Атоми і попіл: глобальна історія ядерних катастроф - Сергей Плохий: купить книгу в kniga.biz.ua
kniga.biz.ua

Атоми і попіл: глобальна історія ядерних катастроф (Предзаказ)

Atoms and Ashes: A Global History of Nuclear Disasters

Код: 2100020891
Купить Атоми і попіл: глобальна історія ядерних катастроф Сергей Плохий
В желаемые
Доставка
БЕСПЛАТНАЯ по Киеву и Украине при стоимости заказа от 1000 грн.
100 грн доставка курьером по Киеву
120 грн доставка курьером по Украине при заказе на меньшую сумму
Подробнее

Оплата
Наличными или на терминал при получении, Безналичными, Visa/MasterCard
Автор Сергей Плохий
Издательство Наш формат
Год 2023
ISBN 978-617-8115-64-7
Обложка неизвестно
Язык Украинский

О книге Атоми і попіл: глобальна історія ядерних катастроф

Наприкінці березня 1979 року майже 145 000 американців покинули свої домівки в Гаррісбергу, штат Пенсільванія, сподіваючись врятуватися від невидимого ворога: радіації. Реактор на сусідній атомній електростанції Три-Майл-Айленд частково розплавився, і вчені побоювалися вибуху, який може поширити радіацію по всій східній частині Сполучених Штатів. На щастя, вибух так і не відбувся, але аварія залишила глибокі шрами в американській психіці, майже поклавши край національному коханню з ядерною енергетикою.

У своєму виданні Сергій Плохій розповідає про драматичну історію Три-Майл-Айленда та ще п’яти аварій, які переслідували ядерну промисловість у її військових і цивільних втіленнях: катастрофічні опади, викликані випробуванням водневої бомби на Бікіні Атолл в 1954 році. ; Киштимська ядерна катастрофа в СРСР, яка забруднила значну частину Уралу; пожежа Windscale, найгірша ядерна аварія в історії Великобританії; назад до СРСР із Чорнобилем, результатом дефектної конструкції реактора, що призвело до евакуації 350 000 людей; і зовсім недавно Фукусіма в Японії, спровокована землетрусом і цунамі, катастрофою нарівні з Чорнобилем, очищення якої не відбудеться за нашого життя.

Через розповіді про ці шість жахливих інцидентів Плохій досліджує ризики ядерної енергетики, як у військових, так і в мирних цілях, водночас пропонуючи яскравий опис того, як окремі особи та уряди приймають рішення за надзвичайних обставин. Сьогодні в усьому світі працює 440 ядерних реакторів, причому атомна енергетика забезпечує 10 відсотків світової електроенергії. Проте, оскільки світ прагне зменшити викиди вуглецю для боротьби зі зміною клімату, виникає питання: наскільки безпечна ядерна енергетика?

Добавить свой отзыв о книге

Оставить свой отзыв:

Рекомендуем

Книги автора/издательства

Комплект книг про Ізраїль ...
Голда Меир, Даниэль Гордис, Михаэль Бар-Зохар, Ниссим Мишал

Сегодня купили