Це книжка про місце, де навіть XXI століття вийшло з моди — так далеко вперед дивляться мешканці Кремнієвої долини. Саме тут, у Сан-Франциско та у містах Затоки Сан-Франциско, вдруге за останні півстоліття відбувається маштабна культурна революція, яка радикально змінює життя планети.
І якщо в 1960-х роках про тодішню революцію писав Том Вулф, то про наших сучасників пише його донька, журналістка Александра Вулф. У центрі її оповіді — не хіппі, а юні стартапери, учасники й учасниці стипендіальної програми легендарного інвестора Пітера Тіля, які отримали від його фундації 100 тисяч доларів з умовою покинути школу, відмовитися від навчання в коледжі на час програми і заснувати власну компанію.
У них багато спільного з тими, хто здійснював культурну революцію у 60-х: вони живуть комунами, експериментують зі стилем життя і прагнуть змінити світ, але пристрасть, якій вони віддаються, інша — робота. Як і тоді, не всі кумири виправдовують очікування, не всі мрії збуваються і не всі амбіції виявляються досяжними. А тим часом Кремнієва долина й надалі живе найсміливішими амбіціями і мріями, навіть мріями про докорінну зміну людства як виду.
Про автора
Александра Вулф
(Alexandra Wolfe) - штатна кореспондентка газети The Wall Street Journal, автор тижневої колонки "Weekend Confidential". Після закінчення Університету Дюка працювала репортером для New York Observer, The Wall Street Journal і, пізніше, Conde Nast Portfolio. Регулярно писала колонки для Bloomberg Businessweek, матеріали для Travel + Leisure and Departures, а також центральні статті номера Vanity Fair і Town & Country. "Долина богів" - перша книга Олександри Вулф. Вона живе в Нью-Йорку.
Першi 13 сторiнок книги