Мистецтво бізнес-війни: уроки, перевірені боями для лідерів та підприємців із найбільших суперництв історії (тверда обкладинка) - Дэвид Браун: купить книгу в kniga.biz.ua
kniga.biz.ua

Мистецтво бізнес-війни: уроки, перевірені боями для лідерів та підприємців із найбільших суперництв історії (тверда обкладинка) (Предзаказ)

The Art of Business Wars: Battle-Tested Lessons for Leaders and Entrepreneurs from Historys Greatest Rivalries

Код: 2100017512
Купить Мистецтво бізнес-війни: уроки, перевірені боями для лідерів та підприємців із найбільших суперництв історії (тверда обкладинка) Дэвид Браун
298 грн
314 грн
В желаемые
Доставка
БЕСПЛАТНАЯ по Киеву и Украине при стоимости заказа от 1000 грн.
При заказе на меньшую сумму доставка курьером - 45 грн. Подробнее

Оплата
Наличными при получении, Безналичными, Visa/MasterCard
Автор Дэвид Браун
Издательство Лабораторія
Год 2021
ISBN 978-617-7965-97-7
Обложка твердая
Язык Украинский
Формат 72x102/16 (170x240 мм.)

О книге Мистецтво бізнес-війни: уроки, перевірені боями для лідерів та підприємців із найбільших суперництв історії (тверда обкладинка)

Війна в бізнесі може бути не менш жорстокою, ніж на полі бою — конкуренти запросто пускають в хід найпідступнішу зброю в боротьбі за прибуток та нових клієнтів. Сильніші компанії при цьому не зупиняються, допоки не знищать дрібних конкурентів, а найменша помилка може стати причиною краху всієї компанії.
 
Автор глибоко дослідив найвідоміші суперництва в історії бізнесу, щоб у цій книжці викласти правила ведення бою з конкурентами. У ній він розповідає, як сформувати тактику, яка поєднуватиме розум та інновації, правильну маркетинг-стратегію та натхненність команди, уміння йти на ризик та планувати кроки наперед.
 
Девід Браун дає поради компаніям, базуючись на засадничих правилах ведення війни від відомого китайського стратега та мислителя Сунь-дзи.
 
Про автора:
Девід Браун — американський юрист, радіоведучий, журналіст, ведучий подкасту «Business Wars».
 
Чим хороша ця книжка:
• Книжка була написана на основі популярного в Америці подкасту «Business Wars», що складається з більш ніж 100 епізодів та займав перше місце в подкаст-чартах iTunes;
• Автор переносить поради від видатного стратега Сунь-дзи про ведення війни на реалії бізнес-середовища, тому книжка читається і як філософський трактат, і водночас як навдивовижу доступний посібник зі складання тактики, яка допоможе компаніям тримати планку на ринку та поступово, але впевнено обігравати своїх конкурентів;
• На реальних прикладах із життя автор показує, яка стратегія була правильною в тому чи іншому випадку, а яка призвела до занепаду компанії.

Добавить свой отзыв о книге

Оставить свой отзыв:

Рекомендуем

Мочи Манту ...
Ульяна Супрун
Медицина доказова і не дуже ...
Андрей Семьянков
Як хотіти й отримати все (але це не ...
Татьяна Лукинюк,Людмила Колб

Книги автора/издательства

Людинократія. Створення компаній, в ...
Гэри Хэмел, Микеле Занини
Людинократія. Створення компаній, в ...
Гэри Хэмел, Микеле Занини

Сегодня купили