Маша Ефросинина - читающий лидер Kniga.biz.ua
kniga.biz.ua

Маша Ефросинина

Photo expert

Маша Ефросинина  — украинская телеведущая, общественный деятель, инфлюенсер. Почётный посол Фонда ООН в области народонаселения на Украине (с мая 2018), основатель общественной организации «Фонд Маша».

В мае 2018 года Мария Ефросинина стала первым в Украине Почётным Послом Фонда ООН в области народонаселения.

2020 вместе с Оксаной Нечипоренко основали ОО «Фонд Маша», который занимается противодействием домашнему насилию и психологической реабилитации женщин и их детей, пострадавших от войны.

С началом полномасштабной войны стала ведущей ряда масштабных благотворительных концертов «Доброго вечора, ми з України», направленных на сбор средств для помощи украинским детям и женщинам, пострадавшим от войны.

Стала главной интервьюеркой студии YouTube на Мюнхенкской конференции по безопасности в феврале 2023 года и саммите НАТО в июне 2023 года.

Лично помогает украинским военным. В декабре 2023 года собрала более 1,5 млн. грн. на зимнюю военную униформу для защитниц. В марте 2024 года объявила сбор на 4 млн грн на анатомические бронежилеты воюющим женщинам.

В марте 2024 года стала приглашенной спикершей Украины на крупнейшем ежегодном собрании по вопросам гендерного равенства и расширения прав и возможностей женщин штаб-квартиры ООН.

 

Рекомендуемые книги от Маши Ефросининой

Звіяні вітром. Том 1

Маргарет Митчелл
2023, Фолио, 608 с.

"Цю книгу люблю з підліткового віку. Спочатку вона мене захоплювала своєю романтичністю, бурхливою історією кохання. Проте вже в дорослішому віці мене захопила сама героїня – Скарлетт О’Гара. Тендітна і вишукана жінка, яка мала таку внутрішню силу, якій могли б позаздрити деякі чоловіки", – зазначає Маша.

Нині вона дуже любить подумки повертатися до двох цитат зі "Звіяних вітром":

  • "Минулого не повернути. Померлих не воскресити. Шляху зворотного немає, треба йти тільки вперед", – саме ця фраза дуже перегукується Маші з часами, які зараз проживають українці.
  • "Весь світ не має сили зруйнувати нас, і тільки самі ми зсередини руйнуємо себе".
Цена: 480 грн.
В желаемые

Жовтий князь

Василь Барка
2023, Фолио, 320 с.

"Вже у дорослому віці я почала відкривати для себе українську літературу. Весь складний, сповнений трагедіями й болем, історичний шлях нашого народу викарбуваний в літературі. Вона ніколи не була відірваною від бід людей, завжди говорила і кричала про все наболіле, про те, чим насправді жили українці. Одним зі знакових і важливих творів для мене є роман "Жовтий князь". Книга, яка змусила мене плакати", – розповідає телеведуча.

Вона називає цей твір надзвичайно трагічним, оскільки присвячений одній з найтрагічніших сторінок історії  України – Голодомору. 

Цена: 240 грн.
В желаемые

Маленькі жінки. Книга 1

Луиза Олкотт
2019, Фолио, 320 с.

"Історія про силу жіночого духу. Останнім часом я говорю: "Єднання жінок – моя нова релігія". Книга саме про жіноче єднання всупереч усім обставинам. Чотири сестри чекають на повернення батька з війни. Вони дружні, у цьому їхня міць, це – те, що допомагає їм долати всі перешкоди. Книга дуже легка для прочитання, проте її значення і меседж абсолютно вагомі й значущі. Відданість, любов і сила жінок", – описує роман Марія.

В желаемые

Емоційний інтелект

Дэниел Гоулман
2018, Vivat, 512 с.

"Всі роки роботи на телебаченні я жила моментом, прагнула, летіла, ставила неймовірні цілі й досягала їх. Мій чоловік Тимур завжди говорив, що захоплюється цією моєю рисою, бо він, на відміну від мене, людина, яка не поспішає, кожне рішення приймає вдумливо і раціонально. Я – емоційна", – зізнається Маша Єфросиніна та додає: "Так було до 2014 року, коли почалася війна, коли анексували мій рідний Крим. Коли моє серце прагнуло діяти й допомагати, а не залишатися осторонь. У цей період прийшли великі зміни в моє життя, я зрозуміла, як важливо вміти працювати зі своїми емоціями, як важливо взяти час, щоби усвідомити, що саме ти переживаєш зараз".

До того ж громадська діяльність Маші вимагає емоційного інтелекту. Адже саме з нього виникає емпатія, можливість зрозуміти біль і переживання іншої людини.

Цена: 390 грн.
В желаемые

Сегодня купили