Критичне мислення - Джонатан Хейбер: купить книгу в kniga.biz.ua
kniga.biz.ua

Критичне мислення

Critical Thinking

Код: 2100023675
Купить Критичне мислення Джонатан Хейбер
470 грн
Есть на складе
В желаемые
Доставка
БЕСПЛАТНАЯ по Киеву и Украине при стоимости заказа от 1200 грн.
140 грн доставка курьером по Киеву
140 грн доставка курьером по Украине при заказе на меньшую сумму
Подробнее

Оплата
Наличными или на терминал при получении, Безналичными, Visa/MasterCard
Автор Джонатан Хейбер
Издательство ArtHuss
Cтраниц 198
Год 2023
ISBN 978-617-8025-53-3
Обложка мягкая
Язык Украинский
Формат 70x100/16 (165х235 мм.)

О книге Критичне мислення

«За кілька останніх десятиліть ми стали свідками стрімкого пришвидшення появи нових знань разом із небаченим доступом до інформації за допомогою цифрових пристроїв, які постійно з нами. Однак хибні судження так само переслідують нас на особистому й суспільному рівні. Ба більше — наша нездатність оцінювати правдивість і надійність інформації в наших незліченних кишенькових Александрійських бібліотеках означає, що ми з великою ймовірністю можемо повірити неправдивій інформації та дійти неправильних висновків на підставі «фактів», які можуть згодовувати нам ті, хто достатньо розуміється на недоліках людського мислення, аби нами маніпулювати.
 
…Деякі коментатори виборів у США 2016 року, наприклад, доходять висновку, що багато американців ухвалюють рішення спираючись радше на емоції, ніж на розум, і натякають, що здатність громадськості мислити критично або відсутня — або дуже крихка. Та не конче цікавитися політикою, щоб побачити проблеми, пов’язані з браком критичного мислення. Скількох імпульсивних покупок, поганих кар’єрних рішень, безґлуздих сварок із близькими та інших проблем можна було б уникнути, якби ми могли натренувати свій мозок знаходити й оцінювати докази, розташовувати їх у певній структурі для аналізу та засновувати рішення на правилах, які захищають здоровий ґлузд від часів Сократа й Арістотеля?» 
 
Джонатан Габер, зі Вступу
 
Про автора
Джонатан Хейбер — дослідник, письменник і підприємець, який працює у сфері освіти, оцінювання та навчання з використанням технологій критичного мислення. Його роботу висвітлювали New York Times, Boston Globe, Chronicle of Higher Education, Wall Street Journal та інші провідні видання. Джонатан Хейбер є автором іще двох книжок у серії MIT Press Essential Knowledge: MOOCs («МВОКи — масові відкриті онлайн-курси») і Critical Voter: Using the Next Election to Make Yourself (and Your Kids) Smarter («Критичний виборець: Як за допомогою наступних виборів зробити себе (і своїх дітей) розумнішими»), а також співавтором праці National Educational Technology Standards for Students (NETS*S): Resources for Assessment («Національні стандарти освітніх технологій для студентів (NETS*S): Ресурси для оцінювання»), опублікованої Міжнародним товариством технологій у освіті (ISTE).

pdf Уривок з книги


Добавить свой отзыв о книге

Оглавление Критичне мислення

Передмова Олексія Мустафіна
Вступ
Розділ 01. Генеалогія критичного мислення
Розділ 02. Складові критичного мислення
Розділ 03. Визначення, викладання й оцінювання критичного мислення
Що далі?
Словничок
Примітки
Додаткові джерела

Оставить свой отзыв:

Рекомендуем

Історія для дорослих ...
Олег Криштопа,Иван Дерейко
Графічний дизайн з українським обли ...
Наталья Удрис-Бородавко

Книги автора/издательства

Анатомія кольору ...
Патрик Бейти

Сегодня купили