Ольга Олифиренко - читающий лидер Kniga.biz.ua
kniga.biz.ua

Ольга Олифиренко

Photo expert

Ольга Олифиренко – маркетинг-менеджер по развитию партнерского канала в Украине, Грузии, Молдове и Беларуси в компании Microsoft, директор по маркетингу и руководитель потока «Маркетинг» всеукраинского книжного комьюнити ReadArea Business Literature Club.

- Сертифицированный эксперт по управлению изменениями (ChangeImpulse ACМP Qualified Education Provider ™ (QEP ™) «Project & Change Management in organization»);
Член глобального ассоциации экспертов по управлению изменениями (ACMP);
- Переводчик и менеджер по образованию;
-  Пишет стихи.

«Для меня книгиэто источник вдохновения и знаний. В среднем за год я читаю минимум 35-40 книг, но понимаю, что и этого мало. Обожаю бумажные книги и создаю собственные книжные ритуалы для продуктивного чтения

Меня восхищает профессиональная литература, ведь это еще один способ совершенствовать свои умения, а для современного специалиста по маркетингу это крайне важно. Читаю, в частности, работы авторов современников, которые делятся успешными и провальными кейсами, понимают, куда движется этот мир (не без их непосредственной помощи). Вообще, любая книга вроде «Доставка щастя», «Управляя волшебством», «Взуття-буття», «Історія IKEA» або «Феномер ZARA» мають бути на книжковій поличці кожного маркетолога.

Надеюсь, что моя подборка пригодится каждому маркетологу и вдохновит на новые, свежие и ни на что не похожи прорывные идеи».Рекомендуемые книги от Ольги Олифиренко

Стратегия голубого океана: избранные статьи

Чан Ким, Рене Моборн
2019, Манн, Иванов и Фербер, 240 с.

Рекомендуючи цю книгу, я безліч разів чула, що ця книга не про маркетинг. Я навмисно продовжую радити її всім фахівцям з маркетингу, адже якщо ми будемо читати лише книги, в яких написано «для маркетологів», ми можемо лишитися без роботи взагалі. Книга дає чудове овервью того, як розвивалися основні концепти та інструменти стратегії, та як автори дійшли до висновку, що успіх досягається не в конкуренції, а шляхом створення нових ринків. А як же створювати нові ринки без маркетологів? Рекомендую саме видання з вибраними статтями, класно пояснює хронологію і логіку.

Цена: 440 грн.
В желаемые

Пурпурова корова! Як створити незабутній продукт

Сет Годин
2018, Наш формат, 168 с.

Ця книга пояснює як створювати унікальні продукти, варті того, щоб про них говорили, а також поглянути по-новому на існуючу маркетингову стратегію компанії. Пурпурова корова – щось видатне у вашому продукті чи сервісі, ваша вийнятковість. Саме про вийнятковий продукт будуть говорити клієнти, а не про опосередкований. В книзі описані інструменти, які варто використовувати на етапі створення продукту. Вишенька на торті – маркетинг має бути залучений під час створення (або навіть до!) продукту, а не навпаки.

В желаемые

Маркетинг майбутнього. Як гроуз-хакери змінюють правила гри

Райан Холидей
2018, Наш формат, 130 с.

Хто такий маркетолог сьогодення: адепт традиційних підходів маркетингу з багаторічним досвідом за плечима чи структурний новатор з яскравим поєднанням технологічних знать та розвиненої інтуїції? Цікава та динамічна книга, яка змінить ваше уявлення про маркетинг.

Цена: 175 грн.
В желаемые

Взлом креатива. Как увидеть то, что не видят другие

Майкл Микалко
2014, Манн, Иванов и Фербер, 320 с.

Продовження чудової книги «Рисовий штурм». До речі, до книжок з креативу часто можно докупити картки для настільної гри. Ми це практикуємо в своєму книжковому клубі, додаючи фану до наших зустрічей.

Не читайте цю книгу так, як читаєте інші. Це – посібник з креативу та генерації нових ідей, радше ніж книга, яку можна читати перед сном. Щоб написати цю книгу, автор досліджував історії більш ніж сотні великих мислителів – від Леонардо да Вінчі до Пабло Пікассо – та цікаво адаптував їх методи до реалій сьогодення.

Цена: 435 грн.
В желаемые

Контент, маркетинг и рок-н-ролл

Денис Каплунов
2017, Манн, Иванов и Фербер, 384 с.

Увесь наш світ – це більше не театр. Це – контент. Нехай пробачить мені Шекспір, але наразі кожен з нас продукує стільки контенту, що вистачило б не на одну п’єсу або роман. Книга Дениса Каплунова допоможе вам створювати привабливий контент, щоб вивести ваш бренд на перші шпальти онлайн видань. Тут добре розписані прийоми та техніки створення контенту, його графічного оформлення та ін.

В желаемые

Сегодня купили