Лібералізм і його протиріччя - Френсіс Фукуяма: купити книгу в kniga.biz.ua (арт. 2100024043)
kniga.biz.ua

Лібералізм і його протиріччя

Liberalism and its Discontents

Код: 2100024043
Купити Лібералізм і його протиріччя Френсіс Фукуяма
360 грн
Є на складі

В бажані
Доставка
БЕЗКОШТОВНА при вартості замовлення від 990 грн
50 грн Укрпошта на відділення
70 грн Нова Пошта на відділення/поштомат
95 грн доставка кур'єром
Детальніше

Оплата
Готівкою або на термінал при отриманні, Безготівкова, Visa/MasterCard
Автор Френсіс Фукуяма
Видавництво Наш Формат
Сторінок 152
Рік 2023
ISBN 978-617-8277-23-9
Обкладинка тверда
Мова Українська
Формат 60х90/16 (145х215 мм.)

Про книгу Лібералізм і його протиріччя

Старі компроміси в країнах розвинутого світу руйнуються на наших очах. Багато хто вважав ліберальне суспільство ідеалом, до якого потрібно прагнути, однак сьогодні перед ним стоять глобальні виклики. Неоліберали перетворюють економічну свободу і вільний ринок на релігійний культ, прогресисти нав’язують пріоритети інтересів окремих груп і глобальний перерозподіл доходів, посилюються правий та лівий популізми.
 
У книжці подано результати ґрунтовного дослідження різних форм нерівності та ідентичностей, джерел фінансових криз, деградації еліт, технологій маніпулювання населенням, порівняння лібералізму з ідеологіями в сучасних автократіях. Ця книжка корисна для розуміння політичної, економічної та соціокультурної мап світу, переваг і вразливостей популярних нині суспільно-політичних теорій, а також підводних каменів, які трапляються на шляхах демократичних країн.
 
ДЛЯ КОГО ВИДАННЯ
Для широкого кола читачів, усіх, хто цікавиться соціально-політичними процесами у світі.
 
ЧОМУ ЦЯ КНИЖКА
Провідний світовий інтелектуал і мислитель Френсіс Фукуяма відстежує радикальну поляризацію всередині ліберального табору та пов’язані з нею ризики. Переосмислюючи історичні й філософські витоки, автор знаходить як причини провалів та нинішньої саморуйнації лібералізму, так і сильні аргументи на його користь у майбутньому.
 
ПРО АВТОРА
Френсіс Фукуяма — американський філософ, політичний економіст і публіцист, професор політології. Очолює Центр розвитку демократії і верховенства права Стенфордського університету.
 
ВІДГУК
Обов’язково до прочитання. Наукова, але доступна праця Фукуями, яка рекомендована всім читачам, котрі цікавляться політичним середовищем. 
Library Journal
 
ЦИТАТИ
Ліберальні інститути
Коли ліберальна демократія регресує, саме ліберальні інститути виконують роль канарок у вугільних шахтах широкого наступу авторитаризму. Ці інститути захищають демократичний процес, обмежуючи виконавчу владу, а щойно вони руйнуються, під удар потрапляє сама демократія. Відтак можна маніпулювати виборами за допомогою фальсифікацій, виборчого цензу або брехливих звинувачень у шахраюванні. Вороги демократії гарантують, що залишаться при владі, незалежно від волі народу. Серед багатьох нападів Дональда Трампа на американські інститути найсерйознішим було небажання визнати свою поразку на президентських виборах 2020 року й мирно передати владу наступникові.
 
Про ліберальне суспільство
Якби лібералізм розглядали як не більше ніж механізм для мирного регулювання різноманіття без широкого розуміння національної мети, це можна було вважати серйозною політичною слабкістю. Люди, які пережили насильство, війну й диктатуру, прагнуть жити в ліберальному суспільстві, як європейці в період після 1945 року. Та коли люди звикають до мирного життя за ліберального режиму, вони схильні сприймати цей мир і лад як належне й починають сумувати за політикою, яка поведе їх до вищих цілей. У 1914 році Європа вже майже століття не мала руйнівних конфліктів, тож маси людей тішилися тому, що вирушили на війну, попри неймовірний матеріальний прогрес, якого за цей час досягли. 

pdf Уривок з книги


Додати свій відгук про книгу

Зміст Лібералізм і його протиріччя

Передмова
1 Що таке класичний лібералізм?
2 Від лібералізму до неолібералізму
3 Егоїстичний індивід
4 Суверенне «я»
5 Лібералізм обертається проти себе
6 Критика раціональності
7 Технологія, приватність і свобода слова
8 Чи існують альтернативи?
9 Національна ідентичність
10 Принципи ліберального суспільства
Бібліографія
Примітки

Залишити свій відгук:

Рекомендуємо

Гідність — це правдивість ...
Ігор Козловський
Ощадливе виробництво від А до Я: до ...
Володимир Малічевський,Є. Годнєв,В. Кащенко,В.М. Лелека
Менеджмент у часи війни. Лідерство, ...
Костянтин Кошеленко

Книги автора / видавництва

Американська мрія ...
Петр Сандуляк
Комплект книг про акторів ...
Арнольд Шварценеггер, Мэттью Перри, Марк Мэнсон, Уилл Смит, Мэттью Макконахи

Сьогодні купили