Жива книжка - Эрве Тюлле: купить книгу в kniga.biz.ua
kniga.biz.ua

Жива книжка

Купить Жива книжка  Эрве Тюлле
250 грн
Книга будет передана в службу доставки в течении 4 дней
Доставка
БЕСПЛАТНАЯ по Киеву и Украине при стоимости заказа от 1000 грн.
При заказе на меньшую сумму доставка курьером - 45 грн. Подробнее

Оплата
Наличными при получении, Безналичными, Visa/MasterCard
Автор Эрве Тюлле
ISBN 978-617-7395-06-4
Cтраниц 64
Год 2016
Издательство Артбукс
Обложка Твердая
Язык Украинский
Формат 90x90/16 (215x220 мм.)

О книге Жива книжка

«Жива книжка» - книга-бестселер! Вона переведена на 40 мов і продана загальним тиражем понад 1 500 000 примірників. У рейтингу кращих дитячих книг за версією New York Times вона вже кілька років займає лідируючу позицію. У цьому році на Книжковому Арсеналі вперше було представлено українське видання.

Що ж ховається за назвою «Жива книга»? У цій історії три вельми незвичайних головних героя - три точки. Жовта, синя і червона. Їх пригоди залежать виключно від фантазії того, хто тримає в руках книгу.

На кожній сторінці автор залишив невеликі підказки для юних читачів. Своєрідне керівництво по «пожвавленню» книги. Варто дитині виконати всі інструкції Ерве тюллю і різнокольорові кружечки починають прокидатися. Під оплески вони збільшують свій розмір, а якщо книгу потрясти перекочуються з боку в бік. Кружечки множаться, будуються рядами, розлітаються, збиваються в купку і навіть ховаються в темряві. Будь-яка дія дитини, подув або дотик, змушує їх ворушитися.

Як це відбувається?! А в цьому весь секрет і таємниця. Все геніальне просто і саме простота і глибоке знання дитячої психології роблять цю книгу чарівної. Безперечно, її можна назвати книгою номер один для дітей дошкільного та молодшого шкільного віку. Завдяки інтерактивному характеру її можна перечитувати багато-багато разів.

До речі, сам автор вважає цю книгу чимось на зразок маніфесту. Маніфесту боротьби проти нудьги, проти експансії гаджетів і боротьби за уяву! Саме за «Живу книжку» Ерве тюллю отримав в 2011 році премію Чарівників (Sorcieres Prize). Дозвольте і своїй дитині відчути силу чарівництва цієї книги!


Добавить свой отзыв о книге

Оставить свой отзыв:

Рекомендуем

Їж, пий, худни. Здоровя без дієт ...
Наталья Самойленко
21 урок для 21 століття ...
Ювал Ной Харари
45 татуювань особистості. Правила м ...
Максим Батырев (Комбат)

Книги автора/издательства

Живі кольори ...
Эрве Тюлле
Мої каракульки ...
Эрве Тюлле
Кролик, який хотів заснути ...
Карл-Йохан Форссен Эрлин
Большой Авто Виммельбух ...
Стефан Зайдел
Аеропорт. Великий віммельбух ...
Изабель Гьонтген