Крихкість інтернет-покоління. Як тепличне виховання шкодить сучасній молоді - Грег Лукьянофф, Джонатан Хайдт: купить книгу в kniga.biz.ua
kniga.biz.ua

Крихкість інтернет-покоління. Як тепличне виховання шкодить сучасній молоді (Предзаказ)

The Coddling of the American Mind: How Good Intentions and Bad Ideas Are Setting Up a Generation for Failure

Код: 2100020802
Купить Крихкість інтернет-покоління. Як тепличне виховання шкодить сучасній молоді Грег Лукьянофф, Джонатан Хайдт
276 грн
290 грн
В желаемые
Доставка
БЕСПЛАТНАЯ по Киеву и Украине при стоимости заказа от 1000 грн.
100 грн доставка курьером по Киеву
120 грн доставка курьером по Украине при заказе на меньшую сумму
Подробнее

Оплата
Наличными или на терминал при получении, Безналичными, Visa/MasterCard
Автор Грег Лукьянофф, Джонатан Хайдт
Издательство Наш формат
Год 2022
ISBN 978-617-8115-75-3
Обложка неизвестно
Язык Украинский

О книге Крихкість інтернет-покоління. Як тепличне виховання шкодить сучасній молоді

У багатьох кампусах американських вишів щось пішло не так. Виступи спікерів зриваються протестувальниками. Студенти та професори кажуть, що ходять навшпиньках і бояться чесно говорити. Масштаби депресій, тривожності та самогубств зростають, і не лише в університетах, а й серед інтернет-покоління загалом. Як це сталося?
 
Автори доводять, що ці проблеми є наслідком трьох жахливих ідей, які проникають в освіту та дитяче виховання: 1) Те, що вас не вбиває, робить вас слабшим; 2) Завжди довіряйте своїм почуттям; 3) Життя — це битва між добрими й лихими людьми.
 
Ці три великі неправди суперечать основним психологічним принципам та давній мудрості багатьох культур. Виховуючи дітей таким чином, ми робимо їх більш крихкими й не підготовленими до дорослого життя. Як змінити цей хибний вектор, що впливає на молодь по всьому світу, читайте у книжці.
 
Автори досліджують безліч суспільних тенденцій, що впливають на формування ментальної крихкості молодого покоління у США. Зокрема, вони аналізують параноїдальне батьківство, зникнення вільної дитячої гри, одержимість безпекою на всіх ланках американської освіти: від дитсадка до університетів, а також вплив інтернету, соцмереж та гаджетів. Книжка містить детальні практичні поради з використання когнітивно-поведінкової терапії для зміцнення психічного здоров’я серед молоді й дорослих.
 
ПРО АВТОРІВ
Ґреґ Лук’янофф — президент і генеральний директор Фонду прав людини в освіті (FIRE). Випускник американського університету та юридичної школи Стенфорда. Спеціалізується на питаннях свободи слова у вищій освіті.
 
Джонатан Гайдт — соціальний психолог, професор етичного лідерства у бізнес-школі Нью-Йоркського університету. Має ступінь доктора філософії із соціальної психології, викладав протягом 16 років у Вірджинському університеті.
 
ВІДГУКИ 
«Університети, що мають бути форумами для відкритих дебатів, розвивають репутацію догматизму й нетерпимості. Гайдт і Лук’янофф, шановані прибічники свободи слова, пропонують глибокий аналіз сучасних проблем у вишах». 
— Стівен Пінкер, професор Гарвардського університету.
 
«Швидкість, із якою погіршилося життя в кампусах [американських вузів], є одним з найважливіших відкриттів, зроблених авторами в цій важливій, якщо не тривожній книжці». 
— Ніл Ферґюсон, Sunday Times. 

Добавить свой отзыв о книге

Оставить свой отзыв:

Рекомендуем

Книги автора/издательства

Комплект книг про Ізраїль ...
Голда Меир, Даниэль Гордис, Михаэль Бар-Зохар, Ниссим Мишал
Комплект книг Даніеля Канемана ...
Даниэль Канеман, Касс Санстейн, Оливье Сибони
Шлях до рабства ...
Фридрих Хайек
Еволюція ...
Карлос Пасос

Сегодня купили