Комплект книг "Українська міфологія" - Алексей Кононенко: купить книгу в kniga.biz.ua (арт. 2100024872)
kniga.biz.ua

Комплект книг "Українська міфологія"

Код: 2100024872
Купить Комплект книг "Українська міфологія" Алексей Кононенко
1853 грн
Есть на складе

Доставка
БЕСПЛАТНАЯ при стоимости заказа от 990 грн
50 грн Укрпочта на отделение
70 грн Новая Почта на отделение/почтомат
95 грн доставка курьером
Подробнее

Оплата
Наличными или на терминал при получении, Безналичными, Visa/MasterCard
Автор Алексей Кононенко
Издательство Фолио
Cтраниц 2368
Год 2024
ISBN 978-617-551-648-5, 978-617-551-651-5
Обложка твердая
Язык Украинский
Формат 84х108/16 (205х260 мм.)

О книге Комплект книг "Українська міфологія"

В комплект входят книги:
Українська міфологія. Фольклор, казки, звичаї, обряди
Українська міфологія. Духи, персони, обряди
Українська міфологія. Божества і символи
Українська міфологія. Тваринна та рослинна символіка
Українська міфологія. Зброя, ритуали, обереги

(Цена комплекта ниже суммы цены каждой из книг отдельно)

"Українська міфологія. Зброя, ритуали, обереги"
Українська міфологія — це окремий фантастичний світ! Русалки, мавки, вовкулаки, домовики, чугайстери — ці міфічні істоти зачаровують і привертають увагу. Згадайте пантеон язичницьких богів: Перун, Дажбог, Лада, Стрибог, Мокош, Велес... Цікаво про них дізнатись? У видавництві «Фоліо» в серії «Українська міфологія», крім цієї книжки, вийшли друком також інші чудово ілюстровані видання Олексія Кононенка: «Божества і символи», «Духи, персони, обряди», «Фольклор, казки, звичаї, обряди», «Тваринна та рослинна символіка».
 
Ця книжка містить відомості про першопредків слов’ян, знайомить з історією слов’янських племен, розповідає про їхнє походження та розселення у давні часи, виникнення назви «слов’яни». Автор докладно описує різні види зброї та обладунків наших далеких предків, які хоч і були наділені, як казав видатний діяч чеського і словацького національного відродження Павел Йозеф Шафарик, «тихою величчю», але завжди вміли постояти за себе. Видання також стане в пригоді тим, хто цікавиться, як жили та господарювали наші прародичі, про їхні обереги, ритуали, одяг.
 
"Українська міфологія. Тваринна та рослинна символіка"
На сторінках цієї книжки постають реальні й фантастичні тварини, птахи, дерева, квіти, розповідається про прагнення давніх людей пояснити явища навколишнього світу, жити в гармонії з природою. Протягом століть існувала спорідненість людей з певними рослинами чи тваринами. Деякі звірі ставали вкрай потрібними в житті наших предків, інших же поважали за силу, вважаючи їх захисниками, оберегами роду чи племені. 
 
Такі тварини звалися тотемами. Від поклоніння деревам іде звичай розвішувати на них вінки і рушники, прикрашати гілками дерев обійстя. Корисні трави вживалися у побуті, харчуванні, лікуванні, а гарні та приємні були атрибутами ворожінь, обрядів, свят. Завдяки книжці читачі мають змогу дізнатися, яка квітка, яке зілля що символізує і яке у нього призначення.
 
"Українська міфологія. Божества і символи"
Це видання знайомить читачів з міфічним світом богів, персонажами календарних та сезонних обрядів, яких придумали наші далекі предки, котрі не могли пояснити багато довколишніх явищ, що були сильнішими від них. Цим істотам було призначено керувати життям людини, сприяти основним її промислам і заняттям, впливати на сили природи. 
 
Книжка містить оригінальні характеристики божеств, у ній розповідається про походження небесних світил (зірок, планет), Чумацького Шляху, сузірїв, а також про сучасний календар українців, де кожна пора року має важливу дату, навколо якої зосереджені свята, звичаї та обряди.
 
"Українська міфологія. Духи, персони, обряди"
У цьому виданні докладно розповідається про міфологічних духів і персон, котрим притаманна надлюдська магічна енергія, здатність перевтілюватися, від яких залежало життя наших предків. Посередниками у спілкуванні давніх слов’ян з божествами, духами природи, нечистою силою були надзвичайні персони: жерці, волхви, знахарі, чаклуни, відьмаки… Треба було умилостивити їх, налагодити з ними добрі стосунки. А весь простір від дому до лісу наші пращури «заселяли» домовиками, водяниками, марами, вовкулаками, мавками.
 
Про всіх цих істот і йдеться у цій книжці. Окремі розділи присвячені обрядовій їжі наших предків, хворобам і лікувальним засобам, щоб позбутися їх.
 
"Українська міфологія. Фольклор, казки, звичаї, обряди"
Ця книжка вводить читача у світ міфів, билин, героїв казок і фольклору, що є складовою художньої культури народу. Деякі історики припускають, що слов’янська самоназва «склавини» походить від грецького «словени», тобто люди, що володіють словом. Як зазначав Яків Головацький, для наших предків «слово мало в собі щось чародійне, таємничу силу, визнати яку — було високою мудрістю».
 
У виданні розповідається також про музичні інструменти наших прародичів, звичаї, обряди та ритуали, пов’язані з божествами та природою, про празники християнських святих.

Добавить свой отзыв о книге
Оставить свой отзыв:

Рекомендуем

Діти підземелля ...
Владимир Короленко
Карти Таро «Незалежні» ...
Коллектив авторов
Том Сойєр. Роман ...
Марк Твен

Книги автора/издательства

Золотий жук ...
Эдгар Аллан По
Золотий жук ...
Эдгар Аллан По

Сегодня купили