21 урок для 21 століття - Ювал Ной Харари: купить книгу в kniga.biz.ua

  21 урок для 21 століття

  Выбор читателей Купить 21 урок для 21 століття Ювал Ной Харари
  210 грн
  Есть на складе
  Доставка
  БЕСПЛАТНАЯ по Киеву и Украине при стоимости заказа от 1000 грн.
  При заказе на меньшую сумму доставка курьером - 45 грн. Подробнее

  Оплата
  Наличными при получении, Безналичными, Visa/MasterCard
  Автор Ювал Ной Харари
  ISBN 978-617-7559-48-0
  Cтраниц 416
  Год 2018
  Издательство Book Chef
  Обложка Твердая
  Язык Украинский
  Формат 60х90/16 (145х215 мм.)

  О книге 21 урок для 21 століття

  Про що книга

  Три книги Ноя Харарі — три погляди: на минуле, сучасність та майбутнє. «21 урок для 21 століття» пропонує зазирнути саме у сьогодення та ті питання, що воно перед нами ставить.

  Епідемія фейк-ньюз, обрання Дональда Трампа президентом США, боротьба між Сходом та Заходом, проблема мігрантів та тероризму — кожне з цих питань лунає в телевізорі, YouTube, стрічці новин та соцмереж. Що ж робити? Юваль Ной Харарі не пропонує простих відповідей, натомість пропонує власний погляд на те, що відбувається в світі.

  Той, хто володіє інформацією, володіє світом. Але зараз, коли інформації надто багато, потрібно виділяти якісну та корисну. Саме тому цензура майбутнього не буде блокувати потік інформації, а збільшувати його за рахунок дезінформації та фейкових новин. Для цього і написана «21 урок для 21-го століття», яка бореться із цими брудними водами.  

  Відгук на книгу Дмитра Лаппо

  "Перед вами найбільш практична книга Юваля Ноя Харарі, в якій він дає практичні поради з подолання сучасних проблем. Після прочитання цієї книги ви зрозумієте, що робити у сучасному світі особисто вам – як людини, підприємцю або робітнику, як жителю України".

   
   


  pdf Перші 10 сторінок книги
  Якщо вам важко сприймати доповідь англійською, включіть переклад субтитрів на російську або українську мови.


  Добавить свой отзыв о книге

  Оглавление 21 урок для 21 століття

  ВСТУП   Частина І. ВИКЛИК З БОКУ ТЕХНОЛОГІЙ  Розділ 1 КРАХ ІЛЮЗІЙ. Завершення історії відтерміновано Розділ 2 РОБОТА. Коли ви виростете, можете не знайти роботи Розділ 3 СВОБОДА. Великі Дані стежать за тобою Розділ 4 РІВНІСТЬ. Володієш даними — володієш майбутнім   Частина II:: ПОЛІТИЧНИЙ ВИКЛИК Розділ 5 СПІЛЬНОТА. Людина має тіло Розділ 6 ЦИВІЛІЗАЦІЯ. Y світі існує лише одна цивілізація Розділ 7 НАЦІОНАЛІЗМ. Глобальні проблеми потребують глобальних відповідей. Розділ 8 РЕЛІГІЯ. Бог нині рятує націю Розділ 9 ІММІГРАЦІЯ Одни країни можуть мати ліпші досягнення, ніж інші   Частина III: РОЗПАЧ І НАДІЯ Розділ 10 ТЕРОРИЗМ. Не панікувати Розділ 11 ВІЙНА. Ніколи не недооцінюйте людської глупости Розділ 12 СМИРЕННІСТЬ. Ви — не центр світ Розділ 13 БОГ. Не призивай Імення Господа, Бога твого, надаремно Розділ 14 СЕКУЛЯРИЗМ. Визнайте свою тінь   Частина IV: ПРАВДА Розділ 15 НЕЗНАННЯ. Ви знаєте менше, ніж вважаєте Розділ 16 СПРАВЕДЛИВІСТЬ. Наше уявлення про справедливість можливо застаріле Розділ 17 ПОСТ-ПРАВДА. Деякі фейкові новини запишаються жити Бічно Розділ 18 НАУКОВА ФАНТАСТИКА. Майбутнє не схоже на сцени з кінофільмів Розділ 19 ОСВІТА. Постійні путі зміни Розділ 20 СМИСЛИ. Життя — не оповідь Розділ 21 МЕДИТАЦІЯ. Просто спостерігати   ПОДЯКИ ПРИМІТКИ  Оставить свой отзыв:

  Рекомендуем

  Черный лебедь. Под знаком непредска ...
  Нассим Николас Талеб
  Самурай без меча ...
  Китами Масао

  Книги автора/издательства

  Комплект Харарі українською ...
  Ювал Ной Харари
  Homo Deus. Людина божественна. За л ...
  Ювал Ной Харари