанії Deloitte Analytics, член ініціативної групи з дослідження цифрової економіки Массачусетського технологічного інституту.
 
Джулія Кірбі — старша редакторка Harvard University Press та дописувачка Harvard Business Review.
 
ВІДГУКИ
Описаний авторами світ викликає занепокоєння, але це світ, який ми всі вже потроху впізнаємо і, найімовірніше, побачимо на власні очі.
Wall Street Journal
 
Розумні машини змінять нашу роботу та наше життя. Однак що швидше ми навчимося взаємодоповнювати одне одного, то успішнішою буде наша економічна система.
Маной Саксена, інвестор у сфері штучного інтелекту
 
ЦИТАТИ
Про загрозу робочим місцям
Найпереконливішим доказом того, що автоматизація становитиме дедалі відчутнішу загрозу для вашого робочого місця, є існування певної комп’ютеризованої системи, що вже виконує (вповні або частково) основну функцію вашої роботи.
 
Про конкуренцію з машинами
Якщо ми справді сподіваємося зберегти значну частину робочих місць для людей, то, можливо, замість тішити себе не надто переконливими припущеннями, варто переосмислити суть конкуренції. Що як у пошуках місця людини на майбутньому ринку праці ми зробимо наголос на тих рисах, які не імітують комп’ютери і які ми не станемо програмувати в системах автоматизації, навіть якби й могли?


pdf Уривок з книги


Добавить свой отзыв о книге

Оглавление Вакансія: людина. Як не залишитися без роботи в добу штучного інтелекту

Вступ
Починається третя доба автачатизації, качи машини почнуть захоплювати сферу прийняття рішень.
 
Розділ 1. Чи претендують роботи-комп'ютери
на вашу роботу?
Так, розумна машина здатна краще за вас виконувати вашу нинішню роботу — якщо не всю, то принайчні її частину. Поставтесь до цієї загрози серйозно.
 
Розділ 2. Наскільки розумним є штучний інтелект?
Завдяки техналогічначу прогресові машини стають більш управними, ніж люди, у виконанні багатьох завдань Однак інтелект людини й надалі відіграватиме значну роль.
 
Розділ 3. Замість повної автоматизації —
ауґментація
Не запитуйте, яку ще роботу відберуть у людини розумні машини. Натомість почніть формулювати запитання інакше: до якої роботи спонукатимуть нас розумні машини?
 
Розділ 4. Кроки вгору
Людина може залишити за собою найскладніші інтелектуальні завдання, доручивши -чорнову- роботу машинам, якщо вона буде здатна оперувати ширшими категоріями, ніж штучний розум, і приймати рішення
за обставин, коли бракує об'єктивних даних для аналізу.
 
Розділ 5. Кроки вбік
Хто в своїй діяльності спирається на «людський фактор»і психологію, буде здатен працювати в партнерстві з розумними .машинами, домінуючи над штучним інтелектам у всіх тих справах, які виходять за межі суто раціонального підходу.
 
Розділ 6. Кроки всередину
Люди, які забезпечують продуктивність розумних машин, доручатимуть ілі рутинні завдання, але завжди знатимуть, кали треба втрутитися, щоб від-коригувати памилки, і які зміни потрібні, щоб штучний інтелект працював ефективніше. Також вони вмітимуть роз'яснювати іншим людям логіку, якою керуються розумні машини.
 
Розділ 7. Кроки вузькою стежкою
Зверхність над машинами збережуть і люди з дуже вузькою спеціалізацією, які матимуть надзвичайно глибокі знання й досвід в настільки специфічній сфері.
Що буде економічно недоцільним автоматизувати п.
 
Розділ 8. Кроки вперед
Люди, які створюють наступне покоління розумних машин, будуть надзвичайно успішними і як підприємці, і як новатори, здатні впроваджувати цікаві технічні ідеї Ніхто й ніколи не з.мажс автоматизувати інтелектуальну працю людини, яка розробляє інформаційні технології.
 
Розділ 9. Як організувати роботу
в умовах аугментації
Для керівників підприємств аугмснтація є єдиною життєздатною стратегією, адже конкурентоздат-ність можна буде підтримувати тьчьки шляхом постійного впровадження інновацій і завдяки вмінню використовувати нові програмні продукти.
 
Розділ 10. Утопія чи антиутопія? Як суспільство має пристосовуватися
до доби розумних машин?
Наголос на аугментації тягне за собою певні зміни в освітній пачітиці. стратегїі створення робочих місць, а також в інших галузях.
 
Подяки
Примітки

Оставить свой отзыв:

Рекомендуем

Простими словами. Як розібратися у ...
Марк Ливин,Илья Полуденный
Порядок в Хаосе. Objective and Key ...
Константин Коптелов

Книги автора/издательства

Королівське пограбування ...
Сергей Свириденко
Не бійтеся любити. 20 уроків самопі ...
Александра Соломон
Маннергейм. Спогади. Том 2 ...
Карл Маннергейм

Сегодня купили