Homo Deus. Людина божественна. За лаштунками майбутнього - Ювал Ной Харари: купить книгу в kniga.biz.ua


  Homo Deus. Людина божественна. За лаштунками майбутнього

  Купить Homo Deus. Людина божественна. За лаштунками майбутнього Ювал Ной Харари Homo Deus. Людина божественна. За лаштунками майбутнього выбор читателей за 2017 год
  230 грн
  Есть на складе
  Доставка
  БЕСПЛАТНАЯ по Киеву и Украине при стоимости заказа от 1000 грн.
  При заказе на меньшую сумму доставка курьером - 45 грн. Подробнее

  Оплата
  Наличными при получении, Безналичными, Visa/MasterCard
  Автор Ювал Ной Харари
  ISBN 978-617-7559-40-4
  Cтраниц 544
  Год 2018
  Издательство Book Chef
  Обложка Твердая
  Язык Украинский
  Формат 84x100/32 (120х200 мм.)

  Аннотация издательства

  У продажу також є ця книга російською мовою пiд назвою "Homo Deus. Краткая история будущего".

  Протягом минулого століття людству вдалося зробити неможливе: приборкати голод, епідемії і війни. Здається, що в це важко повірити, проте, як пояснює Харарі в своєму фірмовому стилі - досконалому і захопливому - голод, епідемія і війна трансформувалися з незрозумілих і неконтрольованих сил природи у виклики, якими можна керувати. 

  Вперше в історії  більше людей помирає від переїдання, ніж від голодування;  більше людей помирає від старості, ніж від інфекційних захворювань; і  більше людей скоюють самогубство, ніж вбито солдатами, терористами і злочинцями взятими разом. У середнього американця в тисячу разів більше можливостей померти від харчування у МакДоналдсі, ніж бути вбитим Аль Каїдою.

  Про автора
  Ізраїльський історик і письменник Юваль Ной Харарі - один з найпопулярніших авторів, які пишуть історичні книги. Його світовий бестселер «Sapiens. Коротка історія людства », вперше опублікований в 2011 році, переведений на три десятка мов. Автор нічого не навязує і не догматизує, а просто намагається доступною мовою розповісти про те, хто ми такі, звідки прийшли і куди рухаємося далі. Саме неймовірна широта охоплення дійсності і ненавязливість авторської позиції найбільше приваблюють читачів у творчості автора. Від його книг неможливо відірватися. Вони читаються на одному диханні і при цьому не тільки захоплюють незвичністю описуваних фактів і підходів до аналізу історії, а й викликають думки про місце і роль людини в світобудові.

  pdf Сторінки 9-15 книги  Якщо вам важко сприймати доповідь англійською, включите переклад субтитрів на російську або українську мови.
  Видео
  Если вам тяжело воспринимать доклад на английском, включите перевод субтитров на русский или украинский языки.

  Оставить свой отзыв:

  Рассылка о книжных новинках