Комплект "Фанократія. Zкономіка. Сторітелінг" - Дэвид Скотт, Рейко Скотт, Джейсон Дорси, Денис Вилла, Киндра Холл: купить книгу в kniga.biz.ua
kniga.biz.ua

Комплект "Фанократія. Zкономіка. Сторітелінг"

Код: 2100017745
Купить Комплект "Фанократія. Zкономіка. Сторітелінг" Дэвид Скотт, Рейко Скотт, Джейсон Дорси, Денис Вилла, Киндра Холл
630 грн
Есть на складе
В желаемые
Доставка
БЕСПЛАТНАЯ по Киеву и Украине при стоимости заказа от 1000 грн.
При заказе на меньшую сумму доставка курьером - 45 грн. Подробнее

Оплата
Наличными при получении, Безналичными, Visa/MasterCard
Автор Дэвид Скотт, Рейко Скотт, Джейсон Дорси, Денис Вилла, Киндра Холл
Издательство Yakaboo Publishing
Cтраниц 832
Год 2021
ISBN 978-617-7544-40-0, 978-617-7544-51-6
Обложка твердая
Язык Украинский
Формат 60х90/16 (145х215 мм.)

О книге Комплект "Фанократія. Zкономіка. Сторітелінг"

В комплект входят книги:
Фанократія. Перетворення фанатів на клієнтів і клієнтів на фанатів
Zкономіка. Як покоління Z zмінює майбутнє біzнесу
Сторітелінг, який не залишає байдужим

(Цена комплекта ниже суммы цены каждой из книг отдельно)

Фанократія. Перетворення фанатів на клієнтів і клієнтів на фанатів
Як деяким компаніям чи організаціям вдається оточити себе не просто покупцями, а палкими фанами? Що допомагає їхнім маркетологам досягнути результатів? Сила соцмереж, і-мейл розсилки, таргетингова реклама чи ролики на YouTube?
Бізнес-стратег та експерт з маркетингу Девід Мірмен Скотт з донькою Рейко, яка вивчає медицину, досліджують, що є секретом успіху у бізнесі і формують теорію фанократії, коли важливо використовувати нові способи комунікації з клієнтами, фокусуватися на їх потребах та бажаннях і перетворювати на своїх фанів.
Автори також дають рекомендації, як сформувати спільноту своїх фанів.
 
Zкономіка. Як покоління Z zмінює майбутнє біzнесу
Покоління Z змінює все. Бізнеси, до яких ми звикли, переважно не пристосовані продавати чи просувати продукти так, як покоління Z звикло купувати. Компанії зазвичай залучають нових співробітників не там, де покоління Z шукає роботу, а ейчари, старші на 20 років, не завжди розуміються на тому, чого це покоління потребує й очікує від роботодавця та старших колег.
Компанії, які швидко зрозуміють особливості покоління Z, адаптуються і зуміють здобути його лояльність, очолять свої галузі на наступні 15–20 років. Усі, хто не зуміє перебудуватися, неминуче вимруть. Усім нам необхідні ці нові знання уже сьогодні, адже саме зараз, дорослішаючи, покоління Z стає часткою ринку праці та групою споживачів, що зростають найшвидше.
Zкономіка — найповніша інструкція зі взаємодії з молоддю покоління Z. З цієї книжки ви зрозумієте, як керівникам варто адаптувати свої продажі, маркетинг, продукти і стратегії зростання, найму та управління персоналом, щоб претендувати на лояльність чи купівельну спроможність цього впливового й важливого покоління споживачів, працівників і трендсетерів. Zкономіка — практична та обґрунтована досвідом і понад 60 спеціалізованими дослідженнями інструкція для розуміння та органічного включення нової генерації в усі аспекти вашого бізнесу.
 
Сторітелінг, який не залишає байдужим
Ви вже безліч разів чули, що сторітелінг — найпотужніший та найсвіжіший інструмент просування, здатний на все, від поліпшення комунікації до мотивації продажників і завоювання прихильності клієнтів в умовах високої конкуренції… Але де брати історії та як їх розповідати?
У цій книжці Кіндра Холл, професійна сторітелерка, дає ключ до чотирьох основних типів історій, за допомогою яких ви зможете привернути увагу до себе, вирізнитись і надихнути.
Майстерність оповідача — ділова навичка, яку може розвинути кожен. Спираючись на тематичні дослідження, реальні бізнес-кейси та випадки з власної практики, Кіндра навчає сторітелінгу як бізнес-прийому, що вирізняє найуспішніших. Довідайтесь про практичні кроки для пошуку і правильної подачі своїх історій перед тим, як їх почує світ.

Добавить свой отзыв о книге

Оставить свой отзыв:

Рекомендуем

Комплект "Big Money. Книги 1 и ...
Тимур Ворона,Евгений Черняк
Комплект доктора Комаровского ...
Евгений Комаровский

Книги автора/издательства

Zкономіка. Як покоління Z zмінює ма ...
Джейсон Дорси, Денис Вилла
Фанократія. Перетворення фанатів на ...
Дэвид Скотт, Рейко Скотт
Про що мріють листочки? ...
Кристина Лукащук
Неперевіршені задачі ...
Сашко Дерманский, Кузько Кузякин
Мови нам на користь ...
Софи Хардах

Сегодня купили