Новий цифровий світ - Эрик Шмидт, Джаред Коэн: купить книгу в kniga.biz.ua
kniga.biz.ua

Новий цифровий світ

Купить Новий цифровий світ  Эрик Шмидт, Джаред Коэн
Издательство не переиздает книгу
В желаемые
Доставка
БЕСПЛАТНАЯ по Киеву и Украине при стоимости заказа от 1000 грн.
При заказе на меньшую сумму доставка курьером - 45 грн. Подробнее

Оплата
Наличными при получении, Безналичными, Visa/MasterCard
Автор Джаред Коэн, Эрик Шмидт
ISBN 978-966-8853-50-0
Cтраниц 368
Год 2015
Издательство Літопис
Обложка Твердая
Язык Украинский
Формат 60х90/16 (145х215 мм.)

О книге Новий цифровий світ


У цій захопливій книжці голова ради директорів компанії Google Ерік Шмідт і керівник наукового центру Google Ideas Джаред Коен на основі свого унікального досвіду намагаються відповісти на одне з найскладніших запитань щодо нашого майбутнього: як технології змінять наше щоденне життя та безпеку, вплинуть на перебіг війн і дипломатичних баталій, визначать наслідки революцій і тероризму. 

Це книжка не про ґаджети – це погляд на те, яким стане життя людей в новому цифровому світі, де кожен буде на звязку. Для широкого кола читачів.
 
Довідка
Ерік Шмідт – голова ради директорів компанії Google, де він почав працювати 2001 року. З 2001 до 2011 року був головним виконавчим директором Google і керував стратегією компанії разом із засновниками Сєрґєєм Бріном і Леррі Пейджем. Перш ніж приєднатися до компанії Google, Ерік Шмідт був головою ради директорів і головним виконавчим директором компанії Novell, головним директором з техноло¬гій у корпорації Sun Microsystems. До цього він входив до складу групи науковців у центрі досліджень компанії Xerox у місті Пало-Альто (PARC), а також обіймав посади в компаніях Bell Laboratories і Zilog. Він також очолює раду директорів фонду “Нова Америка” та з 2008 року є членом ради опікунів Інституту перспективних досліджень у Принстоні (штат Нью-Джерсі).

Джаред Коен – засновник і директор наукового центру Google Ideas. Він є стипендіатом Родса, автором двох книжок – “Діти Джихаду” (Children of Jihad) та “Сто днів тиші” (One Hundred Days of Silence). Року 2013 журнал Time назвав Джареда одним із сотні найвпливовіших людей у світі. Коен також є членом ради директорів корпорації SFX Entertainment і членом консультативної ради директорів Національного антитерористичного центру.    

Цитати з книжки
Епіграф: Ми всі мусимо думати про майбутнє, бо нам доведеться провести там решту свого життя.
Чарлз Кеттерінґ, американський винахідник і бізнесмен

За перше десятиліття XXI століття кількість користувачів Інтернету зросла від 350 мільйонів до понад 2 мільярдів. За той самий проміжок кількість тих, хто користується мобільним телефоном, виросла з 750 мільйонів до понад 5 мільярдів (нині вже 6 мільярдів).

Через те, що Інтернет-платформи мають такий грандіозний масштаб, у новому цифровому світі все відбуватиметься набагато швидше і це вплине на всі складові суспільства, зокрема на політику, економіку, медіа, бізнес та суспільні норми. Таке прискорення вкупі зі взаємозв’язком, що його підсилюють Інтернет-технології, покладе початок новій ері глобалізації – глобалізації продуктів та ідей.

Жителі бідних країн зможуть скористатися громадськими 3D-принтерами, щоб виготовити будь-який потрібний інструмент чи предмет із шаблонів з відкритим кодом... Їм більше не доведеться покладатися на заплутані або незаконні способи доставки готових товарів, що коштують дорожче.

Освітній процес стане гнучким, а учні працюватимуть відповідно до своїх стилю і темпу навчання. Діти й далі ходитимуть до школи, щоб спілкуватися з однолітками та отримувати настанови від учителів, але щораз частіше вони навчатимуться за допомогою ретельно продуманих освітніх проектів на зразок нинішньої Академії Хана... Шкільна система ставитиме на перше місце розвиток критичного мислення та вміння вирішувати проблеми.

Найбільш революційними в майбутньому будуть винаходи в галузі охорони здоров’я та медицини... Ні для кого не буде новиною, що мобільні телефони матимуть функцію діагностики.

У мережі держави влаштовуватимуть провокації, яких не дозволили б у реальному світі. Довкола пануватиме спокій, а віртуальним полем битви стане Інтернет.

Майбутні революції, незалежно від країни і форми, скинуть режим, але не завжди закінчаться встановленням демократії. Боротьба за серця і розум точитиметься в Інтернеті.

З часів появи вогнепальної зброї найбільшим винаходом у військовій справі стала автоматизація війни – завдяки розробкам у галузі робототехніки, штучного інтелекту та безпілотних літальних апаратів... У майбутньому вояки матимуть найсучасніші захищені планшети, за допомогою яких зможуть переглядати потокове відео з безпілотників у режимі реального часу, завантажувати аналіз розвідувальних даних і отримувати останні новини про пересування своїх військ. Ці пристрої матимуть унікальні карти з усією необхідною інформацією про довкілля... Зміниться вбрання та оснащення військових. Існуватимуть однострої на основі тактильних технологій – зорієнтованих на відчуття дотику... Шоломи матимуть кращу видимість і вбудовані засоби зв’язку; командири бачитимуть очима вояків і зможуть командувати ними на відстані, з військової бази.

pdf Змiст
pdf Вступ

Добавить свой отзыв о книге

Оглавление Новий цифровий світ

Вступ 
Розділ 1
Наше майбутнє “я”
Розділ 2
Майбутнє ідентичності, громадянства та журналістики
Розділ 3
Держави в майбутньому 
Розділ 4
Майбутнє революції 
Розділ 5
Майбутнє тероризму 
Розділ 6
Конфлікти, збройні сутички та інтервенції в майбутньому
Розділ 7
Відбудова в майбутньому 
Висновки 
Післямова
Подяки 
Примітки 
Покажчик


Оставить свой отзыв:

Рекомендуем

Черный лебедь. Под знаком непредска ...
Нассим Николас Талеб
21 урок для 21 століття ...
Ювал Ной Харари

Книги автора/издательства

Как работает Google (мягкая обложка ...
Эрик Шмидт, Джонатан Розенберг, Алан Игл
На гребені полумя ...
Саманта Пауэр
Школа майбутнього ...
Кен Робинсон, Лу Ароника
Зброя масового навчання ...
Джон Тэйлор Гатто
Майбутнє розуму ...
Митио Каку
Ви, Ваша дитина і школа ...
Кен Робинсон, Лу Ароника

Сегодня купили