Комплект посібників з англійської мови Дениса Третякова - Денис Третьяков: купить книгу в kniga.biz.ua
kniga.biz.ua

Комплект посібників з англійської мови Дениса Третякова

Код: 2100024077
Купить Комплект посібників з англійської мови Дениса Третякова Денис Третьяков
1553 грн
Есть на складе

В желаемые
Доставка
БЕСПЛАТНАЯ по Киеву и Украине при стоимости заказа от 990 грн.
60 грн Укрпочта на отделение
90 грн Новая Почта на отделение/почтомат
95 грн доставка курьером по Киеву
135 грн доставка курьером по Украине
Подробнее

Оплата
Наличными или на терминал при получении, Безналичными, Visa/MasterCard
Автор Денис Третьяков
Издательство Салонный маркетинг
Cтраниц 1008
Год 2023
ISBN 978-617-951-334-3, 978-617-951-335-0
Обложка мягкая
Язык Украинский
Формат А4

О книге Комплект посібників з англійської мови Дениса Третякова

В комплект входят книги:
English. The 1st sinking. Англійська мова. Перше занурення
English. The 2st sinking. Англійська мова. Друге занурення
English. The 3d sinking. Англійська мова. Третє занурення

(Цена комплекта ниже суммы цены каждой из книг отдельно)

Посібники, створені Денисом Третьяковим, побудовані за унікальним принципом «свій для своїх», максимально наближеним до ментальності словянського сприйняття вивчення іноземних мов.

Цим вони докорінно і принципово відрізняються від розповсюджених в Україні навчальних посібників (зазвичай Кембриджських та Оксфордських).

Навчання побудоване за принципом «спіралі» – тому ваш базовий рівень володіння англійською мовою може бути будь-яким.

Добавить свой отзыв о книге

Отзывы об: Комплект посібників з англійської мови Дениса Третякова

Тетяна Маргієвська 2023-11-28 16:31:20

Я б сказала, це така фундаментальна робота українського автора, який практикує навчання дорослих людей англійської мови. Занурення - ця назва точно відображає, що відбувається. Точно не підійде тим, хто взагалі ніколи не вчив англійську мову. Проте - скарб для тих, хто знає англійську хоча б на рівні А2. Автор, до речі, на своєму сайті з глибокого вивчення англійської мови, пише, що принципово не використовує загальноприйнятну систему оцінювання A1, A2, B1, B2 і так далі. В нього є власна система оцінювання, яка складається з 5 етапів, і він аргументує, чому саме так. Якщо коротко, сенс в аналогії з процесом вивчення рідної мови від народження до дорослого життя. Завдання в тому, щоб людина грамотно розмовляла, я а не "натаскувалась" на тести. Не буду розписувати по кожному посібнику - минулий дописувач достатньо докладно описав. Бажаю по справжньому зануритися в англійську мову!

Дмитро 2023-11-16 17:40:29

Придбав комплект посібників з вивчення англійської мови Дениса Третьякова. Маю рівень A2-B1, займався на курсах, постійно кидав. Вирішив спробувати самостійно. Що можу відмітити. 1. Кожен посібник закриває свої задачі і побудований абсолютно по-іншому. 2. Кожен має свою логіку, структуру і особливості. 3. В першому цікаві описи граматики, як написано в анотації - з урахуванням особливостей сприйняття англійської мови (а я б сказав - несприйняття) носіями слов'янських мов. Цікаво, тому що, знайшов багато того, що мені не пояснювали, ну або я не розумів. Відкрились очі на пасивний залог, на вживання used to, manage to, could, would, особливості використання прямої мови. Багато чого, про що я за роки навчання на курсах навіть і не знав. Цікаві схеми-шпаргалки, які пояснюють граматику. Ніде не зустрічав подібного. Цікаво, як посібник побудований: чітка логіка, методика Спіралі - 3 кола повторювання, але відпрацювання навичок в кожному колі складніше попереднього. Чатинг - розділ, в якому автор якби спілкується зі студентами і відповідає на їх запитання. Знову ж таки - система. 4 студенти, кожен має особливості і рівень володіння англійською. І автор спілкується з ними протягом всіх розділів. 4. Другий посібник абсолютно інший за побудовою. Але є одне спільне - студенти з Першого занурення. Тут глибоко розбираються теми артиклів (біль!), множини, суфіксів та закінчень, прийменники (біль!) тощо. Завдання у форматі "знайти помилки у студентів". Як пише Денис Третьяков: "За наявності досвіду вивчення англійської мови допускається наскрізне проходження посібника. Проте вкрай важливо не переоцінити свої можливості! Як свідчить практика, наявність сертифікатів будь-якого зразка не є прямим відображенням реальних мовних навичок". 5. Третє занурення - це прямо вибух мозку для мене! Дуже цікавий посібник, який розвиває говоріння. Я тільки передивився, не починав з ним працювати. Логіка така, що там головний елемент - це авторські опорні схеми, які дають розуміння (це головне) конкретних граматичних аспектів англійської мови і тренують здатність будувати фрази самостійно. Посібники скоріш за все не підійдуть новачкам. Людям, які хоч трохи займались - підійдуть. Є також посилання на ТГ-канал автора. Власне, все.

Оставить свой отзыв:

Рекомендуем

Оповідки Старого Світу ...
Лидия Анищенко
Рейк’явік. Нордичний детектив ...
Рагнар Йонассон,Катрин Якобсдоттир
Як убити свою сім’ю ...
Белла Маки
Вигнанець і чорна вдова ...
Андрей Кокотюха

Книги автора/издательства

English. The 3d sinking. Англійська ...
Денис Третьяков
English. The 2st sinking. Англійськ ...
Денис Третьяков
English. The 1st sinking. Англійськ ...
Денис Третьяков
English The 2nd sinking. Английский ...
Денис Третьяков
English. The 1st sinking. Английски ...
Денис Третьяков

Сегодня купили