Ольга Оліфіренко - читаючий лідер Kniga.biz.ua
kniga.biz.ua

Ольга Оліфіренко

Photo expert

Ольга Оліфіренко – маркетинг-менеджер з розвитку партнерського каналу в Україні, Грузії, Молдові та Білорусі в компанії Microsoft, та директор з маркетингу та керівник потоку «Маркетинг» всеукраїнського книжкового ком’юніті ReadArea Business Literature Club.

- Сертифікований експерт з управління змінами (ChangeImpulse ACМP Qualified Education Provider™ (QEP™) “Project&Change Management in organization”);
- Член глобальної асоціації експертів з управління змінами (ACMP);
- Перекладач та маркетолог за освітою;
- Пише вірші.

«Для мене книги – це джерело натхнення та знань. В середньому за рік я читаю щонайменше 35-40 книг, але розумію, що й цього замало. Обожнюю паперові книги та створюю власні книжкові ритуали для продуктивного читання.

Мене захоплює професійна література, адже це ще один спосіб вдосконалювати свої вміння, а для сучасного фахівця з маркетингу це вкрай важливо. Читаю зокрема роботи авторів-сучасників, які діляться успішними та провальними кейсами, розуміють, куди рухається цей світ (не без їхньої безпосередньої допомоги). Взагалі, будь-яка книга на кшталт «Доставка щастя», «Управляя волшебством», «Взуття-буття», «Історія IKEA» або «Феномер ZARA» мають бути на книжковій поличці кожного маркетолога.

Сподіваюся, що моя підбріка стане в нагоді кожному маркетологу та надихне на нові, свіжі та ні на що не схожі проривні ідеї!».Рекомендовані книги від Ольги Оліфіренко

Пурпурова корова! Як створити незабутній продукт

Сет Годін
2018, Наш Формат, 168 с.

Ця книга пояснює як створювати унікальні продукти, варті того, щоб про них говорили, а також поглянути по-новому на існуючу маркетингову стратегію компанії. Пурпурова корова – щось видатне у вашому продукті чи сервісі, ваша вийнятковість. Саме про вийнятковий продукт будуть говорити клієнти, а не про опосередкований. В книзі описані інструменти, які варто використовувати на етапі створення продукту. Вишенька на торті – маркетинг має бути залучений під час створення (або навіть до!) продукту, а не навпаки.

В бажані

Маркетинг майбутнього. Як гроуз-хакери змінюють правила гри

Райан Голідей
2018, Наш Формат, 130 с.

Хто такий маркетолог сьогодення: адепт традиційних підходів маркетингу з багаторічним досвідом за плечима чи структурний новатор з яскравим поєднанням технологічних знать та розвиненої інтуїції? Цікава та динамічна книга, яка змінить ваше уявлення про маркетинг.

В бажані


Сьогодні купили