ХХ мозок. Сучасна наука про жіноче когнітивне здоров’я, гормональний баланс, сон і пам’ять - Лайза Москони: купить книгу в kniga.biz.ua (арт. 2100020620)
kniga.biz.ua

ХХ мозок. Сучасна наука про жіноче когнітивне здоров’я, гормональний баланс, сон і пам’ять

The XX Brain: The Groundbreaking Science Empowering Women to Maximize Cognitive Health and Prevent Alzheimers Disease

Код: 2100020620
Купить ХХ мозок. Сучасна наука про жіноче когнітивне здоров’я, гормональний баланс, сон і пам’ять Лайза Москони
330 грн
Книга будет передана в службу доставки в течении 4 дней

В желаемые
Доставка
БЕСПЛАТНАЯ при стоимости заказа от 990 грн
50 грн Укрпочта на отделение
70 грн Новая Почта на отделение/почтомат
95 грн доставка курьером
Подробнее

Оплата
Наличными или на терминал при получении, Безналичными, Visa/MasterCard
Автор Лайза Москони
Издательство Наш Формат
Cтраниц 352
Год 2023
ISBN 978-617-8115-23-4
Обложка твердая
Язык Украинский
Формат 60х90/16 (145х215 мм.)

О книге ХХ мозок. Сучасна наука про жіноче когнітивне здоров’я, гормональний баланс, сон і пам’ять

Чому турбуватися про жіноче здоров’я — це не тільки ходити до мамолога після сорока, раз на рік робити цитологічний аналіз чи контролювати рівень естрогену? Чому жінкам особливо важливо дбати про мозок?
 
У цій книжці Ліса Москоні порушує теми, які медицина стигматизувала століттями. Авторка розповідає про когнітивне здоров’я і сумну статистику (2/3 пацієнтів із хворобою Альцгеймера — жінки), чому пацієнток не можна лікувати за «чоловічими стандартами», як естроген впливає на пам’ять, що змінюється в організмі під час статевого дозрівання, вагітності, припинення менструації тощо. Москоні дає дієві й науково обґрунтовані поради, привертає увагу до проблем жінок із післяпологовою депресією чи під час менопаузи.
 
ДЛЯ КОГО ВИДАННЯ
Для жінок незалежно від віку, що хочуть краще знати особливості свого організму. Книжка допоможе краще розуміти себе, маму, подругу чи колегу, знати, що відбувається під час ПМС, після пологів, у перименопаузі чи менопаузі.
 
ЧОМУ ЦЯ КНИЖКА
Авторка пропонує нове бачення жіночого здоров’я: не через суто репродуктивну функцію, а через зв’язок між мозком, гормонами, менопаузою.
 
Москоні є однією із найвпливовіших і найреволюційніших дослідниць у цій темі. Вона ставить діагнози сучасній медицині, яка лікувала жінок за «чоловічими стандартами», і пропонує дієві методи, як покращити самопочуття жінки на різних етапах.
 
ПРО АВТОРКУ
Ліса Москоні — професорка неврології, заступниця директора Клініки запобігання хворобі Альцгеймера при Корнелльському університеті. Викладачка факультету психіатрії Нью-Йоркської Школи медицини та факультету досліджень їжі й харчування Інституту Стейнгардт Нью-Йоркського університету. Одна із 17 найвпливовіших сучасних науковиць за версією Times. Її називають «Моною Лізою у сфері неврології.
 
ВІДГУКИ
Хотіла б я прочитати таку книжку у двадцять. Хотіла б, щоб після народження кожної дитини (а в мене їх чотири) хтось говорив мені про зміни, які можуть відбуватися в мозку під час і після вагітності. Хотіла б, щоб у мої сорок хтось розповів мені про зміни, які наступне десятиліття спричинить не тільки в моєму тілі, а й у мозку. Так, я не знала цього раніше, але радію, що така книжка є зараз, щоб мої доньки й цілі покоління жінок навчилися турбуватися про свій мозок. 
Марія Шрайвер, журналістка, акторка, засновниця Women’s Alzheimer’s Movement
 
Авторка пояснює різницю між жіночим і чоловічим мозком, досліджує, як цей орган впливає на жіноче здоров’я, та пропонує поради, щоб оптимізувати власний стан і запобігти когнітивним хворобам. 
Wall Street Journal
 
