Пес на ім’я Мані або абетка грошей - Бодо Шефер: купить книгу в kniga.biz.ua
kniga.biz.ua


Пес на ім’я Мані або абетка грошей

Код: 4727
150 грн
Есть на складе
В желаемые
Доставка
БЕСПЛАТНАЯ по Киеву и Украине при стоимости заказа от 1000 грн.
При заказе на меньшую сумму доставка курьером - 60 грн. Подробнее

Оплата
Наличными при получении, Безналичными, Visa/MasterCard
Автор Бодо Шефер
Издательство Видавництво Старого Лева
Cтраниц 224
Год 2014
ISBN 978-966-2909-30-2
Обложка твердая
Язык Украинский
Формат 60x88/16 (145x210 мм.)
Эксперты
рекомендуют
Сергей Биденко

О книге Пес на ім’я Мані або абетка грошей

Эта книга входит в Комплект "Кіра і Мані"

(Цена комплекта ниже суммы цены каждой из книг отдельно)

У продажу також є ця книга російською мовою пiд назвою " Мани, или Азбука денег. 2-е изд".

Кіра знаходить пораненого пса. Виявляється, пес уміє розмовляти! Він відгукується на кличку Мані і знає все про гроші. Дуже скоро Кіра, прислухаючись до порад Мані і сама стає справжнім фінансовим експертом і допомагає іншим правильно розпоряджатися грошима. 

Книжка фінансового консультанта, письменника і бізнесмена Бодо Шефера вчить дітей правильному ставленню до грошей. Але вона стане у пригоді і дорослим, котрі захочуть прислухатися до порад і зробити своє життя вільним від фінансових клопотів.

"Если вы хотите, чтобы ваши дети, повзрослев, твердо стояли на собственных ногах, тогда эта книга - находка для вас. Рассказывая удивительную историю дружбы "финансово образованной" собаки и девочки, автор ненавязчиво обучает многим жизненно необходимым качествам: умению правильно распоряжаться деньгами, определять свои цели в соответствии со своими интересами и способностями, реализовывать даже кажущиеся невероятными планы, быть щедрыми во всех смыслах и при этом неизменно преуспевать. 

Эта взрослая книга для детей (или детская книга для взрослых) будет интересна всем, кто мечтает о финансовой свободе".

Про автора
Бодо Шефер – фінансовий консультант номер один у Європі, письменник і бізнесмен. Його семінари з успіхом проходять у багатьох країнах світу – Німеччині, Бельгії, США, Австралії, Туреччини. Бодо Шефер є неперевершеним практиком в області тайм-менеджменту і по управлінню фінансами, володіє неординарним мисленням, за що і отримав широку популярність.

Коли хлопчику було 6 років, батько надовго потрапив до лікарні. Маленький Бодо, сидячи біля ліжка батька, щодня чув, що люди скаржилися на брак грошей. Саме тоді шестирічний хлопчик вирішив до тридцяти років стати мільйонером. У шістнадцять років він виїхав до Каліфорнії. Провчившись шість років, Шефер кинув юридичний факультет і почав торгувати тканинами і дешевими мексиканськими прикрасами.

Провівши аналогію зі спортом і згадавши, що навіть у самих знаменитих спортсменів завжди є тренери, він вирішив, що йому теж потрібен «фінансовий тренер». Після довгих пошуків Шефер знайшов свого наставника, відвідавши захід, де виступав американський мільярдер. Цей успішний підприємець свого часу заснував нафтову фірму, маючи менше тисячі доларів власного капіталу. Шеферу вдалося завоювати його довіру, і вони заснували спільну фірму. Через два з половиною роки під керівництвом наставника-американця Шефер вперше в житті заробив за місяць 100 тисяч марок.

Після чого він примножив свій капітал і зробив мільйон, а пізніше сам став блискучим тренером, і через деякий час уже міг жити на відсотки від капіталу. Вже більше десяти років Бодо Шефер займається такими питаннями, як гроші, успіх, щастя, і стверджує, що навчитися створювати багатство також легко, як навчитися літати, поринати або програмувати. Бодо Шефер – автор багатьох книг з фінансового успіху. Книга «Видавництва Старого Лева» «Пес на ім’я Мані» вийшла українською мовою та навчає дітей фінансової грамотності.

pdf Уривок з книги

Добавить свой отзыв о книге

Сергей Биденко

Практически культовая книга. Часто покупают «для детей», но фактически она становится частью «взрослой» библиотеки. Практическая ценность описанных в книге пассивных форм заработка для нашей страны пока что остается невысокой. Но, со временем, надеюсь, у нас будет больше финансовых возможностей для инвестирования.


Оставить свой отзыв:

Рекомендуем

Моссад. Найвидатніші операції ізраї ...
Михаэль Бар-Зохар,Ниссим Мишал
Мамо, тату, не хвилюйтеся! ...
Елена Луцкая,Татьяна Логвиненко
Фінанси для початківців ...
Лара Брайан,Эдди Рейнольдс,Меттью Олдгем
Will. Вілл ...
Марк Мэнсон,Уилл Смит
Святкові страви ...
Евгений Клопотенко

Книги автора/издательства

Список запрошених ...
Люси Фоли
Рухомі картинки ...
Терри Пратчетт

Сегодня купили