Лібералізм і його протиріччя - Фрэнсис Фукуяма: купить книгу в kniga.biz.ua (арт. 2100024043)
kniga.biz.ua

Лібералізм і його протиріччя

Liberalism and its Discontents

Код: 2100024043
Купить Лібералізм і його протиріччя Фрэнсис Фукуяма
360 грн
Есть на складе

Доставка
БЕСПЛАТНАЯ при стоимости заказа от 990 грн
50 грн Укрпочта на отделение
70 грн Новая Почта на отделение/почтомат
95 грн доставка курьером
Подробнее

Оплата
Наличными или на терминал при получении, Безналичными, Visa/MasterCard
Автор Фрэнсис Фукуяма
Издательство Наш Формат
Cтраниц 152
Год 2023
ISBN 978-617-8277-23-9
Обложка твердая
Язык Украинский
Формат 60х90/16 (145х215 мм.)

О книге Лібералізм і його протиріччя

Старі компроміси в країнах розвинутого світу руйнуються на наших очах. Багато хто вважав ліберальне суспільство ідеалом, до якого потрібно прагнути, однак сьогодні перед ним стоять глобальні виклики. Неоліберали перетворюють економічну свободу і вільний ринок на релігійний культ, прогресисти нав’язують пріоритети інтересів окремих груп і глобальний перерозподіл доходів, посилюються правий та лівий популізми.
 
У книжці подано результати ґрунтовного дослідження різних форм нерівності та ідентичностей, джерел фінансових криз, деградації еліт, технологій маніпулювання населенням, порівняння лібералізму з ідеологіями в сучасних автократіях. Ця книжка корисна для розуміння політичної, економічної та соціокультурної мап світу, переваг і вразливостей популярних нині суспільно-політичних теорій, а також підводних каменів, які трапляються на шляхах демократичних країн.
 
ДЛЯ КОГО ВИДАННЯ
Для широкого кола читачів, усіх, хто цікавиться соціально-політичними процесами у світі.
 
ЧОМУ ЦЯ КНИЖКА
Провідний світовий інтелектуал і мислитель Френсіс Фукуяма відстежує радикальну поляризацію всередині ліберального табору та пов’язані з нею ризики. Переосмислюючи історичні й філософські витоки, автор знаходить як причини провалів та нинішньої саморуйнації лібералізму, так і сильні аргументи на його користь у майбутньому.
 
ПРО АВТОРА
Френсіс Фукуяма — американський філософ, політичний економіст і публіцист, професор політології. Очолює Центр розвитку демократії і верховенства права Стенфордського університету.
 
ВІДГУК
Обов’язково до прочитання. Наукова, але доступна праця Фукуями, яка рекомендована всім читачам, котрі цікавляться політичним середовищем. 
Library Journal
 
ЦИТАТИ
Ліберальні інститути
Коли ліберальна демократія регресує, саме ліберальні інститути виконують роль канарок у вугільних шахтах широкого наступу авторитаризму. Ці інститути захищають демократичний процес, обмежуючи виконавчу владу, а щойно вони руйнуються, під удар потрапляє сама демократія. Відтак можна маніпулювати виборами за допомогою фальсифікацій, виборчого цензу або брехливих звинувачень у шахраюванні. Вороги демократії гарантують, що залишаться при владі, незалежно від волі народу. Серед багатьох нападів Дональда Трампа на американські інститути найсерйознішим було небажання визнати свою поразку на президентських виборах 2020 року й мирно передати владу наступникові.
 
Про ліберальне суспільство
Якби лібералізм розглядали як не більше ніж механізм для мирного регулювання різноманіття без широкого розуміння національної мети, це можна було вважати серйозною політичною слабкістю. Люди, які пережили насильство, війну й диктатуру, прагнуть жити в ліберальному суспільстві, як європейці в період після 1945 року. Та коли люди звикають до мирного життя за ліберального режиму, вони схильні сприймати цей мир і лад як належне й починають сумувати за політикою, яка поведе їх до вищих цілей. У 1914 році Європа вже майже століття не мала руйнівних конфліктів, тож маси людей тішилися тому, що вирушили на війну, попри неймовірний матеріальний прогрес, якого за цей час досягли. 

pdf Уривок з книги


Добавить свой отзыв о книге

Оглавление Лібералізм і його протиріччя

Передмова
1 Що таке класичний лібералізм?
2 Від лібералізму до неолібералізму
3 Егоїстичний індивід
4 Суверенне «я»
5 Лібералізм обертається проти себе
6 Критика раціональності
7 Технологія, приватність і свобода слова
8 Чи існують альтернативи?
9 Національна ідентичність
10 Принципи ліберального суспільства
Бібліографія
Примітки

Оставить свой отзыв:

Рекомендуем

Гідність — це правдивість ...
Игорь Козловский
Ощадливе виробництво від А до Я: до ...
Владимир Маличевский,Е. Годнев,В. Кащенко,В.М. Лелека
Менеджмент у часи війни. Лідерство, ...
Константин Кошеленко

Книги автора/издательства

Комплект книг про акторів ...
Арнольд Шварценеггер, Мэттью Перри, Марк Мэнсон, Уилл Смит, Мэттью Макконахи
Кіра. Дорога додому ...
Олеся Остафиева
Комплект книг "Одного разу вої ...
Чарльз Хоуг, Крис Кайл

Сегодня купили