Книжка «ХХ-мозок» багато в чому стала для мене відкриттям. По-перше, виявляється, жінки й чоловіки різняться фізіологічно не лише в репродуктивній та гормональній системах, а й в усіх інших, зокрема нервовій системі та мозку. Цікаво, що протоколи лікувань історично — «чоловічі», тому не завжди й не в усьому підходять жінкам. Ліса Москоні, яка займається дослідженням саме жіночого мозку в одній з найвідоміших клінік світу, присвятила вивченню жіночого організму все своє життя. І ця книжка не лише про мозок жінки чи хворобу Альцгеймера серед жінок — вона про жіночий організм загалом і про здоровий спосіб життя, який убезпечить від мозкових розладів у старості зокрема. Авторка цікаво (і науково обґрунтовано, а це дуже важливо) розповідає про біодобавки, здорове харчування зараз, яке підтримає мозок у пізнішому віці, про те, які фізичні навантаження допомагають запобігти відхиленню в роботі мозку жінки й багато іншого. Ця книжка — цікава і захоплива подорож усередину жіночого організму й мозку, яка сподобається не лише жінкам, а й тим, хто їх любить і турбується про них. 
Наталія Валевська, перекладачка книжки
 
ЦИТАТИ
Вибір Анджеліни Джолі
Щодня багатьох жінок відправляють у клімакс хірургічними втручаннями або лікуванням раку. У США приблизно кожній восьмій жінці видаляють яєчники до настання природної менопаузи. Подібні цифри актуальні і для Європи, а в Китаї щороку проводять понад 250 тисяч гістеректомій (хірургічне видалення матки, часто разом із яєчниками). Видалення яєчників, може, і врятувало Анджеліні Джолі життя, але цей вибір також означає, що її тіло завчасно пішло в менопаузу.
 
Науковці давно знають, що якщо забрати обидва чи навіть один яєчник до настання менопаузи, у жінки зростає ризик погіршення пам’яті чи деменції — у деяких випадках до 70 %. Паралельно збільшуються шанси мати тривожність і депресію — ще одна проблема, яку в медичній практиці здебільшого ігнорують.
 
Група ризику — жінки
Кожні 65 секунд у ще однієї людини проявляється хвороба Альцгеймера. І двоє з трьох новоприбулих — це жінки. Досі не відомо, чому так. Жінка віком за шістдесят має удвічі вищий ризик занедужати на хворобу Альцгеймера, ніж захворіти раком грудей. Якщо все так погано, чому ніхто про це не говорить? 

pdf Уривок з книги


Добавить свой отзыв о книге

Оглавление ХХ мозок. Сучасна наука про жіноче когнітивне здоров’я, гормональний баланс, сон і пам’ять

Передмова 
Вступ Відвойовуємо жіноче здоров’я 
 
Частина перша
Прийшла: які дослідження лежать
в основі практичних рекомендацій
Розділ 1 «Внутрішня кухня» жіночого мозку
Розділ 2 Розвіюємо міфи Про здоров’я ЖІНОЧОГО мозку
Розділ 3 Унікальні ризики для здоров’я жіночого мозку
Розділ 4 Шлях мозку від вагітності до менопаузи 
 
Частина друга
Зробила: пройдіть обстеження
Розділ 5 Ера прецизійної медицини
Розділ 6 Медичний анамнез і лабораторні аналізи 
Розділ 7 Заповніть опитувальники
 
Частина третя
Перемогла: поліпшіть здоров'я мозку і знизьте ризики
Розділ 8 Гормони, антидепресанти й інші ліки:
чи потрібні вони вам?
Розділ 9 Як харчуватися на користь сірій речовині 
Розділ 10 Вісім кроків до поживного
харчування для мозку 
Розділ 11 Біологічно активні добавки
для жіночого мозку
Розділ 12 Жінки та фізичні вправи:
менше — це більше?
Розділ 13 Живіть осмислено: звільніться
від стресу, сніть, урівноважуйтесь
Розділ 14 Інші способи захистити мозок
 
Підсумки Наразі — ариведерчі 
Додаток Раціон і рецепти
Подяки
Примітки


Оставить свой отзыв:

Рекомендуем

Гідність — це правдивість ...
Игорь Козловский
Ощадливе виробництво від А до Я: до ...
Владимир Маличевский,Е. Годнев,В. Кащенко,В.М. Лелека
Менеджмент у часи війни. Лідерство, ...
Константин Кошеленко

Книги автора/издательства

Американська мрія ...
Петр Сандуляк
Комплект книг про акторів ...
Арнольд Шварценеггер, Мэттью Перри, Марк Мэнсон, Уилл Смит, Мэттью Макконахи
Я поруч. Як залученість у життя дит ...
Дэниел Сигел, Тина Брайсон

Сегодня купили