Комплект книг про Java - Эрик Фримен, Кэти Сьерра, Берт Бейтс, Элизабет Робсон: купить книгу в kniga.biz.ua
kniga.biz.ua

Комплект книг про Java

Код: 2100020965
Купить Комплект книг про Java Эрик Фримен, Кэти Сьерра, Берт Бейтс, Элизабет Робсон
2537 грн
Книга будет передана в службу доставки в течении 4 дней
В желаемые
Доставка
БЕСПЛАТНАЯ по Киеву и Украине при стоимости заказа от 1200 грн.
140 грн доставка курьером по Киеву
140 грн доставка курьером по Украине при заказе на меньшую сумму
Подробнее

Оплата
Наличными или на терминал при получении, Безналичными, Visa/MasterCard
Автор Эрик Фримен, Кэти Сьерра, Берт Бейтс, Элизабет Робсон
Издательство Фабула
Cтраниц 2064
Год 2022
ISBN 978-617-522-047-4, 978-617-522-033-7
Обложка твердая
Язык Украинский
Формат 70x100/16 (165х235 мм.)

О книге Комплект книг про Java

В комплект входят книги:
Патерни проєктування
Head First. Java
Head First. Програмування на JavaScript

(Цена комплекта ниже суммы цены каждой из книг отдельно)

"Head First. Java"
Технологія Java сьогодні використовується скрізь. Якщо ви розробляєте програмне забезпечення і досі не опанували Java, точно настав час заглибитися у цю книжку. «Head First. Java» — це вичерпний навчальний посібник, який надасть Вам досвід роботи з Java та об’єктно-орієнтованого програмування.
 
Ця книжка допоможе вам вивчити мову Java унікальним методом, що виходить за рамки синтаксису та інструкцій з експлуатації і допомагає зрозуміти, як стати неперевершеним розробником. Ви опануєте основи мови, отримаєте загальну інформацію, засвоїте роботу з потоками, мережевою взаємодією та розподіленим програмуванням, і навіть побудуєте гру «Sink The Dot Com», а також створите барабанний музичний чат.
 
Окрім захопливого стилю, що одразу поглинає вас, у «Head First. Java» міститься величезна кількість практичних речей, які інші посібники залишають поза увагою. Розумно, іронічно, сучасно та практично — не так уже багато існує видань, що здатні похвалитися цими якостями.
 
Обережно — ви можете насправді чогось навчитися!
 
"Head First. Програмування на JavaScript"
Ця книжка познайомить вас з особливостями JavaScript — основної мови програмування Всесвітньої мережі, що дозволяє визначати розширену поведінку на вебсторінках.
 
Ви отримаєте глибоке розуміння того, як працює ця чудова мова, назавжди забудете про сухі, нудні, статичні сторінки, що просто займають місце на екрані, навчитеся взаємодіяти з користувачами, реагувати на події, отримувати і використовувати дані з Інтернету, виводити графіку та багато іншого. І все це дозволить вам перейти від основ до найцікавіших концепцій сучасного комп’ютерного програмування і розв’язання проблем експертного рівня. Як і завжди у книжках від Head First, матеріал викладений у цікавій, розважальній та дуже змістовній формі.
 
Це по-справжньому серйозний посібник — та, однак, його легко і приємно читати і вивчати.
 
"Патерни проєктування"
«Патерни проєктування» — ваша книжка, якщо вам хоч колись доводилося стикатися з проблемами дизайну програмного забезпечення. Вам не доведеться «винаходити колесо» — просто скористайтеся зведеним докупи величезним досвідом розробників і можливістю використовувати найкращі практики. Ви дізнаєтеся, навіщо потрібні патерни, побачите, як вони виглядають і працюють у «дикій природі», а призвичаївшись до їх використання, зможете витратити вільний час на щось більш складне і цікаве.
 
Автори чудово показали, як патерни використовуються у Java API і як застосувати вбудовану підтримку патернів Java у вашому власному коді. Заразом ви засвоїте реальні принципи ОО-програмування, що залишаться з вами і тоді, коли доведеться працювати без патернів.
 
Візуально насичений формат книжки розроблений із використанням новітніх досліджень в галузях нейробіології, когнітивної науки і теорії навчання. Тому весь її матеріал миттєво запам’ятовується, і невдовзі ви зможете з легкістю спілкуватися з іншими членами вашої команди на «таємній мові» патернів проєктування.

Добавить свой отзыв о книге

Оставить свой отзыв:

Рекомендуем

Серце шрифтом Брайля ...
Жорис Шамблен,Паскаль Рютер,Анна-Лиз Нален
Сни Айнштайна ...
Алан Лайтмен
Забагато моркви ...
Кэти Хадсон
Гемма. Частина 2 ...
Дария Пискозуб

Книги автора/издательства

Head First. Програмування на JavaSc ...
Элизабет Робсон, Эрик Фримен
Head First. Java ...
Кэти Сьерра, Берт Бейтс
Патерни проєктування ...
Эрик Фримен
Потужні презентації ...
Дэн Кеннеди

Сегодня купили